Koç Burcu Günlük Burç Yorumu ♈️ (21 Mart - 19 Nisan):

Stresli bir gün sizinle birlikte olabilir. Kendinizi sıkıntıya sokacak hali ve hareketlerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde günümüzün olumsuz geçmesine neden olacak kişi kendiniz olacaksınız. Muhatap olduğunuz kişilerin yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Fikirlerinizle örtüşmeyecek konulara yorum yapmaktan uzak durmalısınız. Beklenti içerisinde olduğunuz konularda umduğumuzdan fazla karşılık alabilirsiniz. Maddi konularda kendinizi ne kadar düzeltmiş olduğunuzu düşünseniz de dikkat etmeniz gereken noktalar olacaktır. Özellikle maddi harcamalarınızda kendinizi frenleyemeyeceğinizi düşündüğünüz anlarda geleceğe dönük planlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu ♉️ (20 Nisan - 20 Mayıs):

Bugün zihninizin umduğunuzdan daha fazla rahat olabileceği bir gün. Gün içerisinde oluşabilecek sorunlara karşı pratik çözümler üretebileceksiniz. Üretmiş olduğunuz çözümlerle kendiniz daha iyi hissedecek ve olumlu sonuçları karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınızla veya iş ortamınızdaki kişilerle ortak plana dahil olma gibi durum söz konusu olduğunda liderlik statüsünü üstlenebilirsiniz. Bunun sonucunda da saygınlığınızda artış söz konusu olacaktır. Hakkınızda çıkarılmış olan bazı kötü söylemler gündeme gelebilir. Kendinizden emin olduğunuz takdirde sizi üzecek bir durumla karşılaşmayacaksınızdır. Ancak bu kişilere karşı tavrınızı koymanızın zamanının geldiğini rahatlıkla göreceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu ♊️ (21 Mayıs - 20 Haziran):

İş hayatınızdaki gerçekleşebilecek gelişmelerden haberdar olmayı ihmal etmemelisiniz. Kendi hayatınızda akışına bırakmış olduğunuz bazı konuları ele almanın zamanı geldi. İç sesinizin söyledikleri her ne kadar sizi yanılttığını düşüncek olsa da durum değerlendirmesi yaparken dikkate almak kötü bir tercih olmayacaktır. Yakın çevrenizdeki kişiler sizin başarılı olduğunuz bir konu hakkında sizden yardım isteyebilir. Bu kişileri geri çevirmemelisiniz. Çünkü ilgili kişilere çok yakın zamanda sizin de işiniz düşebilir. Aşk hayatınızdaki yaşamış olduğunuz anılar ara sıra hatırınıza yansıyacak ve bu da sizin gülümsemenize sebep olacak. Ancak aşk konusunda yakın zamanda sizi düşünceye sokacak konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu ♋️ (21 Haziran - 22 Temmuz):

Kıskançlık duygunuzun çok yüksek olabileceği bir gün geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki partnerinizi bu kıskançlıklarınızla bezdirebilirsiniz. Sadece partnerinizi değil yakın çevrenizdeki kişileri bir başka insanlardan da kıskanabilirsiniz. Bu noktada kendinizi frenlemeniz gerekecek. Sizin için değeri yüksek olan kişilerle muhatap olabilir ve birlikte vakit geçirebilirsiniz. Maddi konularda üstüne düşmeniz gerekecek anlar söz konusu olabilir. Maddiyatınıza güvenerek bazı yerlerde savurganlıklar yapabilir ve bütçenizi yaralayabilirsiniz. Elinizde var olan işinize ek olaraktan farklı bir işe de girişebilirsiniz. Tedirginlik yaşadığınız konulardan uzak durmanız sizi rahatlığa taşıyacak. 

