Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

Belirlemiş olduğunuz hedeflerinizi ön planda tutarak gününüzü geçirebilirsiniz. Gün içerisinde bir takım sorunlarla içli dışlı olabilirsiniz. Bu sıkıntıların bazıları hedeflerinizden kaynaklı olabileceğini de aklınızda bulundurabilirsiniz. Son zamanlarda günlük yaşantınızda bir takım dağılmaların olduğunun farkına varabilirsiniz. Bu dağınıklar birikmiş olduğundan dolayı bunları toparlamak biraz zamanınızı alabilir. Pes etmemeniz en önemli etken olacaktır.

Geçmişinizdeki bazı anılarınız yeniden gözünüzde canlanabilir. Geçmişteki mutlu günlerinizin bir daha geri gelmeyeceği düşüncesine girmeye çok yakınsınız. Etrafınızda pozitif enerji yayan insanlardan uzak durmamaya özen gösterin. Mutlu olmaya hakkınız var. Mutluluğunuzu içinizde solmasına izin vermemelisiniz.

 

BOĞA

Bugün etrafınızda gelişen olaylardan ders çıkarmanız ve hayatınızda bir takım değişikliklere gitmeniz için ideal gün olabilir. İnsanın arada üstüne çöken tembelliğin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Aklınızda yapmış olduğunuz planlarınızı bu tembelliğiniz doğrultusunda kesinlikle ertelememelisiniz.

Yakın çevrenizde bazı etkinlikle gerçekleşebilir. Bu etkinliklere katılmak pek istemeseniz de prestijiniz açısından bunlara katılmanız size avantaj sağlayacaktır. Aşk hayatınızda ise uzun zamandır durgunluk söz konusu ise bu durgunluğu üstünüzden atmak için bazı düşüncelere girebilirsiniz. Özellikle bir birlikteliği olan boğa burçları ilişkilerini tazelemek adına bir takım girişimlerde bulunabilirler.

 

İKİZLER

Ailevi olaylar karşısında kendinizi çaresiz hissedebileceğiniz günleri ya yaşayacak ya da yaşıyorsunuz. Bu durum karşısında güçlü durmak kelimesi her ne kadar klişe olmuş olsa da yapmanız gereken sadece bunun olduğunu unutmayın. Gününüzün belli bir kısmını seyahatle geçirebilirsiniz.

Gün içerisinde karşılaşacağınız bazı insanlarla bir takım diyaloglara girebilir ve bu diyaloglardan edinmiş olduğunuz bilgiler karşısında şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Bugün, uzun zamandır yanlış bildiğiniz bir durumun aslını öğrenmeniz için bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda huzurlu bir süreç sürdürüyorken aniden bazı değişmelerle karşılaşabilirsiniz. Eğer ki özel sektöre hizmet veren bir işiniz varsa hızlı değişmeler konusunda adaptasyon sorununu çözmeniz gerekecektir.

 

[PAGE]

YENGEÇ

Bugün olumlu düşüncelerin zihninizin içerisinde dolaşacağı gün geçirebilirsiniz. Uzun zamandır içinden çıkamadığınız bir takım durumlar söz konusu ise bu durumları düzene sokabilmek adına ideal bir gün. Ailevi meselelerde sözünüzün geçmediği düşüncesi sizi yanıltan bir düşünce olacaktır.

Aslına bakarsanız açık sözlülükler dile getirmiş olduğunuz düşünce aile ve çevrenizdeki insanlar tarafından değerlendirildiğini unutmamalısınız. Yaratıcı zekanızın ideal bir şekilde kullanabilmeniz açısından gün içerisinde kendinize düşünme zamanları ayırabilirsiniz. Herhangi bir yeteneğinizden yardım almak isteyen kişileri iyi analiz edin. Durum sadece sizi kullanmak istemekten ibaret olabilir.

 

ASLAN

Gözlerinizi günün ışıklarına ilk açtığınız andan itibaren kendiniz şanslı hissedebilir, moralinizin yüksek olduğu kanısına varabilirsiniz.

Bu şekilde güne uyanıyor oluşunuz motivasyonunuzu ciddi anlamda arttıracaktır. Yakın zamanda alacağınız bir takım haberler sizi daha fazla mutlu edecek. Arkadaş çevrenizle samimiyet ortamının artış göstereceği zamanlara adım atacaksınız. İdealist düşünce yapınızı baskın olarak hissedeceğiniz bir gün olabilir. Akla ve mantığa sığmayan, ihtimaller ve duygusallığa bağlı yaklaşımlar bugün size ters düşebilir. İş hayatınızda rahatsızlık duyduğunuz bir takım meselelerin içerisinden çıkamayacağınızı düşünseniz de günün sonunda en doğru noktaya varacaksınızdır.

Günlük Burç Yorumları - 7 Şubat 2024 Çarşamba Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları - 7 Şubat 2024 Çarşamba Nuray Sayarı

 

BAŞAK

Bugün teknolojinin nimetlerini sonuna kadar kullanmak isteyebilir ve aklınıza takılacak her türlü soruyu araştırma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bazı konulara felsefi yaklaşımlarınızın artış gösterdiğini fark edebilirsiniz. Sorgulayıcı tutumlarınız güzel bir bakış açısı olabilir ancak aşırıya kaçırmanız çevrenizdeki insanların sizden uzaklaşmasına sebebiyet verebileceğini unutmayın.

Sözünüzün veya nazınızın geçtiği insanlardan beklentileriniz artış gösterebilir. Özellikle aşk hayatınızda hayatınızdaki kişide aradığınız bazı özellikler sıkıcı bir noktaya varabilir. Kendinizi fazla yormadan gün geçirmeniz sizin için ideal bir tercih olacaktır. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve rahatlamalar söz konusu olabilir.

