KOÇ BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Bugün dış görünüşünüzle etrafınızı etkileyeceksiniz. Partnerinizi size aşkla bakarken, daha sıcak, daha samimi göreceksiniz. Okul ile ilgili kaygılarınız var bunu kısa zaman düzene sokacaksınız.

İş hayatınızda ortak çalışmalar yaptığınız için bazı anlaşmazlıklar olacak bu yüzden iş ortağınızı kontrol etmelisiniz. Harcamalarınıza daha dikkat etmelisiniz bu aralar borçlarınız daha ön planda. Kafanıza takılan bazı olaylar olacak bu olayları sorunsuz halledeceksiniz. Arkadaşlarınızla güzel vakitler geçireceksiniz, bu aralar kendinizi dinlemenin tam zamanı kim ne derse desin aldırmayın siz kendiniz olduğunuz sürece kimse size dokunamayacak. Şansınızı iyi değerlendirin bu aralar şans sizden yana. 

BOĞA BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Partnerinizle ilgili bazı ufak yanlış anlaşılmalar olabilir fakat unutmayın ki bu tartışmaların sizi kötü yerlere getireceğini. Davranışlarınız da ufak sorunlar olabilir bunu düzeltmek sizin elinizde.

Gerginliğimizi üzerinizden atacağınız bir gün şöyle rahatça kanepeye uzanıp kafanızı dinleyeceksiniz veya pikniğe gidip semaverde çayımız bir yandan da yeşilliğin büyüsü ile kendinizi kaybedebilirsiniz ama bu size çok iyi gelecek. Geçmişte düştüğünüz hatalara bugünlerde düşmüyorsunuz çünkü hatalarınızın farkına varmış durumdasınız hataları tekrarlamayacaksınız. Eşinize veya sevgilinize olan ilginizin azaldığının farkına varın onlar sizden ilgi bekliyor. Maddi anlamda gittikçe iyiye gidiyorsunuz parasal konularda daha titiz ve daha sıkı davranıyorsunuz. Kısa bir zaman sonra elinize bir miktar para geçebilir ve bunu iyi değerlendireceksiniz. 


 

İKİZLER BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Sabah günaydın mesajlarınızı artık değiştirmenin vakti geldi çünkü çok sıradan olduğunuzu düşünüyorsunuz. Sevgiliniz var ise sevgimizle şöyle karşılıklı oturup güzel planlar yapabilirsiniz eğer sevgiliniz yok ise yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Bazılarının size iyi geleceği aşikar fakat yine de dikkat etmenizde fayda var size iyi görünüp aslında kötü olabilirler dikkat edin. İş hayatınız biraz zorlu geçecek zoru seviyorsunuz fakat bazen yorulabilirsiniz de özel hayatınıza işten dolayı zaman kalmıyor evliyseniz eşinizle ufak sorunlar olabilir eğer sevgiliniz var ise ilgisiz kaldığını söyleyebilir. Birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz fakat bu sorunlara göğüs gerecek her şeyin üstesinden geleceksiniz. Bir yerden beklediğiniz para gözüküyor bir miktar parayı en yakın zamanda alacaksınız.


 

YENGEÇ BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

PTT  Emekliye Kredi Kampanyası Başlattı! Hafta Sonu Açık mı? PTT Emekliye Kredi Kampanyası Başlattı! Hafta Sonu Açık mı?

Ufak ama eğlenceli olacak bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Özgür olmak istiyorsunuz sevgilinizin sizinle aynı fikirde oluşu sizin çok hoşunuza gidiyor. İş hayatınızda olumlu yönlerin olacağı fakat geleceğe dair birkaç plan değişikliği yapacaksınız buda sizin hayatınızı etkileyecek kendinize yeni hedefler koyacaksınız.

Yeni insanlar, yeni bir yaşam tarzı kendinize hedefleyebilirsiniz. Sizi bugün enerji dolu, sevgi dolu görüyorum. Alacağınız bazı iltifatlar olabilir, karşısında utanıp kalacaksınız. Maddi anlamda şansınızın yüksek olacağı bir gün. Duygusal olarak biraz yıpranmış durumdasınız fakat kendinizi iyi hissedeceğiniz bazı aktiviteleri yönelebilirsiniz. Bu da size çok iyi gelecek. Şansınızın artacağı bir zaman.


