Koç Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Belirlemiş olduğunuz hedeflerinizi ön planda tutarak gününüzü geçirebilirsiniz. Gün içerisinde bir takım sorunlarla içli dışlı olabilirsiniz. Bu sıkıntıların bazıları hedeflerinizden kaynaklı olabileceğini de aklınızda bulundurabilirsiniz. Bu hafta yatırım ile ilgili konulara odaklanacak Koç burçlarıbirikimlerini değerlendirmek için fırsat arayacaklardır. Aileniz ile birlikte yeni bir iş kurmayı planlayabilir ya da mevcut işiniz ile ilgili bazı yenilikler yapmayı düşünebilirsiniz. Bu süreçte sizin için zaman kaybına sebep olan ve sizi oyalayan fikirler varsa bunları bir kenara bırakabilir, daha gerçekçi olan konularla alakalı fikirler ortaya atabilirsiniz. Yeni hafta içerisinde sosyal hayatınız aktif hale gelecektir ve böylece arkadaş çevrenizi daha da genişletebilirsiniz. 21 Haziran sonrası süreç daha hareketli olduğundan bu durumun etkisi Koç burcunda fazlasıyla görülecektir.

 Son zamanlarda günlük yaşantınızda bir takım dağılmaların olduğunun farkına varabilirsiniz. Bu dağınıklar birikmiş olduğundan dolayı bunları toparlamak biraz zamanınızı alabilir. Pes etmemeniz en önemli etken olacaktır. Geçmişinizdeki bazı anılarınız yeniden gözünüzde canlanabilir. Geçmişteki mutlu günlerinizin bir daha geri gelmeyeceği düşüncesine girmeye çok yakınsınız. Etrafınızda pozitif enerji yayan insanlardan uzak durmamaya özen gösterin. Mutlu olmaya hakkınız var. Mutluluğunuzu içinizde solmasına izin vermemelisiniz.

 

"Hayatın akışına bırak, çünkü kabullenmek huzur getirir."

Koç Burcunda Doğan Ünlüler (21 Mart - 19 Nisan):

Lady Gaga (28 Mart)

Robert Downey Jr. (4 Nisan)

Elton John (25 Mart)

 

 

Boğa Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün odağında sağlığın, geri plandaki işlerin ve iç dünyan yer alıyor. Yeni haftada aşk hayatınızda eksik gördüğünüz noktalar varsa bunlara biraz daha eğilmelisiniz. Böylece sizin için zor görünen durumlar giderek olumsuz etkisini kaybedecektir. Eğer çok çalışmaktan şikayetçiyseniz ve bir türlü ilerleyemediğinizi düşünüyorsanız sadece kendinize ait olan işleri yapmaya odaklanmalısınız. Unutmayın ki çok çalışmak değil size ait işleri doğru ve zamanında yapmanız sizi başarıya götürecektir. Sağlık konusunda ise harekete geçmeniz gereken dönem tam olarak geldi. Kendinizi istediğiniz sağlıkta görmek için bir an önce çalışmalara başlayabilirsiniz. Yükseleninizin sizi olumlu etkilediği bir dönem içerisinde olduğunuzdan her konuda gözlerinizi dört açmalısınız.

Günün ilk saatlerinde gerek sağlığınla, gerek geri planda yürüttüğün bazı işlerinle ilgili şanslı ve destekleyici etkileri altında olacaksın. İyimser, neşeli ve umutlu hissedebilirsin. Kariyerinle, işinle ilgili veyahut sağlığınla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Maddi konularla ve kazançlarınla ilgili birtakım girişimlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise uzaklarda yaşayan tanıdıklarınla, kardeşlerinle, akrabalarınla ilgili birtakım streslerin olabilir. Senin veya yakınlarının sağlığı ile ilgili de bazı hassasiyetlerin olması mümkün. Sevgiyle kal.

