Ana SayfaAstrolojiYengeç Burcu Neden Sevilir

Yengeç Burcu Neden Sevilir

Yengeç Burcu Neden Sevilir?
Yengeç burcu duygusal bir burçtur. Her burç duygusal olmadığı için yengeç burcunu farklı kılan duygusallığıdır. Yengeç burcunu seven bu sebeple sevebilir. Dürüst olmaları bu burcun sevgisini insanlar tarafından kazanır. Yengeçler çok sıkı dost olurlar. Dost olmayı başarabildikleri için insanlar bu burcu sever. Kıskanç özellikleri yoğundur. Sevdikleri insanları kıskanırlar. Başarılı olmak onlar için oldukça önem taşır. Okulda, işte, yaptıkları her şeyde en iyisini yapmak isterler. Yengeç burcu aşk insanıdır. Duygularıyla hareket eder ve mantık onlar için ikinci plandır. Yaşamları boyunca içlerinden geçirdikleri sözcük “hissederim” demek olur. Aile bağları çok kuvvetlidir. Aile kurmayı çok isterler. Hayalperest yanları vardır. Sevdiklerine çok değer verirler. Sevdikleri için ne yapılması gerekiyorsa yapmak için büyük çaba gösterirler. Hayatındaki insanları korumak isterler. Yengeç annesi, babası çocuklarına çok düşkündür. Yuva kurmak hayallerinin en büyük parçasıdır. Bu özelliklerden dolayı yengeç burcu çok sevilen bir burçtur. 
Yengeç Burcu İnsanı Özellikleri Nelerdir?
Yengeç burcu insanı duygusal, romantik, sevecen, pozitif, içine kapanık, sezgileri kuvvetli, dost canlısı olurlar. Astroloji burçları bu özelliklere göre kıyasladığı zaman yengeç burcu en duygusal burç olarak tanımlanır. Anaç kişilikleriyle bilinen yengeçler çok iyi anne adayı olurlar. Yükselen burç insanların burcunu etkilemektedir. Yengeç burcu olup yengeç yükselen olan kişiler ekstra duygusallardır. Yükselenin karakter etkisi büyüktür. Sadeliği ve düzeni severler. Kalabalık ortamlardan hoşlanmazlar. Ketum yapıları vardır. Sevdiği insanı hiç kimseyle paylaşamazlar. İlgiye bayılırlar. Sadakatli kişiliğe sahiptirler. Paylaşmayı çok severler. Hediye almayı ve vermeyi çok isterler. Bakımlı insanlardan hoşlanırlar. Anılara önem verirler. Gezmeyi severler. Yeni insanlarla tanışmak onlar için heyecan doludur.
Yengeç Burcu Olmanın Zorlukları Nelerdir?
Tüm burçların zorlukları vardır. Yengeç burcunun zorluklarından biri depresif olmaktır. Çok fazla düşünürler. Her şeyi kafaya takabilirler. Kindar yapıları vardır. Yapılan iyiliği, kötülüğü asla unutmazlar. İntikam duyguları çok gelişmiştir. Yengeç burcu yaşadıklarını içine attıkları için hasta olabilen burç tipidir. İkinci plana atılmaktan hiç hoşlanmazlar. Hayalperest olmaları bazen hayal kırıklığına yol açtığı için zor özelliklerindendir. İnsanlara çok çabuk güvenmeleri hayal kırıklıklarındandır.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img