Koç Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bununla beraber bulunacağınız her durumdan da şikayetçi olmanız muhtemel. Günün getireceği sıkıntıdan dolayı bunlar olsa gerek. Diğer insanlarla ilişkilerine zarar vermemek adına tarafsız bakış açısıyla yaklaşmanız daha makul bir davranış olacaktır. 

Mayıs Ayında Paraya Para Demeyecek 3 Burç Mayıs Ayında Paraya Para Demeyecek 3 Burç

Gün içerisindeki yaşantınızda size karşı yapılan bazı eleştiriler olabilir. Bu eleştiriler biraz canınızı sıkacak olsa da hayatın her halükarda devam edeceğini unutmamalısınız. Parasal konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Aile içi ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntılarınız var ise bu sıkıntılar yerini yavaşça huzura bırakmaya başlayacak. Aşk hayatınızda ise beklentinizi karşılayacak gelişmelerle pek karşılaşmayacaksınız.

Uyumlu: Koç burçları, Aslan ve Yay burçları ile genellikle iyi anlaşabilir.

Uğurlu gün: Salı


Boga

Boğa Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda bazı istekleriniz gündeme gelebilir. Bu isteklerinizi dile getirirken kendinize olan güveninizdeki eksikliğiniz nedeniyle zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak yöneticinizle iletişiminizi iyi kurmanız halinde tedirginlikleriniz yerini rahat bir konuşmaya bırakacak. Satın almayı düşündüğünüz bir mal veya mülkiyete ortak birini almayı düşünebilirsiniz. Bu kişiye gerçekten güvendiğinize emin olmalısınız. 

Topluluk içerisinde yapacağınız konuşmalarla zeki düşünce yapınız dikkat çekecek. Aşk hayatınızda ise olumsuz ilerleyen bir ilişkiye sahipseniz yeni hayatlar size gözükebilir. Yeni insanlar yeni umut düşüncesi sizin için iyi gelebilecek olsa da hayatınıza yeni girecek insanları tartmanızda fayda var.

Uyumlu: Boğa burçları, Başak ve Oğlak burçları ile uyumlu olabilir.

Uğurlu gün: Cuma


 

İkizler Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Sizi yanlışa sürükleyecek durumlar karşısında kendinize çeki düzen vermek yerine ısrarla yanlışlara devam edeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Alıngan yapınızla birliktelik kuran inatçılığınız karşınızdaki insanları zor duruma sokacaktır. İş yerinizde aynı ortamda çalışmanızı sürdürdüğünüz kişilerle anlaşmazlıklara düşebilir, istenmeyen tartışmalar yaşayabilirsiniz. 

Aşk hayatınızda içinizin çok derinlerinden yoğun bir şekilde gelen duyguları hissedeceksiniz. Bu duygular birlikte olmuş olduğunuz partnerinize karşı daha fazla bağlanmanıza neden olacaktır. Aile ilişkileriniz de beklentilerinizi karşılayacak şekilde yol kat edecek. Bugün, yeni eğitimler almayı düşüneceğiniz bir gün olabilir. Sizin için mantıklı bir karar olacaktır. Ancak doğru eğitimleri almak konusunda aceleci davranmamanız gerekecektir.

Uyumlu: İkizler burçları, Kova ve Terazi burçları ile iyi anlaşabilir.

Uğurlu gün: Çarşamba

Yengec

Yengeç Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Bir takım sorumluluklarla karşılaşabileceğiniz bir gün olabilir. Bu sorumluluklar görünenden daha büyük olabileceği gibi basit bir yapıda da olabilir. Durumu her ne olursa olsun bugün sorumluluklarınız konusunda hassas yaklaşmanız, sorumluluktan kaçmamanız gerekecektir. İlişkiler konusunda şanslı günler, bugünde dahil, sizi bekliyor olacak. 

Yeni ilişkilere başlayabilir veya var olan ilişkilerinizde bir sonraki adıma yol alabilirsiniz. Ciddi yaklaşımlar sizinle birlikte olacak. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar karşısında soğukkanlı davranmayı tercih etmeniz gerekecektir. Duygusal yapınız olduğundan dolayı vereceğiniz tepkiler ortama uygun tepkiler olmayabilir. Hareketlerinizi ve tutumlarınızı kontrol altına almalısınız.


 

Uyumlu: Yengeç burçları, Balık ve Akrep burçları ile uyumlu olabilir.