 

 

 

 

İkizler Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bugün odağında sosyal çevren ve sosyal ilişkilerin yer alıyor. Güne biraz erken başlayabilir ve günün ilk saatlerinde bazı görüşmeler yapabilirsin. Çevrendeki insanlardan, görüştüğün insanlardan ve arkadaşlarından destek ve fayda görebilirsin. İçine girdiğiniz dönemde bütün olumsuzluklar peş peşe geliyor olabilir. Bunu tersini çevirmek adına kıyafetlerinizde ya da aksesuarlarınızda açık mavi tonuna yer verebilirsiniz. Eğer gerçekleşmesini istediğiniz hayaller için küçük küçükadımlar atmaya başlarsanız zaman içinde bunların hızlandığına şahit olabilirsiniz. Aile yaşantınızda alınacak olan kararlarda daha etkin olmanız gerekecektir. Para başta olmak üzere tüm konularda yönünüzü olumlu olaylara çevirmeniz sizi başarıya götürecektir. Ayrıca yaşlanmaktan korkmak yerine sağlıklı olmaya odaklanmanız ve dış güzellik destekleri alırken dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Günün ilk yarısı iş birlikleri, ortaklıklar ve ilişkiler açısından şanslı bir zaman dilimi. Aynı zamanda yayıncılıkla, medyayla, eğitim veyahut hukuki işlerle ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Senin için aktif bir gün. Günün ikinci yarısı ise bir yakınının sağlığı ile ilgili bir gündemin olabilir. Veyahut finansal konularla ilgili yapacağın görüşmelerde birtakım pürüzler çıkabilir. İletişime ve solunum yolları ile ilgili hassasiyetlere dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

 

 

Yengeç Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bugün sağlık ve duygusal iyileşme konularına özen göstermelisin. Ruhsal ve bedensel anlamda güçlü olman gereken bir gün olabilir. Aşk hayatınızda hissettiğiniz güvensizlik duygusu sağlam temeller üzerine atılmış olmayabilir. İşleri olduğu gibi kabullenmeniz endişelerinizden kurtulmanıza yardım edecektir. Çalışma hayatınızda ilerlemek istiyorsanız hedeflerinize ulaşmak için gerçek hayatta neler yaptığınıza göz atmalısınız. Attığınız adım istediğiniz sonuçlara ulaşmıyorsa yönünüzü olumlu tarafa çevirmenizde yarar vardır. Bu dönemde mutluluk ışıklar dört bir yanınızı sarmış durumdadır. Bunun için gözlerinizi daha iyi açmanız ve gerek gönül ilişkileri gerekse bereket konusunda çıkışa ulaşmak için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. İstemediğiniz sonuçlardan uzak olmak için özeliniz ile ilgili çok fazla detay paylaşmamalısınız.

Günlük Burç Yorumları , Nuray Sayarı 8 Şubat Günlük Burç Yorumları , Nuray Sayarı 8 Şubat

Özellikle sağlık konusunda bir süredir beklediğin haber gelmek üzere. Güzel haberler almaya odaklanmalı, iyileşmeyi duygusal anlamda başlatmalısın. 

Seni bedensel anlamda güçlü kılan yegane konu ruhsal ve duygusal iyileşme olabilir. Bu yüzden meditasyon ve terapi seanslarına katılabilir, aradığın huzuru burada bulabilirsin. Gelelim Uranüs'ün etkilerine! Uranüs'ün durağan konumu günlük rutinlerinde ani değişikliklere işaret ediyor. Hayatı normal akışına bırakıp sağlığına odaklanmak sana iyi gelebilir. Yarın görüşmek üzere, sevgiyle kal...

 

"Keşfet, öğren, paylaş; çünkü hayat çok yönlülük ister."

Yengeç Burcunda Doğan Ünlüler (21 Haziran - 22 Temmuz):

Meryl Streep (22 Haziran)

Tom Hanks (9 Temmuz)

Princess Diana (1 Temmuz)

 

 

Aslan Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Aslan, bugün odağında işin, kariyerin ve statün yer alıyor. Günün ilk yarısında, kariyerin ile ilgili birtakım iş birlikleri kurabilir ve bazı görüşmeler yapabilirsin. Hem kariyerin açısından hem de genel anlamda şanslı bir zaman dilimi. Aynı zamanda finansal konularla ya da sağlığınla ilgili de bazı görüşmeler yapabilir ve güzel sonuçlar alabilirsin. Yakın dönemde güzel haberler alacak olan Aslan burçları için peş peşe güzel durumlar yaşanacaktır. Özellikle olumlu kararlar almanız için en uygun dönem içerisindesiniz. İsteklerinizden vazgeçmeyerek ilerlemeniz sayesinde onlar gerçeğe dönüşecektir. Aşk hayatınızda kendinizi kandırarak bir yere varmayı düşünmek yerine gerçeklere odaklanmalısınız. İnsanları yargılamanız hem kendinizi hem de çevrenizdekileri üzmenize sebep olacaktır. Aile yaşantınızda ise çevrenizdekilerin sizi anlamadığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu noktada herkesin birbirinin iyiliği istediğini unutmamanız gerekir. Sağlıkta ise kendinize zaman ayırmanız yararınıza olacaktır.