Real Madrid'de Arda Güler Kararı Real Madrid'de Arda Güler Kararı

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu ♌️ (23 Temmuz - 22 Ağustos):

Bugün fazlasıyla duyarlı bir insan olarak güne başlayacaksınız. Çevrenizdeki kişilerle uyum kurabilme yeteneğiniz üst seviyede olacak. Özellikle üstüne düştüğünüz konularda başarılı olabilme şansınız umduğunuzdan daha yukarılarda olacaktır. Ancak gün içerisinde kararlar alırken iki kere düşünmeye özen gösterin. Kendinize güvenmediğiniz yerlerde yakınlarınızdan yardım veya fikir almaktan çekinmeyin. Yakın zamanda sağlık problemleriyle uğraşıyor iseniz problemler çözüme kavuşacak. İlgi duyduğunuz kişiye karşı içinizde beslemiş olduğunuz duyguları dile getirmekten çekinmeyin. Eğer üstünüzde yoğun bir enerji hissedersiniz bu enerjinizi sporla harcayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu ♍️ (23 Ağustos - 22 Eylül):

Temponun yüksek olabileceği bir gün adım atacaksınız. Kazanmaya çalıştığınız her konuda başarıya ulaşabilmek adına ne gerekli ise bunu yapmaktan çekinmeyin. İkili ilişkilerde girdiğiniz diyaloglarda kendinizi yanlış ifade etmemeye özen göstermelisiniz. İş hayatınızda kurmuş olduğunuz düzen bazı sebeplerden dolayı sarsıntıya uğrayabilir. Prensipleriniz arasındaki en önemli koz olan disiplini ortaya çıkarttığınız takdirde bu düzeni yeniden kurabilmeniz mümkün. Pratik çözümler üretebilmek için üst düzey düşüncelere girmeniz gerekmeyecektir. Bir takım etkinliklere katılabilir ve bu etkinliklerde görev alabilirsiniz. Günün sonunda kendinizi yorgun hissederseniz kendinize zaman ayırmalısınız.


 

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu ♎️ (23 Eylül - 22 Ekim):

Kendinize olan güveninizi yüksek tuttuğunuz taktirde gün içerisinde her atacağınız adım düşünceniz doğrultusunda olacaktır. Etrafınızdaki kişilere sergilemiş olduğunuz ilginizin yükselişe geçmesi bu kişiler tarafından da ilgi görmenize neden olacaktır. Özel hayatınız ve çalışma hayatınız arasındaki dengeyi kurmakta problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle çalışma hayatınız özel hayatınızı kısıtlamaya itebilir. İş hayatınızı düzene koyabilmek için bugün var gücümüzle çalışmanız gerekebilir. Üstünüzde oluşmuş olan stresi bedeninizden atmaya bakın. Aksi taktirde bugün umduğunuzdan daha fazla kırıcı bir insan olabilirsiniz.


 

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu ♏️ (23 Ekim - 21 Kasım):

Özel hayatınızda kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz bazı problemler sanki hayatı tek başımıza geçiyormuş gibi hissettirebilir. Size bir takım tavsiyelerde bulunmak isteyen insanlar olabilir. Her ne kadar iyiliğinizi düşünecek olsalar da bu tavsiyelerin tamamına uyumak kendi hayatınızın kontrolünü onların eline vermek olacaktır. Ne yapacağınızı bilmiyor olsanız bile iç sesinize güvenmek daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Sosyal çevrenizle yapacağınız bazı etkinlikler keyfinizi artıracaktır. Kendinize ait olan sorumluluklarımızı ertelememek için ne gerekiyorsa her şeyi zamanında yapmaya özen gösterin. Hayatınız için alacağınız kararların mantık çerçevesi içerisinde olması tutarlı olmanıza katkı sağlayacaktır. 

