Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 19 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 19 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 19 AĞUSTOS 2021 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zaman zaman yaşadığınız bazı sıkıntılarınızdan üzerinden geleceksiniz ama her şeyi sırayla yapmaya özen gösterin kendinizi boşa yıpratmayın. Kariyerinizle ilgili bazı beklentiler söz konusu olabilir. Bu beklentilerinizi çevrenizde çok fazla paylaşmamaya bugün gayret edin derim. Geleceğinize dair güzel planlarınız var ve yaptığınız kendinize koyduğunuz hedefleriniz var ve bu hedefleriniz doğrultusunda ilerlediğiniz taktirde her şeyin daha düzenli şekilde olduğunu fark edeceksiniz. 

KOÇ BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 19 AĞUSTOS 2021 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sakince Yaklaşan tavırlarınız sizi daha iyimser ve daha sakin yapacak bunu zaten bayadır istiyordunuz. Hukuki konularda ufak tefek sıkıntılar yaşamanız muhtemel ne olursa olsun kendinize iyi bir danışman, avukat bulmanız çok iyi olacaktır. Eğitim öğretim hayatımıza devam edebilmek için elinize geçecek olan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor ve bu fırsatları değerlendirdiğiniz taktirde kendinize olan güveniniz de artmış olacak.

BOĞA  BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 19 AĞUSTOS 2021 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Korktuğunuz bazı şeyler var bu korktuğunuz şeylerin başımıza gelmemesi için önceden tedbirlerimizi almanız gerekiyor kendinize olan güveninizi dışarıda yansıtmanız sizin için daha iyi olacaktır kimse sizin yanınıza yaklaşamaz. İlişkiler konusunda kendinizi daha güvenli hissedebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz bu konu ile ilgili olarak çevrenizle uyumlu olun. Ailenize olan güveniniz ve saygınız şu an daha iyi durumda ve aileniz de sizi daha iyi anlıyor onları kırmadığınız taktirde sizin için hayat daha güzel olacak.

İKİZLER BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img