 


 

ASLAN BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Sana gizlice aşık birisi var ve bu kişi kendini açığa çıkarmak istemiyor çünkü senden aşırı derece utanıyor. Sevgiliniz ile aranızda bazı iletişim kopuklukları olabilir. Çok yakın bir zamanda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, maddi anlamdan daha yoğun olacak çünkü elinize geçecek bir miktar para ile huzur dolacaksınız.

Sağlığınıza dikkat etmeli stresli ortamlardan uzak durmalısınız, emin olun bu size çok iyi gelecek. Ailevi konularda ufak tartışmalar olacak daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bu aralar dikkatiniz dağınık olduğu için kendinize biraz zaman ayırıp kendinizi dinlemeniz gerekiyor aksi halde bu dikkat dağınıklığı size yanlış şeyler yaptırabilir.


 


 

BAŞAK BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU
Gayet düzenli bir ilişki yürüteceksiniz buda sizi olduğunuzdan da mutlu yapacak, sevgilinizle çok daha iyi yerlere geleceksiniz şu anlık her şey çok iyi gidiyor. İş yerinizde yaşanan bazı sorunlar var fakat sizinle alakalı bir durum söz konusu değil yapılan yanlış hatalara tepki göstermemeniz sizin yararınıza olacak.

Ufak tefek sorunları kafanıza takıp hayatınızı mahvetmeyin. Maddi anlamda geliriniz olacak bu sizi aşırı derecede rahatlatacak. Bazı olaylarda her şeyi üstlenip her soruna çözüm bulamazsınız bu yüzden biraz daha kendinizi durdurmalısınız. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz biliyorum kendinizi tutamıyorsunuz fakat kendinizi tutmakta fayda var çünkü bu sizin geleceğinizi etkileyecek bir durum, geleceğinizde yaptığınız bazı planlar maddiyatı da etkiliyor. 

TERAZİ BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Sevgilinizle güzel vakit geçiriyorsunuz birlikte çok eğleniyorsunuz fakat bazen aklınıza eskileri takılıyor ve buda sizin huzurunuzu kaçırıyor. Karşınızdakini üzmemeye gayret gösterin çünkü sizi çok seviyor, eskiden olan birtakım şeyler varsa gündeme getirmemeye bakın gereksiz konularla birbirinizi üzmeyin.

İş açısından biraz hayal kırıklığına uğrayacaksınız buda sizi olduğunuzdan daha tutumlu yapacak ve artık insanlara güvenmemeyi öğreneceksiniz. Bugün daha fazla harcama yapacaksınız, dikkat etmeniz gerekiyor ki yarınlar için güzel birikmişlikler olsun. Ailevi ufak tefek konuşmalar olacak ve bu konuşmalarda sizin haklı çıktığınızı görecekler herkes kendi kabuğuna çekilecek kimse artık size karışmayacak.


 

AKREP BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Sevgilinizin gözünde bir tık daha yükseliyorsunuz bunun sebebi nedir bilinmiyor. Bazı olaylarda bazı yaşanmışlıklar da kendinizi soyut bir şekilde bulabilirsiniz. Maddi anlamda bazı ufak yatırımlar yapabilirsiniz fakat yapacağınız bu yatırımlarda daha dikkatli kararlar vermelisiniz.

Bu kararları verirken aile büyüklerinizden birine danışmanız gerekecek. Sevgilinizle yaşayacağınız bazı ufak tefek sorunlar olacak tavırlarınıza ve konuşmalarınıza daha dikkat ederseniz hem sevgiliniz hem siz kırılmayacaksınız. Aile hayatınızda münakaşaya girebilirsiniz, alttan almanız gereken konularda alttan almaya bakın çünkü aile büyükleriniz aşırı derece sinirli görünüyor. Zinde oluşunuz sizi günlük yaşantınızdaki iş ve aktivitelere sıkı şekilde bağlıyor. Böylelikle de motivasyonunuz tavan yapmış olacak.