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu ♐️ (22 Kasım - 21 Aralık):

Stresli ortamlarda kendinizi kontrol altına almakta zorluk yaşasanız da özünde güçlü bir insansınız. Ancak bu anlarda alacağınız kararlar aceleci bir tutumla gerçekleştiğinden dolayı çevredeki insanların düşüncelerinden fazlasıyla etkileniyor olabilirsiniz. Kendiniz için çizmiş olduğunuz rotanın dışına çıkmaktan uzak durun. Aşk hayatınızda ise yoğun bir enerji söz konusu olacaktır. İçinizdeki beslemiş olduğunuz duyguları partnerinize aktarmak için can atacaksınız. İlişkisi olmayan yay burçları ise yeni yılın bu ilk haftasında aşk hayatına kapılarını aralayacaklardır. Maddi konularda atmak istediğiniz adımlarda daha gerçekçi tutum sergilemelisiniz. Kendinize olan güveniniz dışında gerçekleştireceğiniz her maddi eylem olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu ♑️ (22 Aralık - 19 Ocak):

Kendinizde hissetmiş olduğunuz bir takım eksiklikleri tamamlayabilmek adına Öz eleştirilerde bulunabilirsiniz. Kendinizde bulmuş olduğunuz bazı eksiklerinizi kabullenmek istemeseniz de bunların size ait olduğunu unutmamalısınız. Sizin kontrolümüzün dışında gerçekleşebilecek olaylarda ne yapacağınız konusunda pek fazla fikriniz olmayabilir. İş hayatınızda kendinizi kanıtlayabilmek adına kendinizi bazı yerlerde ön plana atmak isteyebilir, yeteneklerinizi sergilemek isteyebilirsiniz. Atılımcı bir ruha sahip olmanız iş hayatınızdaki başarınızı olumlu yönde ileriye taşıyacak bir handikap sağladığını unutmayın. Ancak fikrinizin olmadığı konularda sadece kendinizi kanıtlayabilmek adına yapacağınız atılımlar size avantajdan ziyade dezavantaj yaratacağını aklınızın bir köşesine kazımanızda fayda olacaktır. 

 Kova Burcu Günlük Burç Yorumu ♒️ (20 Ocak - 18 Şubat):

Son günlerde içinizdeki yaşama sevinci ve eğlenceli ruh hali sizi daha genç göstermeye yardımcı olacaktır. Kendinizle olan barışıklığınız yüzünüze yansıyacağı gibi yaşantınızda da kendini belli edecektir. Stres yaptığınız konuları çözüme kavuşturmada en büyük kozunuz olduğu gerçeği kaçınılmaz. Yakın zamanda gerçekleştireceğiniz seyahatler aklınızın bir kenarında kalan bazı işlerinizi de tamamlamak için iyi bir fırsat olacaktır. İş hayatınızda kendinizi büyütebilmek için bazı stratejiler oluşturmanın zamanı çoktan geldi. Kendinize ait olan yetenek ve özelliklerinizi tüm gerçekliğiyle hesaba katarak hareket ederseniz umduğunuzdan daha başarılı gelişmeler mümkün. Sağlık problemleriyle karşılaşmamanız adına kendinize biraz daha özen göstermenizde fayda var.


 

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu(19 Şubat - 20 Mart):

Bu aralar aşk hayatınızda umduğunuzdan daha fazla kıskanç olabilir, düşündüğünüzden daha fazla sahiplenici tavırlar takınabilirsiniz. Partneriniz her ne kadar bu durumdan hoşnut olacak olsa da aşırıya kaçmamanız gerekecektir. Geleceğinizi ilgilendirecek çok hızlı gelişmeler çok yakında karşınıza çıkabilir. Kendinize ait bazı değerlerinizi revize etmeniz gerekebilecek anlar olabilir. Aklınıza düşecek olan soru işaretlerinin cevaplarını ararken günlük hayatınızı aksatmamaya dikkat etmelisiniz. Gün içerisinde yaptığınız rutin aktivitelerin dışına çıkmak için göstermeyeceğiniz her çaba sizi biraz daha klasikleşmeye itecektir. Maddi konularda durumunuz biraz daha iyileşme göstereceği döneme adım atacaksınız.


 


 

Editör: Haber Kenti Editör