KİNCİ Lig temsilcisi Fethiyespor'un genel kurulunda, başkanlığa Mustafa Ferizcan seçildi.

Vücutta Protein Azlığı ve Fazlalığının Belirtileri! Protein Tozları Nasıl yapılır? Vücutta Protein Azlığı ve Fazlalığının Belirtileri! Protein Tozları Nasıl yapılır?

Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleşen kongrede eski başkanlardan Esat Bakırcı ile yarışan Ferizcan, 403 üyenin 277'sinin oyunu alarak koltuğa oturtu. Mustafa Ferizcan'ın ekibinde Okan Arıkan, Şükrü Hakan Tufan, Hüsrev San, Cengiz Halis, Sedat Akdağ, Zühtü Kıvrak, Tolga Yuluk, Harun Reşit Yiğit, Mehmet Ali Demirbaş, Bayram Önder Akdenizli, Şeniz Sarıkaya, Emrah Aydın, Fatih Taşer, Salih Dündar, Sami Kemik, Ali Kıvrak, Ersel Erelli ve Özkan Hırçın yer aldı.

Lacivert beyazlı ekipte uzun yıllar futbol oynayıp kaptanlık yapan Mustafa Ferizcan, teşekkür konuşmasında elde ettiği başarılarla camiayı heyecanlandıracak bir takım oluşturacaklarını söyledi. Başkan Ferizcan, şöyle dedi:

"Biz kimseye hayal satmıyoruz. Yapabileceklerimizi söylüyoruz. Her konuda hazırlığımız tamam. Ekonomik açıdan planlamamızı gerçekleştirdik. Bu zor günlerde dik duruşumuzdan taviz vermeden göreve talip olduk ve sizlerin teveccühü ile seçildik. Camia ile el ele vererek Fethiyespor'u özlenen günlere taşıyacağız."

FOTOĞRAFLI

Fethiyespor'da Ferizcan Dönemi

Fethiyespor'da Ferizcan Dönemi

Fethiyespor'da Ferizcan Dönemi

Editör: TE Bilisim