Günün ikinci yarısında ise diğer insanlarla iletişiminde birtakım anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Sağlığınla ilgili hassasiyetler ya da enerji düşüklüğü de yaşaman mümkün. Bugün maddi konularla, ailenin parasıyla, eşin kazançlarıyla, mirasla, nafakayla ilgili konularda bir tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

 

 

Başak Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

 

Sevgili Başak, bugün odağında eğitim, yayıncılık, seyahat, hukuksal konular ve uzaklardaki tanıdıklar yer alıyor. Güne yoğun rüyalarla başlayabilirsin. Günün ilk yarısında uzun zamandır görüşmediğin bir tanıdığından haber alabilirsin ya da uzaktaki bazı tanıdıklarınla görüşebilirsin. Yakın zamanda güzel haberler alacak olan Başak burçlarıisteklerini gerçeğe dönüştürecekleri bir döneme girmektedir. Aşk hayatınızda sizi tedirgin eden durumlar yaşasanız da bu tedirginliğin sebebi endişeleriniz olabilir. İstemediğiniz duygular sizi yanıltacağından buna engel olmalısınız. Ailenizin ve çevrenizin özel hayatınıza saygı duyması gerektiğini unutmamanız gerekecektir. Sağlık konusunda ise yaşadığınız olumsuz durumlar kendi başınıza kulaktan dolma bilgilerle çözmek yerine bir uzmana danışmanızda yarar vardır. Bildiğiniz üzere sağlığınız ve hayatınız riske atamayacağınız kadar kıymetlidir. Bu haftaki uğurlu renginiz ördek başı yeşili olup kıyafetlerinizde bu renk parçalara yer verebilirsiniz.

Senin için şanslı, iyimser bir zaman dilimi. İkili ilişkiler, yayıncılık ve medya, hukuki konular ve seyahat açısından birtakım fırsatların olabilir. Yalnız bir Aslansan sosyal mecralar aracılığıyla yeni tanışmalar ve karşılaşmalar yaşayabilirsin. Günün ikinci yarısında ise sağlığınla, solunum yollarınla ilgili birtakım hassasiyetlerin olabilir ve doktor kontrollerini yaptırabilirsin. Aynı zamanda iletişimde, haberleşmede ve işinle ilgili birtakım aksaklıklar yaşaman da mümkün. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmende fayda var. Bugün ikili ilişkilerinde, evliliğinde ya da aşk hayatındaki bir konuda bir tamamlanma, sonuçlanma ve kapanış yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

 

 

Terazi Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün odağında finansal konular ve sağlık yer alıyor. Güne, rüyalarının etkisiyle başlayabilirsin. Günün ilk yarısında maddi konularla, ödemelerle, bankalarla ilgili veyahut sağlığın ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilir, çözüm bulabilirsin. İlişki ve his konusunda ketum olmamanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Bunu tersine çevirmek adına ilişkinizin kahramanıyla baş başa vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bu süreçte aile bağlarınızı kuvvetlendirebilir, daha anlayışlı olarak her söyleneni ciddiye almayabilirsiniz. Sağlığınız konusunda gerekeni yaptığınız şu dönemde rahat davranabilirsiniz. İçine girdiğiniz dönem olumlu bildiklerinizin olumsuz olabileceği bir dönem olabilir. Hata yapmanın her insan için geçerli olduğunu unutmamalı ve her deneyimi kendiniz için avantaja dönüştürmelisiniz. Hatalarınızı kabul etmeniz gelecek süreçte daha fazla yeni şeyler öğrenmenizi sağlayacaktır.

İşbirlikleri kurabilir ve destek görebilirsin. Kariyerinle ilgili ortaklıklar, anlaşmalar, sözleşmeler yapabilirsin ve yaptığın görüşmelerden güzel sonuçlar alabilirsin. Günün ikinci yarısında ise senin sağlığın veyahut çocuğunun sağlığı ile ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Solunum yolları ile ilgili hassasiyetlere veyahut partnerinle ilişkinde iletişim problemlerine, yanlış anlaşılmalara dikkat etmende fayda var. Bugün, işinle ve kariyerin ile ilgili bir konuda sonuçlanma, tamamlanma ve kapanış yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

 

 

 

