Afyonkarahisar'ın Susuz beldesi yakınlarında meydana gelen bir kaza, yerel yetkilileri ve acil müdahale ekiplerini harekete geçirdi. İscehisar Belediyesi'ne ait bir minibüs, henüz belirlenemeyen bir nedenle şarampole devrildi.

Olayın ardından sağlık, polis, itfaiye ve AFAD ekipleri hızla kaza yerine sevk edildi. Kazada yaralanan 5 kişi, acil yardım ekiplerinin hızlı müdahalesiyle ambulanslarla Afyonkarahisar'daki hastanelere sevk edildi. Hayati önem taşıyan bu acil durum müdahalesi, koordineli bir şekilde gerçekleştirilerek yaralıların en kısa sürede tedavi altına alınmasını sağladı.

Kazanın nedeni hakkında detaylı bir inceleme başlatılarak benzer olayların önlenmesi için gerekli adımların atılması planlanıyor. Bu tür kazaların sık sık yaşandığı bölgelerde trafik güvenliğinin artırılması ve sürücülerin dikkatli olmaları büyük önem taşıyor.

Yaralılara acil şifalar dilerken, yetkililerin olayın ardından soruşturmayı derinlemesine yürüterek benzer olayların önüne geçmek için gereken önlemleri almalarını umuyoruz.

Ahmet Ara Engelsiz Kreş’te minikler yaşayarak öğreniyor Ahmet Ara Engelsiz Kreş’te minikler yaşayarak öğreniyor
Kaynak: İHA