1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Burçlar Nuray Sayari 22 Ocak 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Burçlar Nuray Sayari 22 Ocak 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 22 Ocak 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 22 Ocak 2020 Çarşamba günü burç yorumları Günlük Burç Yorumları 22 Ocak 2020 Çarşamba (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları),

A+A-

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte Günlük Burç Yorumları…

 

Koç Burcu Günlük Yorumu 22 Ocak 2020 Çarşamba (21 Mart 22 Ocak 2020 Çarşamba 20 Nisan)

Uzun zamandır iç dünyanızdaki yaşantıyla birlikte hareket ediyorken bir anda gerçeğe dönmeniz gerekeceğini fark edeceksiniz. Karşılıklı kuracağınız diyaloglarda olumsuz konular gündeme gelebiliyor olsa da durumu tatlıya bağlayabileceksiniz. Hayatınızda yapmayı ihmal etmiş olduğunuz bazı şeylerin nedeni tamamıyla üşengeçliğinizden olduğunu fark edeceksiniz. Üstünüzdeki hantallığı biran önce atmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. İçinizde var olan hislerinizi dışarıya aktaramaya çalışsanız da hisleriniz pek anlaşılmayabilir. Size musallat olmuş olan gerginlik hali sizde tedirginlik hali yaratabilir. Çevrenizdeki kişilerden bazı konularda yorum bekliyor oluşunuz sizi yanlış yönlendirmelere sürükleyebilir.

 

Boğa Burcu Günlük Yorumu 22 Ocak 2020 Çarşamba (21 Nisan / 21 Mayıs)

Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız planlarınız için ideal ortamları yakalayacaksınız. Kendinize olan güvende yaşamış olduğunuz düşüşün önüne geçebilecek ve kendinizi motive edebilmenin yollarını keşfedeceksiniz. Aksaklığa uğramış işleriniz var ise bunları telafi edebilmek adına gününüzün belli bir zamanını bu konuya ayırmak mantıklı bir müdahale olacaktır. Gelecek vaat eden bir ilişkiye sahipseniz ilişkinizin üstüne koyacağınız olumlu kalıpların olduğunu fark edebileceğiniz bir gün. Aranızdaki ufak çaplı problemler yerini yavaş yavaş çözüme bırakacak. Edinmiş olduğunuz tecrübelerle birbirinizi daha fazla mutlu edebilmeyi başaracaksınızdır. 

 

İkizler Burcu Günlük Yorumu 22 Ocak 2020 Çarşamba (22 Mayıs / 22 Haziran)

Son günlerde kendinizi çok güçlü hissediyor olsanız da bu aralar içinizde hissetmiş olduğunuz bu güçte kayıplar yaşadığınızı fark edeceksiniz. İçinizde belli başlı konularda intikam ruhu gelişebilir. Davranışlarınıza pek fazla dikkat etmiyor, olayların sonuçlarıyla ilgilenmeyen tavırlar takınıyorsunuz. Hayattan olan beklentileriniz olabilirlik sınırın üstünde yer alıyor olabilir. Size zorluk çıkaracak konulardan arınıyor olmanız üstünüzdeki yükü azaltacaktır. Aklınızın içindeki düşünceleri karşı tarafa aktarmak ilk başlarda zor gibi gelecek olsa da aslında çok kolay olduğunu fark edeceksiniz. Bugün duygusallık sizi sarabilir. En küçük şeylerden bile etkilenebilir, içerleyebilirsiniz. Yaşamsal konulardaki düşüncelerinizde kararlılığınızın arkasında durmalısınız. Aksi takdirde çok kolay pes edebilirsiniz. 

 

Haberin Devamı 1 2 3 4 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.