TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, her bölümüyle seyircilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Dizi, Bozkır'da geçen Anadolu insanının hikayelerinden ilham alarak izleyicilere duygusal bir yolculuk sunuyor.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, izleyenleri hem eğlendiriyor hem de duygulandırıyor.

Dizinin önceki bölümünde Düğüncü Muammer’in ölümü seyircileri derinden etkilemişti. Dizideki ölümler peş peşe gelirken, yeni bölümde neler yaşanacağı merak konusu...

Dizinin yeni bölümünde, Veysel, babasının ölümünü Doktor Kenan’a bağlayarak onu suçluyor. İkilinin arasındaki ilişki düzelebilecek mi?

Ayrıca, uçak korkusu olan Kamil, buna rağmen uçağa biner ve feci bir şekilde düşer. Bu ölüm haberi, Taner ve Selma’yı derinden sarsıyor.

Fragmanın sonunda ise Düğüncü Muammer’in vasiyeti ortaya çıkıyor, izleyicileri heyecanlandırıyor. İşte yeni bölüm fragmanı...

PTT  Emekliye Kredi Kampanyası Başlattı! Hafta Sonu Açık mı? PTT Emekliye Kredi Kampanyası Başlattı! Hafta Sonu Açık mı?
Editör: Haber Kenti Editör