Akrep Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, bugün odağında ikili ilişkilerin, evliliğin ve diğer insanlarla olan ilişkilerin yer alıyor. Size her hak veren ya da yakın duran kişiyi dost olarak kabul ederseniz bu durum size zarar verebilir. Bunun için haklı olduğunuzu bilmeniz yeterlidir. Eğer bir konuda onay almayı bekliyorsanız o konudan emin olmadığınızı düşünebilirsiniz. Bu nedenle cümleleri söylemeden önce bir kez daha düşünmenizde yarar vardır. Aşk hayatınızda biraz nefes almanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Rutinlerinizin dışına çıkarak hayatınıza canlılık katabilirsiniz. Küçük bir tatil yapmanız size fazlasıyla iyi gelecektir. Aile yaşantınızda küçük sorunlar yaşayacağınız şu dönemlerde olayı sizin abarttığınızı göreceksiniz. Sağlık açısından ise bedensel aktivitelerinizi arttırmanız yararınıza olacaktır. Bunun için düzenli yürüyüş yapmaya başlayabilirsiniz.

 Günün ilk saatinde ikili ilişkilerden fayda görebilir, diğer insanların desteğini alabilir ve yeni işbirlikleri, ortaklıklar kurabilirsin. Yalnız Teraziler için ise yeni ilişkiler, yeni karşılaşmalar ve aşk hayatı ile ilgili destekler söz konusu olabilir. Çocuğunla ve partnerinle ilişkilerinde de şanslı ve destekleyici etkiler altında olacaksın. Günün ikinci yarısında ise aile bireyleriyle ilişkilerinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Konuşmaların da kırıcı olmamaya, yara açmamaya ve alınganlıklara dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

 

 

Yay Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, bugün odağında sağlığın, işin ve günlük işlerin yer alıyor. Güne, yoğun rüyaların etkisiyle başlaman mümkün. Günün ilk yarısında ise işinle, aile bireylerinin sağlığıyla, miras ve nafaka konuları ile ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Ev ve gayrimenkul yatırımı açısından da bazı fırsatların olabilir. Hayatta hem doğruların hem de hataların olabileceğini asla unutmayın. Bu nedenle hatalarınıza deneyimleriniz olarak bakmalısınız. Parasal yönden çevrenizdeki insanların sizden daha iyi durumda olduğuna aldırış etmeyin. Maddi durumunuzu daha iyi hale getirmek adına bereketli durumlara odaklanabilirsiniz. Aşk yaşantınızda üçüncü kişilerin söylediklerinden biraz daha fazla etkilenebilirsiniz. Ancak başka birilerinin ilişkinize müdahale etmesine izin vermeyin. Hakkınızda konuşulanlara gereğinden fazla kafa yormamanız yararınıza olacaktır. Aile yaşantınızda ise birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunları çözmek için uzlaşma ve öfke kontrolü yöntemlerini deneyebilirsiniz. Sağlık konusunda ise kendinize daha fazla zaman ayırmanız yararınıza olacaktır.

Aile bireyleriyle görüşmeler yapabilir ve birtakım işbirlikleri kurabilirsin. Ortaklı işlerden fayda sağlayabilirsin. Eğer bir sağlık gündemin varsa aile bireylerinden destek görebilirsin. Günün ikinci yarısında ise solunum yolları ile ilgili hassasiyetlerin olabilir. İletişim ve haberleşme ile ilgili birtakım aksaklıklar, yanlış anlaşılmalar da söz konusu olabilir. Yakın çevrenden birinin sağlığı ile ilgili bir gündemin de olabilir. Ev, gayrimenkul veyahut ailenle ilgili bir konuda bir tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

 

 

 

Oğlak Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bugün odağında aşk hayatın, çocukların ve hayatın keyifli yanları yer alıyor. Günün ilk yarısında aşk hayatın, partnerinle iletişimin ve çocuklarının eğitimi açısından şanslı ve destekleyici etkiler söz konusu. Partnerinle seyahate çıkabilir, planlar yapabilir veyahut işbirliği gerektiren kararlar alabilirsin. Yakın çevrenle de birtakım görüşmeler yapabilir ve yeni iş birlikleri kurabilirsin. Yalnız bir Yay isen ikili ilişkiler açısından ve yeni tanışmalar açısından son derece destekleyici bir zaman dilimi. Günün ikinci yarısında ise çocuğunun sağlığı ile ilgili birtakım hassasiyetler söz konusu olabilir. Partnerinle iletişiminde yanlış anlaşılmalara, gereksiz harcamalara ve çocuğunun sağlığına dikkat etmende fayda var. Bugün yakın çevrende, eğitiminde veya ticari işlerinde bir tamamlanma ve sonuçlanma yaşaman mümkün. Sevgiyle kal.