Uğurlu gün: Pazartesi

Aslan Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizle olan samimiyetiniz olumlu yönde gelişmeler elde edecek. Ortamınızda zorlu günler geçiren arkadaşlarınızın yanında olmayı tercih edişiniz akıllarda kalacaktır. Bu tutumunuzla güçlenmiş bir arkadaşlık ilişkileri sağlayacaksınız. Beklenmedik bir yerden bir miras gelişmesiyle karşılaşabilirsiniz. 

Eğer ki bu gelişme gerçekleşir ve bir takım finansal güç kazanırsanız bu parayı doğrudan yatırıma taşımanız mantıklı adım olacaktır. Arkadaş çevrenizin haricinde konuşulan bazı laflar kulağınıza gelecek. Bu laflara uygun hareket ederek ve sakin yaklaşımlarınızla dedikodunun kaynağına ulaşacaksınız. Sağlığınıza daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Sürekli değişkenlik gösteren hava koşulları bedeninizi yıpratabilir ve hasta olmanıza neden olabilir.


 

Uyumlu: Aslan burçları, Koç ve Yay burçları ile genellikle iyi anlaşabilir.

Uğurlu gün: Pazar

Başak Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Yaşantınızda başarılara adım atmanızı çekemeyip size engeller kurmak isteyenlerin gerçek yüzünü görebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Kendinizden emin adımlar attığınız sürece birilerinin engel olamayacağını fark edin. İş yerinizde patronunuzla sözlü diyalogların sıkça yaşanması muhtemel olan güne adım atabilirsiniz. 

Bu diyaloglar yaşanırken patronunuza karşı söylediğiniz cümlelerdeki kelimeleri özenle seçmeye dikkat etmelisiniz. Kafanızın üstündeki kara bulutlar, bu cümleleri kurarken sizin dikkatinizin dağılmasına neden olacaktır. Çözüme kavuşmasını beklediğiniz olaylar için daha sabırlı davranmanız gerekebilir. Sabır konusunu aşk hayatınızda da yeniden ele almanız gerekebilir. Sabırsızlığınız partnerinizin daralmasına sebebiyet verebileceğini unutmayın.

Uyumlu: Başak burçları, Boğa ve Oğlak burçları ile uyumlu olabilir.

Uğurlu gün: Çarşamba

Terazi

Terazi Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Güne biraz keyifsiz adım atabilirsiniz. Ortada sorun yokmuş gibi gözükse de aklınızdaki düşünceleriniz sizin keyfinizi kaçırmaya yetecektir. İçinizdeki gereksiz stresi dışarı atmanın yolunu biran önce bulmanız gerekir. Bunun en kolay yolu arkadaş çevrenizle olacaktır. Yalnız kaldığınız süreçlerde başarılı projeler zihninizde canlanabilir. 

Ancak bunları unutmamak adına aklınıza geldiği anda bir kenara yazmanız gerekebilir. Seyahat etmenizi gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu seyahatler uzun yolculuklar olabileceği gibi kısa mesafeli yollarda söz konusu olabilir. Spor yapmak gibi düşüncesi olan terazi burçları bugün de dahil yakın zaman için doğru bir karar olmayabilir. Bu düşüncenizi biraz ertelemeniz gerekecektir.

Uyumlu: Terazi burçları, İkizler ve Kova burçları ile iyi anlaşabilir.

Uğurlu gün: Cuma


 

Akrep Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde tüm sorumlulukları kabulleniyor, her şeyi üstleniyor olabilirsiniz. Bunun nedeni iyi yönde ilerleyen yaşantınızdan kaynaklı olabilir. Ancak doğru bir yol izlemediğinizi bilmelisiniz. Yoğun zamanlarla sık sık karşılaşan bir burç olduğunuzdan dolayı bugünlerinizi dinlenerek değerlendirmelisiniz. 

Aksi takdirde aniden gelebilecek iş veya gelişmeler sizi bitkin bir hale getirebilir. Zihninizde canlanan bazı şeyler var. Bunların ne olduğunu kendiniz bile çözümleyemeyebilirsiniz. Kafanızı biraz boşaltın. Fazla düşünceli yaşantı sürmeniz sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek. Maddiyatınızı hafifletecek bazı kaynaklar elde edeceksiniz fakat bu kaynaklar sizin rahat bir hal alabilmenize pek yardımcı olamayabilir. Bu yüzden harcamalarınıza elinizden geldiğince dikkat etmeye çalışmalısınız.


