Koç Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

 Sevgili Koç,  bugün yakın çevrenizdeki insanlar ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Seyahatler ve anlaşmalar konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yapacağınız sözlü anlaşmaların iptal olma veya yanıltma etkilerini gözden geçirerek işlerinizi yazı altına almanızda fayda var.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizdeki insanlardan, eğitim çevrenizden skandal haberler alabilirsiniz. Eviniz, ailenizle ilgili konularda duygusal gerilim yaşama ihtimaliniz yüksek, gerek iş yaşantınız gerekse ev yaşantınızdaki sorumluluklarınızla ilgili denge arayışınız artacak. Hafta sonu yaklaşırken aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizi daha fazla meşgul edecek. Arkadaşlarınız ve partneriniz arasında kalabilir, mali konular ve yatırımlar noktasında sizi zorlayacak durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Çocuğu olan Koç burçları bu hafta sağlık konularına dikkat etmeli. Iş ve kariyer konusunda kazançlarınızı artırabileceğiniz küçük fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Haftanın son günü, sağlığınız, rutinlerinizle ilgili yapacağınız düzenlemeler başarı potansiyelinizi olumlu etkileyecek.

. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise odağın günlük işlerine ve sağlığına kayıyor. Beslenmen ve sağlığın için yeni kararlar alabilir, planlamalar yapabilirsin. Gece saatlerinde de sindirim sistemi hassasiyetlerin olabilir. 


 

Boğa Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

 Sevgili Boğa, bugün harcamalarınız kazançlarınızın üstünde olabilir. Yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz, satınaldığınız şey her ne ise değer kaybı yaşama olasılığınız yüksek. Özellikle seyahat konularında yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Değerleme yapma konusunda dikkatli olmalısınız. Herhangi bir şeyi satın alırken ederinden daha yüksek meblağlar ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta kardan zarar etme konularına dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında kardeşler, komşular, yakın çevrenizle gerilimli diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Seyahat ederken yaşanabilecek ufak kazalara karşı dikkatli olun. 

Perşembe günü gerçekleşecek Dolunay’ın aile içinde krizlere neden olabilir. Bu egosal çatışmalar ev içindeki hakimiyet ile ilgili tartışmalar olabileceği gibi sağlık konularında da sizi zorlayacak etkileri barındırıyor. Değer verdiğiniz inançların, insanların değişimini gözlemleyebilirsiniz.

Ev ve aile içinde yaşanacak huzursuzluklar kariyer hayatınıza sıçrayabilir. Işinizle ilgili yeni bir döneme giriş yapıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile yurt dışı seyahat planları oluşturabilir, onların desteği ile yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretebilirsiniz. Hafta sonu geldiğinde yaratıcılığınız yükseliyor, aşk hayatınızla ilgili daha huzurlu bir zaman dilimi yaratabilirsiniz. Çocuklarınız, onların eğitimi ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bu hafta krizlerin ardından gelen fırsatları görmezden gelmeyin.

 Akşamın ilerleyen saatlerinde ise odağın çocuklarına ve aşk hayatına kayıyor. Sanatsal aktiviteler ve yaratıcılık gerektiren işler için uygun bir zaman dilimi. Gece saatlerinde de çocuğunun sağlığı ya da aşk hayatınla ilgili bazı streslerin olabilir. 


 

İkizler Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, bugün partneriniz ile aranızda duygusal gerilimler yaşayabilir, kendinizi yanlış anlaşılmalara neden olacak olayların içinde bulabilirsiniz. Söylemlerinize, vereceğiniz vaadlere dikkat etmelisiniz. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

 Bu hafta duygusal hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeye çalışırken partnerinizle veya iş ortaklarınızla yanlış anlaşılmalara neden olacak diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Bu hafta mali konularda daha fazla gündeminizde olacak. Kazançlarınız, harcamalarınız arasında bir denge arayışı içinde olacaksınız. 