[PAGE]

TERAZİ

Son zamanlarda gerçeklerden kendinizi fazlasıyla soyutluyor olabilir ve hayal dünyanızda kayboluyor olabilirsiniz. Hayal kurmanın size katkısı çok fazla ancak bunun aşırıya kaçıyor olması sizi yıpratacaktır. İş hayatınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz.

Alt/üst ilişkisine bağlı bir işe sahipseniz fazla iletişime geçme imkanı bulunamayacak üstlerinizle bir takım diyaloglar içerisine girebilir ve iş hayatınızda olumlu gelişmeler için önemli fikirler alabilirsiniz. Kararlı adımlar atmak için gerçekçi yaklaşmanız iyi bir tercih olacaktır. Sağlık konusunda bir takım sıkıntılar gündeme gelecekken sağlık sorunlarıyla uğraşan terazi burçları ise iyi ilerlemeler gözlemleyebilir.

 

AKREP

Son günlerde kısıtlı zamanlar fazlasıyla canınızı sıkabileceği gibi günlük hayatınızdaki bir takım işlerinizin de aksamasına neden olacaktır. İç dünyanızda kurmuş olduğunuz hayatınız gerçek olanla fazla örtüşemediğinden dolayı içinize kapandığınızı hissedebilirsiniz. Kafanızı dert ve sıkıntılardan bir süreliğine kaldırmanız sizin daha iyi konumlara gelebilmeniz için yardımcı olacaktır. İş hayatınızda planlamış olduğunuz bazı projeleriniz için çevrenizdeki insanlar tarafından yardım alabilir ve olumlu sonuçlara varabilirsiniz. e bazı atılımlar kendinizde gözlemleyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların yorumlarına ihtiyaç duyduğunuz günler geride kalacak ve kendi yorumlarınızla hareket etmek için özgüven bulacaksınız.

 

 

YAY

Son zamanlarda yaşamış olduğunuz bir takım tatsız gelişmeler yerini geçmişe bırakacaktır. Hayata karşı bakış açınız giderek pozitifleşme eğilimi gösterecektir. İlgi duyduğunuz alanlar için çalışmalarınızı sürdürürken yeni birileriyle tanışabilirsiniz.

Bu yeni kişi veya kişiler sizin ufkunuzun daha da genişlemesinde önemli bir etken olabilir. Geçmişinizde yaşamış olduğunuz güzel günleriniz ara sıra aklınıza yansıyacaktır. Ancak bu günlere duyduğunuz özleme yenik düşmeniz halinde ciddi motivasyon kaybı yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır işiniz ve eviniz arasında mekik dokuyorsanız kendinizi dış hayata da yönlendirmeniz sizin açınızdan iyi bir tercih olabilir.

 

[PAGE]

OĞLAK

Hayatınızın içerisinde yer edinmiş kişi veya kişilere karşı bir takım güven sorunu beslemeye başlayabilirsiniz. Bu kişilerin farkında olmadan da yapmış oldukları bir takım yanlışlar buna sebebiyet verebilir. İnatçı bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı bu kişilerle muhataplığı kesme eğilimi bile gösterme ihtimaliniz olası.

Yakın zamanda kendinizi daha iyi yerlere getirebilmek açısından bir takım eğitimler almak isteyebilirsiniz. Kendinize yapacağınız her türlü yatırım yine yakın zamanda size olumlu etkilerini yansıtacaktır. Mantıklı adımlar atabilme konusunda daha iyi olabilir ve her adımınızı mantığa yaslayabilirsiniz. Gün içerisinde alacağınız bazı haberler sizin eğilimlerinizde etkili olabilir.

 

 

KOVA

İş hayatınızda yoğun temponun ön planda olabileceği günler geçirebilirsiniz. Bu tempoya vücudunuz pek fazla alışık olmadığını dile getirmeye çalışmanız size pek bir fayda sağlamayacaktır. Çalışkanlığınızı ortaya koymanızın tam zamanı.

Son günlerde konuşma üslubunuza daha fazla önem verdiğinizi fark edebilirsiniz. Bu da kendinize vermiş olduğunuz önemin göstergesi olduğunu unutmayın. Ailevi konularda geçen diyalogları içinizde saklama konusunda sıkıntı yaşayabileceğinizi düşündüğünüz andan itibaren yanlış yapabileceğiniz ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Kendinize bir takım olumlu donanımlar katma isteğiniz yakınlarınız tarafından desteklenecektir.

 

BALIK

Bugünlerde ailenizle aranızdaki ilişkilerinizi daha fazla göz önünde bulundurma eğiliminde bulunurken görüş farklılıklarıyla da karşılaşabilirsiniz.

Çevrenizden işiteceğiniz bazı gelişmeler sonucunda savunma ihtiyacınızın artış göstereceği bir gün sizi bekliyor olabilir. Gün içerisinde beklenmedik anda gerçekleşen bazı sorunlar karşısında kıvrak ve pratik müdahaleleriniz durumu ciddi anlamda kurtaracaktır. Bu davranışınız sonucunda olaya tanık olacak kişiler tarafından olumlu ve sizi övecek yorumlar alabilirsiniz. Yalnız kalma isteğinizi fark eden arkadaşlarınız tarafından zorla dışarı çıkma durumu içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Günlük hayatı oluruna bırakmak sizi biraz daha iyi duruma taşıyacaktır. 

Editör: TE Bilisim