Ana SayfaAstrolojiYeni Aşklara yelken Açacak Burçlar Hangileri?

Yeni Aşklara yelken Açacak Burçlar Hangileri?

2022 yılının şubat ayının başındayken bu sene yeni aşklarıyla tanışacak ve belki de evlilikle noktalayacaklar burçlar hangileri?

KOÇ BURCU AŞKA HAYATI

Yeni Aşk yeni iş beklentisinde olan Koç burçları 2 – 28 Mayıs tarihleri arasında çok şanslı bir döneme giriyor. 17 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında kendileri gibi ciddi düşünen biriyle tanışacak ve aile kurmak için ise Aslan veya Yay burçlarından yana kullanabilirler.

İkili ilişkilerinde çapkın olan Koç burcu; Terazi, İkizler ve Koç burcuna karşı yüksek cinsel çekim hissedebilir. Koç burcu insanı özellikle Aslan ve Yay burcu insalarıyla başlayacakları işikilerini evliliğe taşıyabilir.

BOĞA BURCU insanları bu yıl aşkı mayıs ayından sonra bulacak ve onlar için en uygun eşler ise Akrep, balık ve Başak burcundan çıkacak. Aman kendinizi umutsuzluğa bırakmayın.

İKİZLER BURCU 2022 EVLİLİK, AŞK HAYATI

İkizler burcu insanları çok uzun süredir ciddi düşünmesini sağlayacak partner arayışında ve bu beklentileri özellikle yaz aylarında ve sonbahar başlangıcında gerçekleşecek. Mutlu ilişki yaşayacağı burçlar ise Yay,Koç, Terazi ve Kova Burcu insanlarından çıkacak.

YENGEÇ BURCU VE AŞK

Hayatlarında zaten uzun süredir bir ilişki olan Yengeçler artık evlilik sandalına binmeye hazır. Ama yalnız olan yengeç burçları için doğru tarihler Ağutos’un ikinci haftası ve Kasım ayı geneli gibi görünüyor. Akrep veya Balık’la uzun süreli ve mutlu bir beraberlik olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img