Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİRTESİRTESİ

Sabırsız koç burçlarını hareketli bir hafta bekliyor. Hem eğlenecek hem de çok yorulacaksınız. Yavaş yavaş kendinize geldiğiniz bir döneme girmiş olmanız, sizin tam da burcunuzun özelliklerini yaşama fırsatını sizlere tanıdı. Bu hafta iş hayatında ve sosyal hayatınızda hareketli gelişmeler olacak. Sosyal hayatınızda ilişkisi olmayan koç burçları için kalıcı ilişkilere uygun kapıların açılacağı bir hafta olacağını söyleyebiliriz. Bu hafta aile yaşantınız içinde de aynı enerji ve hareketlilik ile kavgalara sebep olmaktan kaçının.

 


 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİRTESİRTESİ


Boğa burçlarını bu hafta iş hayatında önemli sürprizler karşılayabilir. İş hayatınız için alacağınız bir haber ile statü atlamanız ya da yeni bir iş için başlangıç olması durumları olabilir. Genel olarak iş hayatınızı etkileyecek bir sürece giriyorsunuz. Elbette sizin her zaman aileniz ile aranız iyi oluyor. Bu haftada da aile büyükleri ile herhangi bir sorun görünmüyor. Sizin saygılı duruşunuz ile varsa tüm sorunlar da çözülecek.

 

Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 05 Aralık 2023 Nuray Günlük Burç Yorumları Astroloji

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİRTESİRTESİ

Yorgun bir hafta ikizler burcunu bekliyor. Hem aile hem de iş hayatında bir karmaşa söz konusu. Aslında ikizler burcu birkaç zamandır böyle bir karmaşanın içinde. Üstüne bir de ikizler burcu kararsızlığı eklendiğinde, İkizler burcu haftalık burç yorumu için olumlu şeyler söylemek mümkün olmuyor. Yapmanız gereken şey zamana bırakmak. Zamana bırakarak, aslında büyük problemlerin sizin için geride kalmasını sağlayabilirsiniz. Hem sizin için hem de aileniz için çok da mutlu olacağınız bir sürece girmek mümkün olabilir. Bunu kaçırmamak adına otoriterler ile savaşmaya son!

[PAGE]

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİRTESİRTESİ

Hayatınız için önemli kararlar vermeye hazır mısınız? Gökyüzü sizi bu hafta önemli kararlar almanız adına destekliyor. Hem önemli kararlar almak hem de kendi hayatınızı değiştirmek açısından güzel adımlar atacaksınız. Ev almak, araba almak, gayrimenkul alımı konusunda desteklendiğiniz bir hafta. Eğer alım düşünüyorsanız, bu hafta hızlandırmanız önerilir. Alacağınız ev ya da arabanın hayrını görme konusunda da son derece avantajlı olacağınızı söylemek mümkün. Bunu değerlendirmeniz durumunda siz de bu hafta aile yaşantınızda ki sorunları da bir kenara bırakarak mutlu olacağınız adımlar atın.

 

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Siz duruşunuzdan ödün vermiyorsunuz; ancak aslan burçları için bu hafta kararsızlık haftası. Yani daha önce ettiğiniz sözlerden geri dönebilir, daha önce verdiğiniz sözlerden vazgeçebilirsiniz. Aslan burcu hafta burç yorumu için ne yazık ki olumsuz durumlar da gösteriyor. Bu hafta beklediğiniz haberler varsa gelmesinde aksaklık olabilir. Yaşanabilecek olumsuz durumlardan uzak durmak açısından size önerilen, önemli işlere girişmemek. Genel olarak olumsuz şeylerin yaşanması söz konusu olabileceğinden, bunu göz önünde bulundurup, direkt olarak siz de önemli karar vermeyin. Daha rahat ve günlük rutin işlerinize devam etmeniz öneriliyor.

 

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Son dönemde gergin olan başak burçları, bu hafta hiç değilse iş hayatları için rahat bir döneme giriyor. Başak burçlarının genel olarak stresli halleri son dönemde özel hayatlarında yanlış kararlar almalarına yol açmış olabilir. Ancak iş hayatlarında olumlu gelişmeler olması yad a olağan pozitifliğinde devam etmesi onları rahatlattı. Özel hayatınızda da bu hafta kesin kararlar almadan, ilişkiniz varsa devam etmesine özen göstererek en iyi şekilde günü tamamlamanız haftayı bitirmeniz söz konusu olacaktır.

