Ana SayfaAstrolojiİkizler Burcu Nasıl Aşık Edilir?

İkizler Burcu Nasıl Aşık Edilir?

Astroloji de dengesizliği ile ünlü burç olan ikizlerin aşk hayatları nasıldır? İkizle burcu nasıl aşık olurlar. Aşkı konuşarak yakalarlar. Karşısındaki kişi ile iletişim kurmak ve bu iletişimin güçlü olması gerekmektedir. İkizler sosyal ortamlar da ya da arkadaş çevrelerindeki insanlarla iletişim kurarak yakalarlar. Aşık olduğu zaman ayakları yere basmaz.
Aşkı dolu dolu ve tutkulu yaşamayı severler. İlişkilerinde biraz dengesiz olabilirler. Bunun nedeni ise değişken olan ruh halleridir. Bu da partnerini yorabilir hatta bazen zor durumların içine de sürükleyebilir. İkizler burcu için iletişim en temel unsurdur. Onlarla ilişki kurmak kadar diyalog kurmakta önemlidir. İletişim yeteneğiniz güçlü ise ikizler burcu olan kişilerle bir aşk yaşayabilirsiniz.
İkizler Kadını Aşk 
İkizler kadınını etkilemek için ilk yapacağınız şey onun aklına ve mantığına hitap etmektir. İkizler kadını oldukça akıllı ve mantık sahibi kişilerdir. Genel kültürünüzün geniş olması ve eğlenceli espiri yeteneğiniz dikkatini kolaylıkla çeker.
İkizler kadını ciddi, düzgün ama aynı zaman da eğlenceli ve değişime ayak uydurabilen erkeklerden hoşlanırlar. İlişkisin de hareketli olmayı severler. Birlikte oldukları erkekle eğlenceli vakit geçirmeyi sever. Partnerini kolaylıkla kırmaz. İnce ruhludur.
Duyguları geliştiyse karşısındaki insanı mutlu edebilmek adına yapamayacakları bir şey yoktur. Sevdiği insanı sahiplenir ve ona zarar gelmesini asla istemez. Korumacı davranırlar. Kıskanç oluşları partnerini zora sokabilir. Aynı konuları sürekli konuşabilir ve bundan asla sıkılmazlar. Paylaşmakta sınır tanımazlar.
Partnerinin kendi düşüncelerini sahiplenip yargılamaması çok hoşlarına gider ve mutlu olurlar. Bunun aksi olur ise de çekilmez bir hal alabilirler. Bu yüzden ikizler kadını ile bir birlikteliğiniz var ise onu incitmeden ortak kararlar almaya ikna etmelisiniz. 
İkizler Erkeği Aşk 
Çekici ve sempatik bir yapıya sahip oluşları bulundukları ortamda dikkatleri çekebilir. Çok güvenilir olmasalar da hareketli bir birliktelik için ideal erkeklerdir. Zor bağlanır fakat bağlandığı zaman kopamazlar.
Partnerini her anlamda mutlu etmeye çalışır ve başarıyı da peşinden getirir. Yerine ve zamanına göre davranmayı, konuşmayı iyi bilirler. İyi niyetli oluşlarından dolayı eksikliklerini anlatamazlar. Değişkendirler bu yüzden her zaman dikkatli olmalısınız. Ani patlamalar yaşayabilir.
Sinirlendiği zaman öfkelerini kontrol altına alamazlar. Hataları kolaylıkla görmezden gelip af edebilirler. Ruh hallerine göre hareket ettikleri için ilişkilerine de bu doğrultuda yön vermeyi severler. Mutlu ya da mutsuz olduklarını anlamak oldukça zordur. Duygularını kolaylıkla saklayabilirler.  
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img