Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Günlük Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 21 Haziran 2024 cuma Günlük Burç Yorumları…

Günlük Burç Yorumları


Astroloji bizlere yol gösterir ve burçlar hakkındaki günlük  yorumları takip ederek bilgilenebiliriz. İşte  aşağıda hangi burca mensupsanız ilgili burcun günlük burç yorumları okunarak bilgi edinilmesi yararlı olacaktır.

Koç: Yoğun bir gün sizi bekliyor. Sosyal ve hareketli bir gündesiniz; evcil hayvanlar, evinizin dekorasyonu ve yeni tanışacağınız kişiler bugün gündeminizi oluşturabilecektir. Ancak gereksiz para çıkışlarına dikkat. Harcama yapmadan önce iki kere düşünmeniz ileride üzülmenize neden olabilecek olaylar yaşamanızı önleyecektir. Aşırı ve lüks harcamalardan kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Hatta zorunluluk yoksa bugün hiç para çıkışı olmamasına dikkat etmenizde yarar vardır.

Uzaklardan bir arkadaşınızdan ya da duygusal yakınlık hissettiğiniz bir kişiden haber alacaksınız. Hiç beklemediğiniz bu gelişme karşısında çok şaşıracaksınız. İletişime geçtiğiniz kişi sizin hayatınızda uzun soluklu bir yer işgal edebilir. Bu durum sizi çok mutlu edecektir. Başka güzel gelişmelerin başlangıcı olabilir. Bu ilişkiyi geliştirmek isteyebilirsiniz.Boğa: Bugünü iş konuları ile ilgili alanlarda değerlendirmelisiniz. Yeni terfi olabilirsiniz, ya da yeni ve kazançlı bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Yeniliklere açık bir gün. Girişimci bir yaklaşımınız görülecek. Yeniliklere açık olmak size iyi gelecek, yeni şeylere cesaret etmekten çekinmeyin.

Bugün enerjiniz çok yüksek ve yeni şeyler denemek isteyeceksiniz. Yarım bıraktığınız seramik kursu, ücretini ödeyip gitmediğiniz fitness salonunun kapısından yeniden içeri girebilirsiniz. Yarım kalmış ve fakat size keyif veren faaliyetlerinize kaldığı yerden devam edebilirsiniz.İkizler: Her yere yetişmek telaşı, herkesin problemine çözüm bulmak gayreti sizi yormuş.Elinizdeki işleri düzenlemek ve tamamlamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aşırı sosyalleşmenin getirdiği bir yorgunluk yaşayacaksınız. Bugün biraz kendinizi dinlemelisiniz. İçe dönmeniz, kendinize vakit ayırmanız size çok iyi gelecek.

Eski bir arkadaşınızı aramak isteyebilirsiniz. O kişiyi aramak için bugün son derece uygun bir gün. Hatta günün ilerleyen satlerini, akşam saatlerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Bugün Burç Yorumları - Nuray Sayarı'dan 13 Temmuz Cumartesi Burçlar Bugün Burç Yorumları - Nuray Sayarı'dan 13 Temmuz Cumartesi BurçlarYengeç: Uzaktaki akrabalarınızın sağlık durumu ile ilgili haberler alabilirsiniz. Bu durum sizi üzebilir. Çok çalışıp hak ettiğiniz karşılığı ya da övgüyü alamadığınızı düşünüyorsunuz. Belki de kullanıldığınız hissine kapılıyorsunuz. Yapmanız gereken hak eden kişilere hak ettikleri şekilde davranmaktır.

Bu konuda haklı olabilirsiniz. Ancak durumdan rahatsız oluyorsanız tavrınızı değiştirmeyi düşünmelisiniz.  sevdiğiniz insanların bugün  desteğini ve ilgisini göreceksiniz bu da sizi çok memnun edecek.Aslan: Çok sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Sizi şaşırtacak bu teklif belki de hayatınızı değiştirecek gelişmelere gebe olacak. Uzun zamandan beri ertelediğiniz bir işinizi bugün bitirebilirsiniz. Bu durum da size yeni iş ya da teklifler getirebilir. Genel anlamda güzel ve rahat bir gün. Yalnız çocuklarla ilişkilerinizde bugün dikkatli olmak zorundasınız. Sert ve anlayışsız bir tavır takınmamaya özen göstermelisiniz. Kimsenin kalbini kırmamaya çalışmalısınız.Başak: Bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hafife aldığınız bazı belirtiler varsa doktora ve sağlık kuruluşlarına başvurmanız doğru olacaktır. Yanınızda çalışanların ya da mesai arkadaşların özel hayatları ile ilgili bir konuyu sizinle paylaşmak istediklerini görebilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırken fazla fedakarlık yapıyor olabilirsiniz.