Aile içindeki konulara daha fazla maddi destek vermeniz konular gelişebilir. Ortaklıklardan elde ettiğiniz kazançlarınızla ilgili sizi iyi hissettirecek gelişmeler yaşanabilir. 

Beraber çalıştığınız insanlar, personellerinizle ilgili sizi etkileyecek haberler alabilirsiniz. 

Aslan dolunayı etrafınızın kalabalıklaşmasına neden olurken, iletişim konularında yanlış anlaşılmalara neden olabilecek etkiler barındırıyor. Yakın çevrenizle ilgili sizi zorlayan çatışmalar içinde kalabilirsiniz. 

Açık iletişimin önemini anlayacağınız ve insanların gerçek niyetlerinin ne olduğunu fark edeceğiniz bir hafta var önünüzde. Insanlar sizden gerçek duygu ve düşüncelerini saklamaya çalışsa bile, gökyüzü bu gizliliğe destek vermeyecek ve aniden etrafınızda birşeyler değişmeye başlayacak. Hafta sonu çekirdek aileniz ile daha fazla ilgilenecek, ev düzeninizle ilgileneceksiniz. Ailenizdeki insanların desteğini hissedecek ve hayatınızı analiz etmeye çalışacaksınız. Hedeflediğin işlerde kolaylık yaşayacaksın. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise odağın evine, ailene ve gayrimenkul ile ilgili konulara kayıyor. Gece saatlerinde de sosyal çevrenle ilgili bazı streslerin olabilir. 

Yengeç Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bugün ruhsal konulara daha fazla kafa yoracak, kendi değerinizi sorgulayacağınız diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Ailenizle aranızda duygusal gerilimler yaşanabilir.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta değerli bir eşyanızı kaybedebilirsiniz, eşyalarınızı kaldırdığınız yerlere dikkat etmeye çalışın. Salı duygu yoğunluğunuz artacak ve insanların soğuk ve mesafeli davranışları sizi huzursuz edebilir. 

Partneriniz veya ortağınızla iletişim kurarken anlaşamayabilir farklı fikirleri savunabilirsiniz. Bu hafta gerçekleşecek Dolunay mali konular ve iş yaşamınızla ilgili beklenen sonuçların gelmesine sebep olacak. Harcamalarınız gelirlerinizden daha yüksek olabilir. Hafta sonu yakın çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınızla bir araya gelecek ve keyifli zaman geçireceksiniz. 

Telefon trafiğinin, iletişiminin yoğun olabileceği bir zaman dilimi. Gece saatlerinde de kardeşlerinle veya yakın çevrenle alakalı bir stresin olabilir. 


 

Aslan Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan, bugün sosyal anlamda yoğun bir sizi bekliyor, ikili ilişkiler, arkadaşlıklar konusunda yanlış anlaşılmalar, değersiz hissettirecek davranışlara maruz kalabilirsiniz.  

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta Aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, bu dolunay sebebiyle partneriniz, eşiniz veya ortaklarınızla krizler yaşayabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri ani kararlar almakdan kaçının, kızgınlıkla söylenebilecek sözlerin geri dönüşü olamayabilir.  

Salı günü itibari ile sakinleşecek ve günlük yaşantınıza, sağlığınıza, kazançlarınıza yönelik düzenlemeler yapacaksınız.Aklından geçenler her zaman olumlu düşünceler olsun. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise odağın maddi konulara ve kazançlarına kayacaktır. Gece saatlerinde de maddi konularla ilgili bazı streslerin olabilir. Gereksiz harcamalara dikkat edersen iyi olur. 

Başak Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, kariyer hayatınız, işinizle ilgili beklentilerinizin karşılanmadığı bir gün olabilir. Yaptığınız işin karşılığını almakta güçlük çekebilirsiniz.  Aileniz ve partneriniz arasında yanlış anlaşılmalar olabilir. 

