Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?Koç Burçları Günlük Yorumları Nedir?
 
Koç burçları haftaya başlarken daha az tanıdıkları insanlarla başlamaktadırlar. Günlük ilişkilerinde rahat ve abartılı davranış sergilemelerinde sakınca bulunmamaktadır. Genellikle gün boyu keyifleri yerinde olacak. Günlük yapılan aktivitelerde organize olunması önemlidir. Bazı zamanlarda gün içerisin de meydana gelen masraf miktarlarında artmalarla karşılaşacaklardır.
 
Gün haricinde haftanın kalan zamanlarını oldukça verimli geçirebilirler.  Gün içerisinde bazı durumlarda hayattan aşırı sıkılmış gibi hissedilmesi normaldir. Parasal yönden genellikle kafaları rahat olacaklar. Hayati iş görüşmeleri başarı ile sonuçlanabilir. Bu işler sırasında sık sık çevrelerinden destek görecekler.


 
Boğa Burcu Günlük Yorumu Nedir?
 
Boğa burçları haftalarına başlamadan önce parasal dertleri bıçak gibi kesilecektir. Bu nedenler boğa burçlarının günlük olarak maddi işlere yönelmeleri mantıklıdır. Aşk hayatlarında şaşkınlıklarla karşılaşmaları doğaldır. Fakat bu durum geçici ve olumsuz bir şaşkınlık değildir. Muhtemelen gün içerisinde bir tür romantik teklif alabilirler. Bu nedenler ikili ilişkilerine dikkat etmelerinde fayda bulunmaktadır. Boğa burçları sevdikleri insanlar ile anlaşmanın kolay ve etkili yolunu bilen bireyelerdir. Fakat gün içerisinde temkinli yaklaşılmasında fayda bulunmaktadır.


 
İkizler Burcu Günlük Yorumu Nedir?      
 
İkizler burçları özel ilişkilerinde ve ortaklıklarında dikkatli, olmalılardır.   Boğa burçları için ilişkileri oldukça tehlikeli olmaktadır. Adeta pamuk ipliğine bağlı olan hayatlarında fevri hareketler yapılmaması sağlıklıdır. Günlük yaşamlarında sinirlenmeli oldukça doğal olarak karşılanmaktadır. Fakat sinir esnasında bazı hayati görevleri ve işleri kestirip atmak tehlikeli olabilir. İlişkilerinde daha çok güçlü tarafı oluşturmaları gerekir.
 
Yani iş ortamlarında çabuk sıkılacak durumlarla karşılaşılması son derece doğal olarak karşılaşılır. Boğa burçları olarak fikirleri hakkında kesin ve şart ileri sürmeyin. Gün içinde olukça dikkatli olmaları son derece hayati önem sahiptir.

 

Günlük Burç Yorumları , Nuray Sayarı 8 Şubat Günlük Burç Yorumları , Nuray Sayarı 8 Şubat
[PAGE]


 
Yengeç Burcu Günlük Yorumu Nedir?
 
Yengeç burçları genel olarak günlerini koşuşturmalar ile harcamaktadırlar. Bu nedenle haftaları ve günleri bir tür rutine bağlanmıştır. Özellikle yoğun iş temposu nedeniyle baldır ve bacak ağrılarıyla karşılaşmaları son derece olağan olarak karşılaşılmaktadır. Disiplinli ve organize çalışmaları illaki mükâfatlandırılacaktır.
 
Bu nedenle gün içinde sürprizlerle karşılaşılması son derece normaldir. Yeni insanlarla tanışmaları son derece olasıdır. Fakat koşuşturmalar içerisinde farkına varmam durumu ile de karşılaşılabilir. Son derece dikkatli olunmalarıdır. Belki de hayatlarını değiştirecek bireyler çok yakınlarında bulunuyorlardır. Arkadaşları bireyleri gün içinde farklı düşüncelere itebilir.


 
Aslan Burcu Günlük Yorumu Nedir?
 
Genel olarak mütevazı bir karaktere sahip olmayan aslanlar günlük yaşamlarında da aynıdırlar. Kendilerine zarar gelmemesi için ellerinde geleni yapmaktadırlar. Özellikle işlerine gelişmeyen her hangi bir şeye karşı net tavır alırlar. Gün içerisinde büyük yenilgilerle karşılaşabilirler. Fakat bu durumu çok umursamayacakları bilinmektedirler. Çünkü aslan burçları her zaman en mükemmele ulaşamaya çalışmaktadırlar.
 
Gün içerisinde kesinlikle çok büyük fırsatlarla karşılaşacaklardır. Çok büyük paralar iki dudaklarının arasındadır bu burçların. Parasal ilişiklerinde kararlı ve tutkulu adımlar gün içerinde kesinlikle büyük getirisi olacaktır.


 
Başak Burcu Günlük Yorumları Nedir?
 
Başak burçları daha çok aileleri ile ilişkileri ile haftaya başladıkları görülecektir. Daha çok iyimserlikten uzak durmalarında günlük olarak fayda vardır. Oldukça masraflı alışverişler içerisinde bulunmaları da oldukça normaldir. Özel hayatlarında sistemli ve organize hareket etmeleri zararla sonuçlanabilir. Özellikle borsa yatırımlarında dikkatli olunmasında fayda bulunmaktadır.
 
Gün içerisinde aşk hayatlarında kalıcı bağlantılar kurmaların da faydalar bulunmaktadır. Özellikle pazartesi, Perşembe ve Pazar onlar için mutlu haberlere gebedir.

 


[PAGE]


 
Terazi Burcu Günlük Yorumu Nedir?
 