Sizi mutlu edecek yeni aktivitelere yöneleceğiniz bir gün olabilir. Eskiden beri yapmak istediğiniz bazı işlerinize bugün başlangıç yapabilirsiniz. Komşularınızla birlikte bazı sosyal faaliyetler planlayabilirsiniz. Bundan da ziyadesi ile keyif alabilirsiniz.Terazi: Bugün estetik konular ön planda olacak. Belki evinizin bir bölümünü dekore etmek isteyeceksiniz. Ya da kendinize estetik bakımlar yaptıracaksınız. Bu tür girişimlere başlamadan önce mutlaka yeterli ön araştırmayı yapmalısınız. Aksi takdirde sonuç sizi çok üzebilir. İşinin ehli kişilere bu müdahaleleri yaptırmak gerekir.

Bu arada bugün hiç aklınızda olmayan eski bir arkadaşınızla da karşılaşmanız olası. Onun yaptığı iş ilginizi çekecek ve belki siz de bu işi hobi olarak yapmayı düşüneceksiniz. Yeni başlangıçlar yaşayacağınız bir gün olabilir.Akrep: Bugün eskiden süregelen bir sorununuza çözüm bulacaksınız. Hatta bir aile büyüğü size yardım teklif edebilir. Kendi gücünüzün de farkına varacağınız enerjinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Evinize yeni bir eşya veya obje satın alabilirsiniz. Bir arkadaş ile olan ilişkinizi gözden geçirip onu hayatınızdan çıkarmayı düşünebilirsiniz.


Yay:  Bugün her ortamda  ilgi odağı olduğunuz bir gün. Flört imkanları bulacağınız ve yeni ilişkilere yelken açacağınız bir gün. Yaratıcı fikirlerinizi paylaşma fırsatı bulabileceğiniz ortamlar oluşacak ve buradaki sunumlarınız ileriki dönemde olumlu geri dönüşler sağlayacak. Bugün para ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkilerinde güzel bir başlangıç yaşanabilir.

Yalnız bugün ev içi gerginliklere dikkat edin. Büyüklerinizle diyalog kurun, çocuklarla yumuşak bir dille iletişim kurmaya gayret gösterin. Tartışma ve çatışmalara zemin oluşturmayın. Bu durumlar sizi çok üzebilecek gelişmelere sebep olabilir.


Oğlak: Bugün kendi içinize döneceksiniz. Uzun zamandır aklınızda olan konuları masaya yatıracak ve dönüşüme hazır olduğunuzu fark edeceksiniz. Geçmişten aldığınız yaraları yeni yeni sarmaya başlayacaksınız. Size zarar vermiş olan kişileri hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. Bunu onlara da söylemenin yol ve yöntemleri üzerinde düşüneceksiniz.

Geleceğinizi planlarken iş hayatınızı de gözden geçireceksiniz. Belki de yeni teklifler alacaksınız ve bunları değerlendirmeyi düşüneceksiniz. Algılarınızın ve iletişiminizin son derece fazla olduğu bir gün olacak. Parasal konularda da yeni başlangıçlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.Balık: Bugün çok uyanık ve dikkatli hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Sizi çekemeyen, kıskanan insanların etrafınızda çeşitli tuzaklar kurmuş olduğunu öğrenebilirsiniz bugün. Sizi şaşırtacak ve üzecek bu durumlar karşısında sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Fevri ve duygusal yaklaşmak size fayda sağlamayacaktır. Bugün sakin durmak zamanıdır. Karşınıza çıkacak bu olaylara ve durumlara metanetle yaklaşım göstermelisiniz.

Bugün moralinizi düzeltecek ve enerjinizi yükseltecek uğraşılara yönelmelisiniz bu sizin enerjinizi de yükseltecektir. Ayrıca zor zamanlarınızda sevdiğiniz insanın sizin yanınızda olduğunu size destek verdiğini görecek ve mutlu olacaksınız.

Editör: Ercan SOMER