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Hafta ortasında arkadaşlarınızla beraber olmak isteyeceksiniz ancak bir araya geldiğiniz arkadaşlarınızla sözlü atışmalar, gerilimler yaşamanız söz konusu olabilir. Aşk hayatınızla ilgili bazı kalp kırıklıkları yaşansa bile ilişkilerinizde uzun süreli başlangıçlar ve ilişkileri toparlamak adına güzel bir dönem olacak. 

Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşen dolunay duygularınızı ifade etmeniz konusunda sizi zorlayabilir. Haksızlığa uğradığınızı düşünebilir ve kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Insanların sizi anlamadığını düşünerek, kendinizi diğer insanlardan soyutlamak isteyebilirsiniz. Salı günü, yaşadığınız duyguları analiz edebilmeniz ve kendinizi toparlayabilmeniz için size olumlu etkiler sunuyor. Hedeflerine yaklaşmaya başladın. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise enerjin ve motivasyonun yükseliyor. Odağını kendine ve ihtiyaçlarına çeviriyorsun. Gece saatlerinde de maddi konularla ilgili bazı streslerin olabilir. 


 

Terazi Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, bugün seyahatler, eğitimler ve hukuki konular ile ilgili belirsizlikler sizi zorlayabilir. Yaptığınız anlaşma ve sözleşmelerde dikkat etmediğiniz maddeler sebebiyle sizi zorlayacak olaylar yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda yaşanacak yanlış anlalaşılmalara dikkat edin.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta bir arkadaşınızın, yakınınızla ilgili aldığınız haberler sizi üzebilir. Aslan dolunayı etrafınızdaki kalabalıkların çoğalacağını, arkadaş çevrenizle daha çok vakit geçireceğinizi gösteriyor.

  Ancak bu görüşmeler neticesinde bazı insanlar hayatınızdan çıkabilir, bazı arkadaşlarınıza veda edebilirsiniz. Çocuğu olan Teraziler beklenmedik tartışma ve gerilimlerin içinde bulabilir kendini, sakin kalmakta fayda var. Iş ortağınız veya eşinizle gerilimli tartışmalardan kaçının. Hafta sonu parasal kaynaklar ile ilgili fırsatlar yakalayacaksınız. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise odağın iç dünyana, geri plandaki konularına ve sağlığına kayacaktır. Gece saatlerinde de ikili ilişkilerinle ilgili geri planda bazı streslerin olabilir. 


 

Akrep Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

 Sevgili Akrep, bugün harcamalarınıza dikkat edin. Yatırımlar konusunda yanıldığınız konular olabilir, kayıplar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayacak diyaloglar içinde kalabilirsiniz. Miras konuları, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri gündeminizde olacak.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

 Bu hafta Aslan burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, bu durum kariyer yaşantınızla ilgili bazı değişimlerin olabileceğinin göstergesi. Beklentilerinizden daha farklı bir sonuç elde edebilirsiniz. Haksızlıklar yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Aile içindeki bireylerin sağlığı kendi sağlığınıza bu hafta dikkat etmelisiniz. Bu hafta hayatınızda gerçekleşecek tüm olaylar doğrudan sizinle ilgili olmasa bile, etrafınızda geliştiği için sizi üzecek, stres yaşatabilecek etkilere sahip.Görüşmelerin, konuşmaların yoğun olabilir. Gece saatlerinde de işinle ya da arkadaşlarınla ilgili bir stresin olabilir. 


 

Yay Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay, bugün partnerinizle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilir, duygusal olarak anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. sizi , ailenizi ve eşinizi ilgilendiren konularda yanlış anlalaşılmalar meydana gelebilir.  Hukuki konular ile ilgili belirsizlik olabilir.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


 

 Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay seyahatler, hukuksal konuları gündeminize taşıyacak. Işinizi ilgilendiren hukuki meseleler sizi biraz sıkabilir. Yakın çevrenizdeki insanlar, kardeşleriniz ile ilgili gerilimler yaşanabilir.  Iş yaşamınızla ilgili hiç beklemediğiniz gelişmeler meydana gelebilir.  İşinle ilgili bazı düzenlemeler yapabilirsin. Gece saatlerinde de aşk hayatınla ya da çocuklarınla ilgili bazı streslerin olabilir.  

