Burçlar 01 Aralık 2023 Nuray Sayarı  Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 01 Aralık 2023 Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte Günlük Burç Yorumları…

 

Koç Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi (21 Mart 20 Ocak 2020 Pazartesi 20 Nisan)

Hayatınızı daha iyi yerlere taşıyabilmek için belirlemiş olduğunuz hedeflerinizde yakın zamanda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Değişiklik gösteren faktörler sizi etkileyebilecek en önemli etken. Yaşanacak bu gibi durumlar karşısında stres yapmaya çok müsait bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı sakin kalmanın yollarına başvurmalısınız. Size iyi gelebilecek her türlü aktivite negatif enerjiyi sizden uzaklaştırmaya yardımcı olacak. Kendi açınızdan değerlendirmiş olduğunuz konuları yeniden değerlendirmeye almanız gerekebilir. Günlük yaşantınızda düşeceğiniz küçük çaplı yanlışlarınızı telafi etmek aslında fazlasıyla kolay. Kendinize olan güveni geri kazanabilmek için hobilerle ilgilenebilir veya sporla meşgul olmayı tercih edebilirsiniz.

 

Boğa Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi (21 Nisan / 21 Mayıs)

Yakın gelecek için yapacağınız bazı planlarınız tam da düşündüğünüz gibi yolunda ilerleyecek. Ortada var olan problemlerden kaçmak yerine bunlarla uğraşmayı tercih etmeniz bile sorunların ortadan kalkmasına yetecektir. Ancak yakın gelecekte de durumunu bu şekilde işleyemeyebileceği durumunu göz önünde bulundurarak hareket etmeye de özen göstermelisiniz. Atılacağınız işlerde önünüzde engellerin olmayacak olması iyi bir fırsat. Ne kadar iş kaçırırsanız geleceğiniz için o kadar verimli bir yatırım olacaktır. Gün içerisinde ailenize ve arkadaşlarınıza da vakit ayırmayı da ihmal etmemelisiniz. Sevdiğiniz kişiler sizden ilgi bekliyor olacaktır.

 

İkizler Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi (22 Mayıs / 22 Haziran)

Son zamanlarda hayalini kurmuş olduğunuz bazı iş veya planlarınız isteğiniz doğrultusunda pek ilerlemeyebilir. Çaba göstermeniz gereken konulardaki eksiklerinizi telafi etmediğiniz takdirde zamanla büyüyerek yeniden karşınıza bir sorun olarak çıkabilir. Ancak zamanınızı iyi değerlendirebilen biri olduğunuzdan dolayı şanslısınız. Geleceğiniz hakkında alacağınız bazı önemli kararlar için yeniden gözden geçirmeniz gereken noktalar olacaktır. Maddi konularda yaşamış olduğunuz zorluklar yavaş yavaş kendini rahatlığa bırakacaktır. Kişiler karşı yaklaşımlarınız gününüzün akışını belirleyebilecek bir öneme sahip olacaktır. Sizin başarınızın üstünde olan kişi veya kişilerden daha iyi olabilmek için yardım isteyebilirsiniz.

 

[PAGE]

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi (23 Haziran / 22 Temmuz )

Rahatlığına fazlasıyla düşkün biri olduğunuzdan dolayı tadınızı kaçıracak kişilerle olan ilişkinizi yeniden ele almak isteyebilirsiniz. Sizin hakkınızda çıkarılmış olan bazı rahatsız edici cümleler gündeme gelebilir. Bu cümlelerin kaynağını bulmak için göstereceğiniz çaba sizin için önem arz edecek olsa da iyi bir tercih olmayacaktır. Ufak şeylere takılarak kendinizi gereksiz yere yıpratmayın. İş hayatınızda üstünüzde bir takım baskılar hissedebilirsiniz. Bu baskıları üstünüzden atmak için daha fazla başarılı olmaya yönelmek gerekecek. Sağlık konusunda dikkat etmeniz gereken dönemler sizi bekliyor. Yorgunluk hissi veya baş ağrıları gibi basit ama etkili sıkıntılarla karşılaşmamak için biraz daha kendinize özen gösterin.

 

Aslan Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Arkadaş çevrenizle aranızda geçecek olan diyaloglardan pek hoşnut olmayabilir ve ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. Ancak aceleci davranışlarınız sizde olumsuz etki bırakabilir. Daha aktif ve daha canlı bir yapıya sahipken şu sıralar enerjinizde düşüşler gözlemlenebilir. Sabır konusunda daha çok öğrenmeniz gereken yerler olacaktır. İç dünyanızda kurmuş olduğunuz bazı planlarınızı dışarıya yansıtamamış olmanız sizde rahatsızlık etkisi bırakabilir. Çabuk pes etmemelisiniz. Çünkü kurmuş olduğunuz ve sizin için doğru olan düzen elbet bir gün isteğiniz doğrultusunda gerçekleşecektir. İş hayatınızdaki bazı fikir veya projeleriniz bazı sınamalara tabi tutulabilir. Sizin motivasyonunuzu ölçmek için alacağınız olumsuz eleştirilere yıkılmamak size artı puan katacağını unutmayın.

 

Başak Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi

Karar verme konusunda fazlasıyla ikilemde kalabileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Ne yapmanız gerekeceği hakkında alacağınız dış yardımlar işinizi biraz daha kolaylaştıracaktır. Düşünce yapınızda bazı değişikliklere gitmeye yönelebilirsiniz. Almış olduğunuz kararların arkasında durmalısınız. Edinmiş olduğunuz bazı sorumluluklar sizi olgunluğa daha hızlı taşıyacaktır. Aşk hayatınızda ise sizi mutlu edecek gelişmeler size çok yakın. Partnerinizle aranızda herhangi bir problem var ise bu çözüme kavuşacak. Yalnız yaşantı süren başak burçları ise ilgi duyduğu kişiyle ya iletişim kurma fırsatı bulacak ya da iletişimini bir üst seviyeye taşıyacaktır.

