KOÇ BURCU 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Son zamanlarda işlerinize yoğunlaşmada sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Dikkatinizi toplamalı, önem sırası oluşturarak yolunuza devam etmelisiniz. Özel hayatınızı da düzene sokmaya çalışırken bazı nedenlerden dolayı her şey düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir. Boş zamanlarınızı müzik dinleyerek değerlendirip kendinize zaman ayırmayı tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda zaman algınızı kaybetmiş olabilir, zamanınızı iyi değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda var olan fobilerinizi üstünüzden atmak için uygun fırsatlar yakalayabileceksiniz. Bu fırsatları iyi kullanmalısınız. Ailevi konularda biraz daha hassas davranmaya dikkat etmeli, gerektiği konularda alttan almayı tercih etmelisiniz.

BOĞA 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Bu aralar normalinden daha fazla boş zamanlar bulabilirsiniz. Boş zamanlarınızı eğlenmek yerine size getirisi olabilecek ekstra işlerle ilgilenerek değerlendirdiğiniz takdirde maddi durumunuzu da düzeltmek için iyi fırsat olacaktır. Aşk hayatınız son zamanlarda pek iyi yolda ilerlemeyebilir. Var olan bir ilişkiniz söz konusu ise gereksiz tartışmalar gündeme gelebilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa da aşk hayatına girişimleriniz başarısız sonuçlanabilir. Gündelik hayatınızda şansınız yüksek olacaktır. Ancak şansınıza güvenerek uç noktadaki işlere kalkışmamalısınız. Yakın zaman içerisinde seyahat yapma planlarınız söz konusu ise bu planlarınızı ertelemek iyi bir fikir olacaktır.

İKİZLER 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Kendinizi ifade etme konusunda güçlük çekebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Buna bağlı olarak yanlış anlaşılmalara müsait bir güne başlayacaksınız. Emin olmadığınız konularda yorum yapmaya girişmemelisiniz. İş hayatınızda kariyeriniz için yatırımlar yapmayı planlayabilir, bir üst mertebeye terfi olabilmek için var gücünüzle çalışmaya özen göstereceksiniz. Sessizlik size çoğu zaman iyi geliyor. İç sesinizi daha iyi duyabilmek için sessizlik anları değerlendirmek iyi bir tercih olacaktır. Kaygılarınızı bastırmak için yakın çevrenizdeki kişilerin yardımlarına ihtiyaç duysanız bile ön yargılarınızdan dolayı yardım almaya yeltenmeyeceksiniz.

YENGEÇ 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Duygularınızın ön planda olacağı güne adım atacaksınız. Mantığınızı bir kenara bırakarak hareket edebilir, duygularınızın vermiş olduğu kararlara uymayı isteyebilirsiniz. Hayattan beklentilerinizin karşılanamamış olması yeterince istemeyişinizden kaynaklı olabilir. İsteklerinizi en derinden dilediğiniz takdirde evrene yayacağınız mesajla düşüncelerinize daha yakın olacaksınızdır. İşinize veya hayatınıza yarayacak konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden ilgi alanınızla alakadarlı kitaplar okuyabilir, dergiler satın alabilir veya araştırmalarda bulunabilirsiniz. Göz yanılsamalarına dikkat edin. Gördüğünüz her şeyin doğru olabileceğine hemen inanmamalı, daha somut kanıtları aramalısınız. Çünkü dikkatsizliğiniz gözden kaçırabileceğiniz durumları doğurabilir.

ASLAN 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Her zaman kendini dinç hisseden aslan burçları bu aralar aynı hissiyatı taşımayabilirler. Son günlerdeki yoğun çalışmalarınız veya günlük hayatın vermiş olduğu yorgunlukla modunuzda düşüş yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda değer verdiğiniz kişiyle dengeyi sağlamak büyük önem taşıyacaktır. Fakat bazı tatsız olaylar da gündeme gelebileceğini göz ardı etmemelisiniz. Partnerinizle yapacağınız ufak çaplı tartışmalar kısa sürecek olup yakın zamanda tatlıya bağlanacak. Finansal kaynaklarınızda yaşanabilecek olan dengesizlikler sizi sıkıntıya sokabilir. Çevrenizdeki kişilerden duyacağınız hep aynı cümleler ve göreceğiniz aynı tepkiler canınızı sıkacak olsa da fazla takmamayı da öğrenebileceksiniz.

BAŞAK 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Özel hayatınızı idare etme konusunda mantığınızdan ziyade hislerinizle yola çıkıyor olmanız kişisel yaşantınızı sıkıntıya sürükleyebilir. Etraftan duymuş olduğunuz dedikoduların hayatınızda gereksiz değişikleri gündeme getirmesine izin vermemelisiniz. İş hayatınızda beklemiş olduğunuz gelişmeler olumlu yönde ilerlemeye devam edecektir. Yaşam enerjinizi iş hayatında daha aktif bir şekilde kullanmaya denerseniz daha başarılı olabileceğinizin farkına varacaksınız. Bunun sonucunda da iş yerinizde üstleriniz tarafından tebrik ve övgü cümleleri duymanız muhtemel. Hayatınıza burnunu sokmak isteyen kişiler gözüküyor. Bu kişilerin tam olarak kim olduğunu anlamak için çabalayacak olsanız da elle tutulur sonuçlar elde edemeyebilirsiniz.