Oğlak Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak, bugün sağlık konularına özen göstermelisiniz. Işinizle ilgili kafa karışıklıkları, dalgınlıklar yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlar ile ilgili yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Özel eşyalarınıza dikkat edin kayıplar yaşanabilir.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir oğlak olarak soğuk kanlı ve mesafeli duruşunuz belki hayatınızdaki insanların sizi anlayamamasına neden olabilir. Ev ve aile yaşantınızla ilgili konularda uzlaşı sağlamak bu hafta zor olacaktır. Evinizde bozulan aletler, aile içinde sağlık konuları, duygusal olarak gerginlikler yaşanabilir. 

Hafta ortasında özellikle partnerinizle duygusal iletişiminizde çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz. Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay, sağlık konularını gündeminize taşıyabilir, ameliyat, operasyon gerektiren müdahaleler gerekebilir. Gece saatlerinde de aile bireyleriyle ilgili bazı streslerin olabilir. 


 

Kova Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova,  aşk hayatınız ve arkadaşlıklarınız ile ilgili hayal kırıklıkları oluşabilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bugün değer çok fazla anlam yüklediğiniz insanlar veya eşyalar ile ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Partnerinizle ilgili beklentileriniz, hayalleriniz konusunda kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Kimliğinizin, karakterinizin tamamen dönüştüğü bu haftanın etkilerinde iç dünyanızda bir savaş veriyorsunuz. 

Bazen zihninizden geçenleri susturabilmek ve yaşadığınız karmayaşı bitirebilmek için uyumak isteyebilir ve gerçeklerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.  Yakın çevreniz, çalışma arkadaşlarınız, ortaklarınızla ilgili gerilimli bir hafta olabilir. Partneriniz veya ortaklarınızla yol ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Aile içinde dengeyi sağlamak zor olabilir, beklenmedik gelişmeler görülebilir. 

 Gece saatlerinde de yakın çevrenden birilerinin sağlığı ile ilgili bazı streslerin olabilir. Sosyal ilişkilerinle ilgili de stres altında olabilirsin. Yakın çevrendeki dedikodular seni rahatsız edebilir. 


 

Balık Burcu 23 Ocak Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık,  bugün aile içinde duygusal krizler, sağlık sorunları gündeminizde olabilir. Ev içinde çok kullandığınız eşyaları kaybedebilirsiniz. 

Günlük Burç Yorumları - 7 Şubat 2024 Çarşamba Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları - 7 Şubat 2024 Çarşamba Nuray Sayarı

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık, 23 Ocak Salı günü gündeminde işin, sorumlulukların, sağlığın ve günlük işlerin yer alıyor. Duygusal olarak gergin konuşmalar içinde kalabilirsiniz.  Aşk hayatınızla ilgili konularda duygusal kırgınlıklar oluşabilir. Arkadaşlarınızdan ve yakın çevrenizden yaşadığınız duygusal ikilemler için destek alabilirsiniz. Çocuk sahibi olan balıklar, çocuklarının sağlığı, hayatı konusunda harcamalar yapabilir. 25 Ocak tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

Beraber çalıştığınız insanlar ile ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz, işiniz ile ilgili projelerinizi bitirmek için güzel bir zamanlama, kaderinizi değiştirecek açılımlar yaşayacağınız bir hafta olacak. Hafta sonu eşiniz veya iş ortaklarınızla yeni bir proje geliştirebilir somut değerler elde edebilmek adına harekete geçebilirsiniz. Gece saatlerinde de öz değerinle ilgili sorgulamalar yapabilir veya maddi konularla ilgili bazı şeyler hakkında stres yapabilirsin. 


 

Editör: Haber Kenti Editör