 

Uyumlu: Akrep burçları, Balık ve Yengeç burçları ile uyumlu olabilir.

Uğurlu gün: Salı

Yay

Yay Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Gün içerisinde arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinize çok hassas yaklaşmanız gerekebilir. Çünkü siz durumun farkında olmadan çevrenizdeki insanları kırabilir, kendinizden uzaklaşmalarına sebebiyet verebilirsiniz. Evinizde bazı değişiklik düşüncesi aklınızı kurcalayabilir. Evinize yeni eşyalar almak isteyebilir, evinizin yerleşim düzenini değiştirebilir ya da bazı eşyaları evinizden çıkarabilirsiniz. 

Düşüncelerinizi cümlelerle aktarmaya çalışırken biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle duygularınızı ifade etmeye çalışırken bu zorluğu yaşayabilirsiniz. Kendinizi germemek için sevdiğiniz işlerle uğraşmanız sizi biraz daha rahatlatacaktır. Gün içerisinde bilmeniz gereken birtakım haberleri alabilirsiniz. Alacağınız bu haberler geleceğinize etkisi olabilir.

Uyumlu: Yay burçları, Koç ve Aslan burçları ile genellikle iyi anlaşabilir.

Uğurlu gün: Perşembe


 

Oğlak Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Maddiyatınızın sürekli olarak işleneceği bir gün yaşayacaksınız. Maddiyatınızdaki sıkıntıları konuşma isteğiniz olabilir. Şunu unutmayın ki bu önemli konuyu herkesle konuşmamalısınız. Sadece güvendiğiniz kişilerle bu derdinizi paylaşabilirsiniz. 

Aile içerisinden biriyle anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Her ne kadar haksız olduğunuzu bilseniz bile küskünlüğü siz başlatma ihtimali çok yüksek. İş hayatınızda beklemiş olduğunuz bazı gelişmeler bugün sonuca varabilir. Bu gelişmeler sonuca vardığı takdirde olumlu şekilde sonuçlanması olası. Tanımadığınız kişi veya kişiler tarafından birtakım nasihat alabilirsiniz. Bu nasihatler hayatınızın şekillenmesinde önemli bir rol oynayabilir.


 

Uyumlu: Oğlak burçları, Boğa ve Başak burçları ile uyumlu olabilir.

Uğurlu gün: Cumartesi

Kova

Kova Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Sözlü iletişimlerde kullanacağınız cümle ve kelimelerde dikkatli olmanız gerekebilir. Kırıcı olabilmenizin yanı sıra taşımış olduğunuz sırlara yönelik ipuçlarını da ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Bu durum ciddi güven kaybı yaşattırabilir. 

Aile içerisinde bazı özlemler gündeme gelebilir. Huzura fazla önem veren birisiniz. Tadınızı kaçırdığını düşündüğünüz kişileri hayatınızdan uzaklaştırmaya bakın. Çalışmayı seven bir yapınız olduğundan dolayı başarıya aşık olduğunuz aşikar. Son zamanlarda emek vermiş olduğunuz bazı işlerinizin karşılığını almanız an meselesi.  Maddiyatınızda iyileşmeler gündeme gelecek. Zor zamanların yeniden gelebileceğini göz önünde bulunarak önleminizi almalısınız.


 

Uyumlu: Kova burçları, İkizler ve Terazi burçları ile iyi anlaşabilir.

Uğurlu gün: Cumartesi

Balık Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumu

Görünüşünüzde bir takım değişikliklere gidebilirsiniz. Saç kestirme, saç boyatma gibi değişiklikler gündeme gelebilir. İş hayatınızda bazı fırsatlar kapınıza gelecek. Var olan iş hayatınızda bazı yükselme fırsatları bulabileceğiniz gibi elinizdeki işinizden daha iyi şartları olan başka bir iş için teklifte alabilirsiniz. 

Herhangi bir işe mensup olamayan balık burçları için sevindirici haber bugün kapılarını çalabilir. İlişki bakımından biraz şanssız bir gün duyabilir. yaşayabilirsiniz. Aşk hayatı ve aşk konuları bugün sizin için pek uygun olmayacak. Bazı arkadaşlarınız, sizin fikirlerinize ihtiyaç Sosyal çevrenizde yeni etkinliklere katılabilir, bu etkinliklerde görev alabilirsiniz.

Uyumlu: Balık burçları, Yengeç ve Akrep burçları ile uyumlu olabilir.

Uğurlu gün: Perşembe