Terazi burçları güne başlamadan önce çevrelerinde ki insanlarla plan arayışları içerisindedirler. Şehrin kalabalığından ve yoğun iş temposundan uzaklaşmak için kamp yapmak mantıklıdır. Şehirden uzaklaşamayan terazi burcu için bu durum oldukça can sıkıcı olmaktadır. Aile ilişkilerinde çok sivrilmezlerse kazançlı çıkmaları oldukça muhtemeldir.
 
Aile ilişkilerinde ki küçük aksaklıkları onarma görevi de yine bu burçların görevi olmuştur. Özellikle pazartesi Çarşamba ve Cuma günlerini oldukça keyifli geçirmeleri beklenmektedir. Gün içerisinde sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz düşüktür.


 
Akrep Burcu Günlük Yorumları Nedir?
 
Bu haftaya başlamadan önce parasal işlemleri açısından yoğun çalışmalara girilmektedir. Günlük olarak burç aktivitelerini yerine getirmeleri çok zordur. Çünkü başlarını kaşıyacak vakitleri bile olmayabilir. Fakat ne olursa olsun sosyal çevrelerinde güzel sonuçlarla karşılaşmaları son derece olağan karşılanmaktadır. İyi, etkili ve yeni arkadaşlıkların kapıları onları beklemektedir.
 
Aşk hayatları biraz çalkantıda olabilir. Fakat doğru zamanda ve doğru yerde olurlarsa bunun da üstesinden gelirler. Enerjilerinin en yüksek olduğu gün kesinlikle Cuma günü olacaktır.


 
Yay Burcu Günlük Yorumları Nedir?
 
Haftalarına başlarken bazı zorluklarla karşılaşacaklardır. Fakat bu zorluklar onlar için bir sorun değildir. En güçlü günleri olan pazartesi gününde çoktan üstesinden geleceklelerdir. Aile bağları oldukça güçlenecektir. Öyle ki insanlar onlara bir şey sormadan hareket bile edemez hale gelebilirler. Kesinlikle parasal işlemlerde temkinli yaklaşmaları gerekir.
 
Abartılı alışverişler onların ekonomik hayatlarına darbe vurabilir. Olabildiğince riskten kaçınmalarında fayda bulunmaktadır. Yapılan araştırmalara göre pazartesi günü bu burçlar için oldukça mükemmel bir gündür. Gün içerisinde arkadaşlık ve aşk ilişkilerinde abartıdan ve fazla sevgiden kaçınmalılardır.
 

[PAGE]


Oğlak Burcu Günlük Yorumları Nedir?
 
Özelikle ev hayatlarında hareketliliklerle karşılaşılması son derece olağandır. Gün içerisinde meydana gelebilecek kavgalar olabilir. Fakat haklılıkları konusunda çok abartılı davranılmaması gerekir. Özellikle gün içerisinde çok kötü bir haber alabilirler. Metanetlerini korumaları son derece önemli ve hayatidir. Dış ilişkilerinde gün içerisinde inşalara mesafeli gelebilirler. Bu duruma dikkat etmelerinde fayda bulunmaktadır.
 
Özellikle eğitim hayatlarında çok başarılı veya başarısız olabilirler. Her iki duruma karşıda gereken önlemleri almaları halinde en az zararla atlatırlar. En şanslı günleri olan Pazar günlerinde kendilerine iyi işler bağlayabilirler. Eski arkadaşlarıyla buluşmaları kesinlikle iyi gelecektir. Aşk hayatında sadece pazartesi gününe özel olarak temkinli olmaların da fayda vardır.
 
Kova Burcu Günlük Yorumu Nedir?
 
Öncelikle bu burçlar haftalarına başlarken arkadaşlarından alacakları haberler çok büyük önem sahiptir. Özellikle cumartesi ve Pazar günleri çok büyük sürprizler ile karşılaşmaları olasıdır. Yakın çevrelerinde planlar yaparken hızlı olmaları önemlidir. Gün içerisinde farklı işlerle karşılaşabileceklerini unutmamalılardır.
 
Gün içerisinde disiplinli çalışmalarının etkisini anında göreceklerdir. Terfi alma veya başarılı sınav sonucu ile karşılaşılması muhtemeldir. Eşleri ile parasal konularda refaha kavuşmaları beklenmektedir. Maddi konularda hamleler yapılmadan önce özel ve etkili günlerin beklenilmesi önemlidir. Bu günler pazartesi ve cumartesi günler olarak belirlenmiştir. Özellikle Pazar günü eski bir işin tamamlanmasına şahitlik etmeleri mümkündür.
 
Balık Burcu Günlük Yorumu Nedir?
 
Balık burçları haftalarına başlamadan önce radikal karar almaları mümkündür. Özellikle pazartesi ve Perşembe günleri oldukça yoğun öneme sahiptir. Özel hayatlarında hep aynı kişilerle zaman geçirmektedirler. Fakat bu günlerde farklı kişiler ile vakit geçirmeleri hoşlarına gidebilir. Yapacakları işlerde veya girecekleri sınavlarda temkinli olmaları şarttır.

Çünkü bu aralar yapılacak küçük hatalar hayatlarını etkileme ihtimali bulunur. Pazar günü kalmış olan işlerine yoğunlaşırlarsa mükâfatını kesinlikle alçaklarıdır. Özelikle evli olan balık burçları dikkatli olmalıdırlar. Şanslı günlerinden birinde eşlerinin aileleri ile bir araya gelmelilerdir. Çünkü aralarında olması muhtemel sorunların önüne geçilmesinin tek çaresi budur.
 

Editör: TE Bilisim