TERAZİ 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

6 Temmuz Yengeç Yeni Ayı'nın 12 Burç için Etkileri 6 Temmuz Yengeç Yeni Ayı'nın 12 Burç için Etkileri

Uzun zamandan beri beklenti içerisinde olduğunuz gelişmeler bugün kapınızı çalabilir. Yakın çevrenizdeki kişilerin desteğini alarak ortaklaşa hareket edeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bugünlerde evde vakit geçirmenin iyi bir tercih olduğunu daha iyi şekilde idrak edecek, ihtiyacınız dışında dışarı çıkmamaya özen göstereceksiniz. Evinizin dekorasyonunda değişiklikler yapmayı düşünebilir, evinizde farklılıklar yaratmak isteyebilirsiniz. Bu aralar ilgi alanlarınızın dışında farklı konularda araştırmalar gerçekleştirebilir, yeni bilgiler edinmeye iştahınız kabarabilir. Kendinize farklı şeyler katmak için fazlasıyla uygun zaman bulacaksınız. Ev içerisindeki aile bireyleriyle anlaşabilme konusunda ufak çaplı problemler yaşayacak olsa da bunu çok kısa zamanda çözebilirsiniz.

AKREP 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Bugün asabiliğinizde artışlar gözlemleyebilirisiniz. Yakın çevrenizdeki kişiler sizin iyiliğiniz için size yönlendirmiş olduğu iyi niyetli tavsiyeleri bile ters algılamaya müsaitsiniz. Baş ağrısı, eklem ağrısı veya halsizlik gibi ufak ama günlük yaşantınızı etkileyebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aksatmış olduğunuz işleriniz veya ertelemiş olduğunuz sorumluluklarınızı toparlayabilmek için son şansınızı olabilir. Kredi kartı veya faturalar gibi ödemelerinizi bu aralar fazla kafaya takabilir, çıkar yolu arayışına girebilirsiniz. Sosyal çevrenizde gözlemlemiş olduğunuz bir takım yanlışlar olabilir. Bu yanlışları ifade ederken doğrudan anlatmak yerine kibar ve anlaşılır şekilde dile getirmeniz her iki taraf için de en doğrusu olacak.

YAY 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Yakın çevrenizdeki kişiler moralinizi ciddi anlamda bozacak seviyeye getirebilir. Hiç beklenmedik yerden alacağınız tepkiler sizi derin düşüncelere sürükleyebilir. Ancak karakterinizle bütünleşmiş olan sakin kalabilme yeteneğiniz ilgili sürecin daha az sancılı geçmesinde büyük etkisi olacaktır. Belli bir düzen içerisinde ve sorumluluk sahibi olarak yürütmüş olduğunuz çalışmalarınızın sonucu hem maddi hem de manevi yönden sizi sevindirecektir. Maddi kazanç sağlayabilecek projeleriniz için ideal bir zaman dilimi bulabilirsiniz. Kendinize olan inancınızla elde edeceğiniz fırsatları ikiye katlayabilirsiniz. Uyku konusunda fazlasıyla hassas olabileceğiniz bir döneme adım atacağınızdan dolayı uyku düzeninize dikkat etmenizde fayda var.

OĞLAK 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Herhangi bir ilişkiye sahip olan oğlak burçlarını sıkıntılı dönemler bekliyor olabilir. Partnerinizle yaşamış olduğunuz problemler açık bir şekilde ortaya serilmediği sürece çözüme ulaşması oldukça güç olacaktır. Herhangi bir ilişkisi olmayan oğlak burçları için ise bugün oldukça şanslı bir gün olabilir. Açılmayı düşünen oğlak burçları gerekli olan cesareti bulabilir; öte yandan yalnız oğlaklar ise hayatının aşkını bulabilir. Günlük yaşantınızdaki davranışlarınız etraftaki kişiler tarafından garipseniyor olsa da bildiklerinizden şaşmamalısınız. İş ortaklığı konusunda oldukça olumlu tutumlar sergileyecek, başarılı projelerde taşın altına elinizi koymayı düşüneceksiniz.

KOVA 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Gününüzün getirisi olan yoğun tempo günün sonunda sizi yorgun düşürebilir.  Bu yüzden yapacağınız günlük işlerde enerjinizi planlama yaparak dengelemelisiniz.  Kişisel isteklerinizin çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesini talep edecek olsanız da bu pek mümkün olmayacaktır. Günün ve yakın geleceğin şartlarını göz ardı ederek atmış olduğunuz her adım sizi bir tık geriye çekebileceğini unutmamalısınız. Sosyalleşme konusunda tercih edeceğiniz ortam ailenizle birlikte olacaktır. Sosyal enerjinizin yoğun olacağı bu dönemde ailenize vermiş olduğunuz değer daha yoğun. Ancak iç dünyanızdaki sessizlik yakın zamanda gürültülü bir şekilde dışarı çıkabilir.

BALIK 10 TEMMUZ GÜNLÜK YORUMU

Bugün maddi konulara olan ilginiz daha fazla olacaktır. Hem maddi konularda hem de bireysel olarak gücünüze güç katmanız gerektiğini düşüneceksiniz.  Uzak gelecekte size yararı olabilecek teknolojik cihazlarınızı daha donanımlı bir hale getirmek için yenilemeyi düşünebilirsiniz. Fakat maddi gücünüzü de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyeceksiniz. Planlı ve belli bir program içerisinde girişeceğiniz her iş beraberinde başarıyı getirecektir. Duygusallığınızı 2. Plana atacağınız, mantığınızı ön plana çıkaracağınız bir gün. Hayatınızın daha iyi bir şekilde olmasını sağlayabilmek adına kararlarınızın netliği sizin için önem taşıyacaktır.

Editör: Ercan SOMER