 

[PAGE]

Terazi Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi

Kendi çapınızda kafanızda oluşturmuş olduğunuz bazı projeleriniz sizin için uç noktalarda gözükecek olsa da olabilme ihtimalini de göz önünde bulundurun. Çünkü şansınız bu aralar umduğunuzdan daha iyi yerlerde. İş hayatınızda beklemiş olduğunuz haberler gün içerisinde size ulaşabilir. Maddi konularda alacağınız haberlerle mutluluğunuz katlanacaktır. İkili ilişkilerinizde kendinize olan güveniniz seviyenizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Olumsuz baktığınız noktalara iyi yaklaşımlarınız başarılı olma şansınızı arttıracaktır. Arkadaş çevrenizdeki kişilerle iyi geçinmeye özen gösterin. Çünkü yakın zamanda desteğini isteyeceğiniz arkadaşlarınız olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi

Dış dünyanızda dağıtmış olduğunuz o mutlu hava iç dünyanızla pek benzerlik göstermeyebilir. Şu sıralar içinizdeki yalnızlığın stresi sizi darlayacak seviyede olabilir. Kendinizi iyi hissedebilmek için uç noktalara ulaşmaya çalışmak yerine daha kolay başarabileceğiniz şeylerle ilgilenmek sizin için daha hayırlı olacaktır. Kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz noktalarda bir süreliğine sessiz kalmak daha iyi düşünebilmeniz için iyi bir tercih olabilir. Acele hareket ettiğiniz yerlerde yanlış adım atma riskiniz çok yüksek. Ailenize karşı gereken ilgiyi pek fazla göstermediğinizde dolayı aile içi kırgınlıklar gündeme gelebilir. Herhangi bir konuyla ilgilenirken yarım bırakıp farklı konuya atlamak yakın gelecekte size çok büyük engel teşkil edebilir.

 

Yay Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi

Gözünüzde büyütmüş olduğunuz olaylar aslında hiçte sandığınız şekilde değil. Olaylara karşı bakış açınızı değiştirmeli ve daha geniş alana yönelmeniz gerekecek. Yakın çevrenizdense yabancı kişilerle muhabbetiniz daha iyi olacaktır. Yeni insanlarla tanışıyor olmak yeni düşünceleri de beraberinde getirecek. Maddi konularda çok fazla takıntı halinde olabilirsiniz. Ancak finansal konularla çok fazla ilgilendiğiniz takdirde diğer alanlarda çok şey kaçırabilirsiniz. Kimi yay burçları aşk hayatında çıkmaza sürükleyen bir saplantı içerisinde olabilir. Aşk hayatı var olan yay burçları sıcaklığı korumakla ilgilenmesi gerekirken yalnız olan yay burçları ise duygusal konulardan uzak durması daha iyi olacaktır.

[PAGE]

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi

Zafere ulaşabilmek için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Bu yüzden başarılı olmayı hak ediyor ve karşılığını alacaksınız. Yakın çevrenizdeki kişilerden alacağınız destek ve övgüler motivasyonunuzu son derece etkileyecektir. Kendinizi iyi hissettiğiniz sürece her şey yolunda. Ancak ipleri gevşetmemekte fayda var. İyi anlaşmış olduğunuz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve birlikte bir aktivite planlayabilirsiniz. Son zamanlarda yemek konusunda seçici bir tavır takınıyor olabilirsiniz. Ancak bu durum aşırıya gittiği takdirde kalıcı bir hale dönüşebilir. Stresten uzaklaşabilmek için bazı şeylerle uğraşmak yerine müzik dinlemeyi tercih etmek daha kolayınıza gelecek.

 

Kova Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi

Son zamanlarda umduğunuzdan daha fazla sinirlilik hali içerisinde olabilirsiniz. Üstünüzdeki bu sinir yakın çevrenizdeki kişilerin kalbini kırmaya sebep olabilir. Bir anlık güçle kalkışmış olduğunuz işleri yerine getirmesine getiriyorsunuz lakin devamlılık konusunda bazı eksiklikler var olacaktır. Bu kısır döngüyü kırmanız halinde belli bir düzene oturacağınız aşikar. Aşk hayatınızdaki birlikteliğinize de yansıyacak olan stres kırıcı noktalara taşıyabilir. Kendinizi daha iyi hissettiğinizi düşündüğünüz anda durumu partnerinize açıklayabildiğiniz takdirde çözüme ulaşmak biraz daha kolay olacaktır. İş hayatınızda ise sizinle düşünceleri örtüşmeyen kişilerle pek fazla diyalog halinde olmamaya özen gösterin.

 

Balık Burcu Günlük Yorumu 20 Ocak 2020 Pazartesi

Uzun zamandır görüşmemiş olduğunuz dostlarınızla yeniden bir araya gelebilir ve uzun dönemin hasretini atabilirsiniz. Yapacağınız muhabbet içerisinde öğrenmiş olduğunuz konular karşısında şaşkınlığa düşebilir ve tepki vermeyebilirsiniz. Hayatınız için önem arz edecek bazı konularda kritik kararların olabileceği bir gün. Seçim yaparken aceleci davranmamanız sizi daha iyi noktalara taşıyacaktır. Uzun zamandır kendinize belirlemiş olduğunuz bazı hedefleriniz başarıya ulaşabilecek kadar yakınınıza gelecektir. Önünüze çıkacak olan fırsatları verimli şekilde değerlendirebilmek sizin elinizde. Maddi konularda uzun süredir sallantı içerisinde olsanız da sizi olumsuz yere taşıyacak herhangi bir gelişme söz konusu değil.