Merkezefendi Belediyesi Orkestrası Sevindik Vadi Park’ta halk konseri gerçekleştirdi.

Merkezefendililerin yaz akşamlarında keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen konser büyük ilgi gördü.

Bin 700 rakımlı Topuklu Yaylası’nda uzayın derinliklerini fotoğrafladılar Bin 700 rakımlı Topuklu Yaylası’nda uzayın derinliklerini fotoğrafladılar

Merkezefendililerin yaz akşamlarında keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen ve büyük ilgi gören konsere vatandaşlar coşkuyla katılım sağladı. Konser alanını dolduran mahalle sakinleri için Merkezefendi Belediye Orkestrası, birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Merkezefendi sakinleri yaklaşık 2,5 saat süren etkinlik sırasında aileleri ile birlikte güzel bir yaz akşamı geçirdi.

“Müziğin ve sanatın güzelliğini Merkezefendimizin her noktasına taşıyoruz”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sıcak yaz akşamlarında mahalle konserlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Merkezefendi Belediye Orkestramızın Sevindik Vadi Park’ta gerçekleştirdiği muhteşem konserde, birbirinden güzel şarkıları hemşerilerimizle birlikte dinledik, şarkılara birlikte eşlik ettik. Müziğin ve sanatın güzelliğini Merkezefendimizin her noktasına taşıyoruz. Merkezefendi’mizi sanatın, kültürün ve eğlencenin merkezi yapma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız, yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: iha