Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumları - 15 Nisan - 21 Nisan Haftası Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumları - 15 Nisan - 21 Nisan Haftası


Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün hayatınızdaki konulara duygusal yönden bakacaksınız. Duygusallığınız ön planda olduğu için bugünlerde insanlara karşı tavrınız sert olmayacaktır. Hassas döneminizde olacağınız için kimseyi kırmayacak ve kimsenin de sizi kırmasına izin vermeyeceksiniz.

Aşk hayatınızda önemli gelişmeler olacak. Karar verirken olmayacak şeylere çok da kafayı takmamalısınız. Bencil olmazsanız her sorunu çözebilir ve üstesinden gelirsiniz.

İş ve kariyer anlamında yoğun bir süreç içerisinde olacaksınız. Dayanma ve tahammülünüzü en üst seviyede tutmalısınız.

Geçmişte yaşadığınız maddi sorunlarınız artık önümüzdeki günlerde son bulacak. Sağlığınız da oldukça yerinde olacak. 

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Duygu dünyanız normal seviyelerde olacak. İnişli çıkışlı bir ruhsal durumunuz olmayacak. Dostlarınızla ilişkilerinizi düzenleme yoluna gireceksiniz. Boğalar yapısı gereği çabuk sinirlenen kişiler olduğu için bu aralar yaşamsal konularda gerginlikten kaçınmalısınız.

Şu an birlikteliğiniz var baskıdan kurtulmak için çeşitli yollar arayacaksınız. Birlikteliği olmayanlar ise, bugünlerde ciddi ilişkilerden uzak duracaksınız. 

Her ne kadar kolay kızan biri olsanız da iş hayatınızda sorunlar ve sıkıntılar karşısında dik durmayı da başarabiliyorsunuz. Fakat dik duramazsanız iş hayatınızda maddi sıkıntılar içine girebilirsiniz. İnsanlara fazla değer vermemeyi öğrenmelisiniz. Mars'ın Oğlak burcundaki etkisi size bugünlerde size destek verecektir. Özellikle ev hayatınızda biraz daha dengeli olmaya çalışın. 

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Haftanın üçüncü gününde, yaşamsal konularda biraz daha gerçekçi davranışlar içine girmek isteyecek ve temellerin sağlam olması için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. İnsanlarla bir araya gelmekten çekinmeyeceğiniz ve ikili lişkilerinizi en iyi şekilde düzenleyeceğiniz günlerdesiniz. Her şeyin daha iyi olmasını isteyecek ve yapacaksınız. 

Bugün koç burcu gibi duygusal beklentiler içerisine girebilirisiniz. Yaşadığınız ilişkide her şeyi toparlamaya çalışırken yine duygusal davranacak ve toparlayacaksınız. Fakat yeni bir ilişki için de can atıyorsunuz. Gözümüzden kaçmadı.

Eğer şirket sahibiyseniz, hisse paylaşımları ve önemli kararlara imza atacağınız günlerdesiniz. Maddi konularda hiç kimsenin düşüncesini öğütünü almak istemeyecek ve kendi bildiğinizi yapark kazanç sağlayacaksınız. 

Sağlığınız oldukça iyi durumda olacak. Hatta yüzde yüz sağlıklı diyebiliriz. Fakat zaman zaman olabilecek eklem ağrılarını çok da dikkate almanıza gerek olmayacak. 

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Balık burcunun tüm burç etkisi bu hafta süreceğinden yengeçlerde bu durumdan fazlasıyla etkilenecek. Hislerinizin ve sezgilerinizin yüksek seviyede olduğunu hissedeceksiniz. İlginç bir şekilde dostlarınızla olan ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle bağlantılarınız güçlü olabilir. Ve onlardan destek alarak tüm işlerin üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz her canlıyı her cansızı sevgi ile karşılayacak ve kucaklayacaksınız. 

Bir süredir uzak durmayı tercih ettiğiniz sevdiğinizle bugünlerde konuşmak isteyecek ve yakınlaşma içerisinde olacaksınız. Yaptığınız gereksiz uzaklaşmalar olumsuzluk yaratabilir. 

Bu aralar hayatınıza renkler eklemeyi unutmayın. Yeni seyahatler planlayıp, kısa ve eğenceli yolculuklara çıkabileceğiniz günlerdesiniz. Hatta bu seyahatlerine kültürel ve eğitim aktivitelerini de eklemeyi unutmayın. Sizin için son derece rahatlatıcı ve geliştirici olacaktır. 

Hafta ortalarından sonra yeni iş teklifleri alabilir ve bunları değerlendirebilirsiniz. Ve maddi konularda destek sağlayabilirsiniz. 

Sağlık konusunda dikkatli olmalı ve bağışıklığınızı korumalısınız. Oldukça iyi olan sağlık durumunuz dikkatsizlik davranırsanız birden düşebilir. 

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ateş grubu burcu olarak tüm enerjiniz zaman zaman düşse de siz toparlanmayı bilen kişiler olarak güçlü kalacaksınız. İyimserlik ve hoşgürülü aslanlar herşeyin üstesinden kolaylıkla gelebilir. Kendi içinizde yaşadığınız her sorunu dışarıya yansıtmıyorsanız toparlanmanız kolay olacak. Sosyal yaşantınızda sizi rahatsız eden durumları sizin lehinize çevirmekte ustasınız. Bu yüzden endişelenmeyin her şeyin üstesinden gelirsiniz. 

Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiye daha duyarlı davranırsanız tüm sorunları bir çırpıda çözebilirsiniz. Bugünden itibaren mutlu ve huzurlu hissetmeye başlıyorsunuz. 

Ailenizin sorumluluklarını da sizler yükleneceğiniz günler geliyor. Maddi konularda uzun zamandır yalnız ve parasız hissettiğiniz için bu durum yine devam ediyor. Hızlı olmaktan kaçınmalısınız. Bu durum sizi yıpratabilir aksi taktirde yorabilir. Her durumda dengeli davranmalısınız. 

Sağlık durumunuz da orta seviyelerde yine sizde de eklem ağrıları ve sırt ağrıları olabilir. 

Başak Burcu Günlük Yorumu

Merkür ilişkiler alanında geri gitmeye başlıyorken karışık duygular içine girebilirsiniz. Gelecek ile ilgili kaygı duyabilirsiniz. Yine de kontrolü elden bırakmamalısınız. Ufak tefek öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalısınız. 

Bu öfke patlamaları sevdiğinizi de kırabilecek davranışlara neden olabilir. Ona değer verdiğinizi belli etmelisiniz. Ve böylelikle sorunların üstesinde gelebilirsiniz. 

Bereket bolluk kapınızda. Merkür'ün etkisiyle maddi kazançlarınız aratacak. İş konularından kaçmamalı ve ikili ilişkileri kabullenmelisiniz. Konuşarak her şeyi çözebilirsiniz. Dengede kalmalısınız. Moralinizi yüksek tutarsanız her şey yoluna girecektir. 

Sağlığını oldukça iyi başaklar. Çok sağlamsınız. Hastalık falan asla yok. 

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bu ara duygusallık tüm burçları da etkiliyor. Nasibini burçlar da alıyor. Duygusal huzursuzluk aksilikleri de bir araya getirebilir. Fakat sakinliğinizi korumalısınız. Arap saçına dönen işleriniz yoluna girecek merak etmeyin. 

Duygusal çıkışlar hayatınıza kiminle devam edeceğiniz sorularına cevap bulmak isteyebilirsiniz. Herşeyi kontrol etmekten kaçınmalısınız. İş hayatınızı biraz serbest bırakmalısınız. Her zaman dengeli olmalısınız. 

Bu aralar seyahatlerinizin ardı arkası kesilmeyecek. Fazla harcamalarınızdan kaçınmalısınız. Yeni iş arayaışlarına girebilirsiniz. 

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Enerjiniz düşüş gösterecek. Önemli işleriniz en iyi şekilde planlamalısınız. Aksiliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerinizi biriktirmemeli ve zamanında yapmalısınız. Sizi yüceltecek cesaretli, sevecen insanlara yer vermelisiniz. Pozitif durumlar için biraz zamana ihtiyacınız var.

Sizi kanatları altına almış partnerinizin bu durumundan sıkılıp, uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Fakat hayatta hiç birşey kolay değildir. Bunu da unutmayın.

Finansal konularda yeni teklifler gelecek ve bunlara açık olmalısınız. Sonradan sorun yaşamamak adına tutarlı davranmanız gerekiyor. Sağlık durumunuz da iyi gözükmekte. 

Yay Burcu Günlük Yorumu

Dengede tutmaya çalıştığınız durumlar birden alt üst olabilir. Seyahatiniz planladını ve yola çıkacaksınız. Fakat bir anda yaşanan olumsuzluklar doğrultusunda her şeyi iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu sorunlar genellikle ev sorunları olarak karşınıza çıkacaktır. 

Aşk hayatınızda küçük çaplı değişimlere girebilirsiniz. Fikirlerinizi sürekli değiştirebilir ve bu durumu partnerinize doğru şekilde açıklamalısınız. Aksi taktirde aranızda sorun çıkabilir. Kalbi boş olanlar için yeni sevgili yolda, kapıda bekliyor olacak. 

Mesleki konularda da yeniliklere açık olmalısınız. Yeni teklifleri iyi değerlendirmelisiniz. Zıt fikirler içerisine girmemelisiniz. 

Finansal sorunlarınız olsa çözüm üretmekten kaçınmamalısınız. 

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Güçlü kişiliğinizden vazgeçmeyen ödün vermeyen tavrınız çevrenizdeki bazı kişilerle ufak çatışmalara yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda enerjiniz çok yüksek ve istediğiniz aşka kavuşabilirsiniz. İş hayatınızda ise yoğun dönemdesiniz. Enerjinizi iyi kullanmalısınız. Lider özellikleriniz ön planda olan günlerdesiniz. 

Kova Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizdeki insanların sizin üzerinize kurduğu baskı ve hakimiyet biraz canınızı sıkabilir. Gergin hissedebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle doğru temas kurmalısınız. Aşkta gerginliklerinizi geride bırakabilirsiniz. İş kariyerinizde ise sorumluluklarınız ağır basacaktır. Tutumlu olduğunuz sürece maddi sıkıntılarınız olmayacaktır. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. 

Balık Burcu Günlük Yorumu

Cömert olacağınız bir dönem içindesiniz. Kibar ve nazik olmalısınız. Kuşkuları bir kenara bırakmalısınız. Merak ettiğiniz her şeyi sevdiğinizle paylaşmalısınız. Zihinsel açıdan yorgun düşebilirsiniz. Maddi imkanlarınızı doğru sınırlandırmalısınız.