 

Kova Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün odağında yakın çevre, seyahat, eğitim ve ticaret yer alıyor. Günün ilk yarısında seyahatle, ticari işlerinle ve yakın çevrenle ilişkilerin ile ilgili birtakım şansların ve desteklerin olabilir. Ortaklaşa yürüttüğün işlerden ve iş birliklerinden fayda görebilirsin. Kova burcu olarak yakın zamanda yeni tanışacağınız birinden güzel bir iş haberi alabilirsiniz. Bu haftada cesaretinizi toplamanız gereken bir dönemin içine giriyorsunuz. Yaşadığınız başarısızlıklara odaklanmak size bir şey katmayacağından bunun yerine kendinize güvenerek her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Eğer arkadaşlık ilişkilerinizde sıkıntı yaşadığınız durumlar varsa bu hafta sıkıntılarınızda iyileşmeler meydana gelebilir. Bu dönemde güvendiğiniz bir dostunuz verdiğiniz güvene layık şekilde davranacaktır. Sağlık konusunda ise önem vermediğiniz ayrıntılara biraz daha fazla zaman ayırabilir ve bunlar daha da büyümden tedbir alabilirsiniz. Aile yaşantınızda ise bu dönemde size çok yakın birinden biraz uzak kalabilirsiniz.

Kardeşlerinle, yakın çevrenle ve eşinle kuracağın iş birlikleri yararına olabilir. Aynı zamanda ticari ortaklıklar, sözleşmeler, anlaşmalar açısından da şanslı bir zaman dilimi. Önemli görüşmeler yapabilir, kendini doğru ifade edebilirsin. Çocuğunun eğitimiyle veyahut evliliğinle ilgili yeni bir karar verebilir, uzlaşma sağlayabilirsin. Yalnız bir Kova isen yeni karşılaşmalar ve tanışmalar yaşaman da mümkün. Günün ikinci yarısında ise solunum yolları hassasiyetlerin, kaygı ve karamsarlık, iletişimle ilgili aksaklıklar ve yakın çevrenden kişilerin sağlığı ile ilgili bir gündemin olabilir. Bugün, ilişkilerinle ilgili ya da maddi konularla ilgili bir tamamlanma ve sonuçlanma yaşaman da mümkün. Sevgiyle kal.

 

 

Balık Burcu 27 Ocak Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ailenizle aranızdaki ilişkilerinizi daha fazla göz önünde bulundurma eğiliminde bulunurken görüş farklılıklarıyla da karşılaşabilirsiniz. Çevrenizden işiteceğiniz bazı gelişmeler sonucunda savunma ihtiyacınızın artış göstereceği bir gün sizi bekliyor olabilir. Balık burçları bu hafta kendilerini daha iyi hissedecekleri konulara odaklanacaklardır. Bu süreçte sizde strese ve endişeye yol açan, sizi bunaltan konulardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle kardeşlerinizin iş ya da eğitim hayatlarında ciddi gelişmeler meydana gelebilir. Eğer uzun zamandan beri ödeyemediğiniz bir borç varsa bu hafta içerisinde elinize geçecek para sayesinde bu borcunuzu ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda ev içinde yeni dekorasyon fikirleri arayışına girebilirsiniz. Küçük bir tatil ya da kaçamak yaparak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Kafanızı bir şeylere takıp kendinizi hasta etmek yerine daha güzel durumlara odaklanabilirsiniz.

Gün içerisinde beklenmedik anda gerçekleşen bazı sorunlar karşısında kıvrak ve pratik müdahaleleriniz durumu ciddi anlamda kurtaracaktır. Bu davranışınız sonucunda olaya tanık olacak kişiler tarafından olumlu ve sizi övecek yorumlar alabilirsiniz. Yalnız kalma isteğinizi fark eden arkadaşlarınız tarafından zorla dışarı çıkma durumu içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Günlük hayatı oluruna bırakmak sizi biraz daha iyi duruma taşıyacaktır.

 

"Fark yarat, çünkü toplumu değiştirmek kişisel bir sorumluluktur."

Balık Burcunda Doğan Ünlüler (19 Şubat - 20 Mart):

Rihanna (20 Şubat)

Kurt Cobain (20 Şubat)

Drew Barrymore (22 Şubat)

 

 

Editör: Haber Kenti Editör