[PAGE]

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Terazi burçları, son dönemde yoğun bir tempo içinde olabilir. Bu iş hayatı, aile hayatı olabilir. Karışık durumların olduğu günlerden geçtiniz. Bakıldığında bu hafta da karışık günlerin devam edeceği görülüyor. Aile hayatında karışık durumlar olan kişiler için daha ılımlı olmaları, otoriteler ile savaşmamaya özen göstermeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Kendinizi daha iyi hissetmeniz açısından önerilen tamamen bu alanda sorunsuz bir şekilde hareket etmenizi sağlayacak olan ebeveynlerden yorum almanızı öneriyoruz.

 

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Akrepleri özel hayatlarında sürprizler bekliyoruz. Güzel günleri artık hak etmiş olan akrep burçları, partnerlerinden güzel sürprizler görebilir. Aile hayatında bir süredir sıkıntı olan Akrep burçları sorunları gidermeyi başarıyor. Bu hafta onlar için son derece güzel bir hafta. Partneri olmayanlar için ise bir süre daha aşkı bekleyeceklerini söyleyebiliriz. Bu dönemde gelen sevgili partner için de geçici olma ihtimalleri yüksek. Tamamen kalbine göre hareket etmeyi seven Akrep burçları, bu hafta da öyle yapacak.

 

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Yay burçlarının eğlenceli hayatı bir süredir durdu. İş hayatına yönelen yay burçları, aynı şekilde kendilerini iş hayatı ile mutlu etmeyi de başarır. Keyifli, eğlenceli zamanlar yerine başarılarınızı kutlayacağınız bir hafta olabilir. Sadece sizin değil, evli olanların eşleri ya da çocukları için de başarı kutlama haftası gibi gözüküyor. Her şeyin son derece olumlu olması için epeydir uğraşan yay burçları, bu hafta partnerleri ile de arayı sıkı tutuyor. Hem keyifli hem de mutlu bir iş hayatı aile hayatı için Yay burçlarına bu hafta mutluluklar diliyoruz.

[PAGE]

 

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

İş olmadan olmaz diyen oğlak burçları 2020 yılının en şanslı burcu. Baktığımızda oğlak burçlarının tam anlamıyla keyif alacağı bir hafta olacak. Onlar için iş önemliydi ve emeklerinin de karşılığını aldıkları bir hafta olacak. Hem eğleniyor hem de iş hayatınızda başarıdan başarıya koşuyorsunuz. Bu yıl bitmeden pek çok oğlak burcu iş hayatında yerini garanti etmeyi de başaracak. Oğlak burçları çalışmayı çok seviyor olduğundan, genel olarak çok çalışmak ve çok kazanmak üzerine bir hayat kurulu. Sizi memnun edecek bir hafta olduğunu buradan da anlayabilirsiniz. Çünkü hem keyif alacaksınız hem de başarılarınız ile herkesin de gururlanacağı bir hafta olacak. Eğer bu şekilde bir gelişme olmuyorsa, merak etmeyin sizin için de başarı çok yakın. Sadece doğru zamanda doğru adımlar atmalısınız. Bu hafta yeni girişimler için de uygun bir hafta olacak. Oğlak burcu haftalık burç yorumu için para akışı da aktif denebilir.

 

 

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Kova burçlarında durgunluk hakim. Bu hafta durgun olmanın yanı sıra sizin için aile hayatında da beklenmedik gelişmeler ile o durgunluk bozulabilir diyebiliriz. İş hayatı ya da kendi özel hayatınız durgun olabilir. Ancak uzaktan da olsa alacağınız haberler ile şaşırmanız da söz konusu olabilir. Bunun için direkt olarak akıllara gelen para durumları da aynı şekilde şaşırtıcı olabilecek. Gelmez dediğiniz paralar gelebilir, gitmez dediğiniz paralar gidebilir! Bunun için mutlaka kova burçları da olabildiğince dikkatli olmalı! Durgun olduğunu düşündüğünüz bir hafta da beklemediğiniz olaylar da olabilir.

 

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 27 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

Balık burçlarını aile hayatında güzel gelişmeler bekliyor. Hem para gelebilir hem de ailede başarı mutlulukları yaşanabilir. Var olan sıkıntılarını geçen hata atmayan balık burçları, bu hafta mutlaka bu sıkıntılardan kurtulduğunu görecek. Artık sizin için ferahlama dönemi. Bir süredir sağlık sorunları ile de yüzleşiyor olabilirsiniz. Dermansız bir derdin olmayacağı haftadasınız! Bunun için üzülmeye gerek yok. Haftalık burç yorumu balıklar için güzel şeylere işaret ediyor.