 


 

YAY BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Hayatınızda bazı yenilikler yapacaksınız bu yenilikler size çok iyi gelecek. Boşvermişlik sendromundan veya görünümünden çıkmanız gerekiyor. Sevgilinizle yapacağınız ufak tartışmalar da biraz canınız sıkılacak fakat ufak kavgalarınız büyümeye neden olacak ve bu yüzden de ilişkiniz ayrılmakla sonlanabilir.

İş hayatınızda ufak tecrübesizlikleriniz var fakat bu tecrübesizlikleri zamanla atlatacaksınız. Herkes tarafından takdir ediliyorsunuz bu takdir edilişinizi iyi değerlendirmeli ilerisi için güzel sonuçlar elde etmelisiniz. Harcamalarınıza dikkat ediyorsunuz fakat her ne kadar dikkat etseniz de, bazı ufak harcamalar sizin bütçenize sıkıntı yaratacak.


 


 


 

OĞLAK BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Sevgilinize çok güveniyor ve onu limanınız olarak görüyorsunuz. Büyüklerimiz ne derse doğru diyordur çünkü sizin için çabalıyorlar ve bu yüzden büyüklerinizi dikkate almalısınız. İş hayatınızda size rakip gelen birisi var ve bu yüzden kendinizi pasif görüyorsunuz fakat kendinize biraz zaman ayırıp kendinizi toparlarsanız siz ona daha iyi bir rakip olacaksınız.

Harcamalarınıza dikkat edin kendinizi biraz tutmanızda fayda var. Yine eskisi gibi harcama yapacaksınız fakat bir zaman sonra yani sabretmeniz gerekiyor bu sabrın sonunda da iyi şeyler olacak. Sevdiklerinizin sizin için neler yaptığını görmeli ve onlara yaklaşımınızı daha bir yumuşatmalısınız. Ailenize karşı daha nazik davranırsanız ailenizle olan tüm sıkıntılarınız tarihe karışacak. Uzaklardan gelecek bir haber var, hayırlara vesile olması dileklerimle.


  

KOVA BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Yarım kaldığını düşündüğünüz bir aşk var fakat bazen de yarım kalmasını istiyorsunuz çünkü bazı gelişmeler böyle olması gerektiği düşüncesi verecek. İletişim sorunları çekeceksiniz kendinizi anlatmakta da sıkıntınız var ve bu yüzden de derdinize derman bulamayacaksınız.

Son zamanlarda kendinizi pek iyi hissetmiyor, size iyi gelecek olan birisi var ve bir an önce gelsin istiyorsunuz. Bazen çok aceleci davranıyorsunuz. Bunu yapmaktan kaçının çünkü size iyi sonuçlar yaratmayacak. Aile arasında bazı sohbetlerde anlaşmazlıklar görünüyor fakat alttan alırsanız sizin yararınıza olacak hem aile büyüklerinizin gözünde değeriniz olacak hem de kendinizi iyi hissedeceksiniz.


 

BALIK BURCU 01 ŞUBAT GÜNLÜK YORUMU

Size karşı güven besleyen insanları kırmak istemiyor, bu nedenle onlara karşı daha hassas davranıyorsunuz. Bu aralar kendinizi çok iyi hissedeceksiniz hiç olmadığınız bir anda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi çok mutlu ediyor, partnerinize duyurulur.

Bir dostunuzla yapacağınız tartışmalarda her zaman haklı çıkamaya bilirsiniz, bu yüzden konuşmalarınızı ve tavırlarınıza dikkat edin. Aile yaşantınızda çok iyi anlaşıyorsunuz fakat yine de dikkat etmekte fayda var çünkü kimse dört dörtlük olamaz. Kendinizi içinizde kapıyorsunuz ve yanlış yapıyorsunuz dışarıda o kadar güzel hava var ki kendinize haksızlık ediyorsunuz, artık kendinize zaman ayırmanın vakti geldi inanın, karamsar olmayın kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Editör: Haber Kenti Editör