Ana SayfaAstrolojiYengeç Burcu Neden Küser? Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Neden Küser? Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç burcu kadını da erkeği de fazlasıyla üst düzeyde alınganlığa sahip yapılarıyla dikkat çekerler. Bu sebepten ötürü çevrelerindeki insanlar yengeç burcuyla iletişim ve etkileşim halinde olmak istiyorlarsa daha hassas ve özenli davranmalıdırlar.
Hassas Noktaları
Bir yengeç burcuyla iletişim kurarken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ona değer verdiğinizi hissettirmenizdir. Karşısındaki insan tarafından önemsendiğini hisseden yengeç insanı, ilişkilerinde, sosyal alanlarda, aile ve arkadaş ortamında size aynı titizlikle yaklaşıp karşılık verecektir. Bu ilgiyi yengeçlere hissettirmeniz için sayısız astroloji kitabı okumanıza ya da burç dergileri karıştırmanıza gerek yoktur. İçten ve samimi yaklaşımınızı kolayca fark edip size bu hususta muamele edeceklerdir.
Gönlünü Alma Yolları
Bu dünya tatlısı burcun kalbini kırdı iseniz ya da ruhunu incittiğinizi düşünüyorsanız yapacağınız en kolay ve hızlı hamle annesine yapacağınız küçük bir jestten geçmektedir. İstisnaları unutmamakla birlikte karşınızdaki ister yengeç erkeği olsun ister yengeç kadını kalbini fethedecek en etkili yol ailesine karşı sergileyeceğiniz şefkat ve ilgiden geçmektedir. Çoğunlukla maddiyatçı değil maneviyatçı olan bu su grubu burcunun en zayıf noktası ailesidir. Bir yengecin ailesinden birini karşınıza aldıysanız vay halinize! Sakinleşmesi ve sinirleri yatışıp sağlıklı bir iletişim kurabilmeniz için suskunluğunuzu bir süre korumanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu güzel kalpli, yumuşak başlı burç bir anda size pençelerini göstererek beklemediğiniz ve hiç tanımak istemeyeceğiniz bir yüzü ile karşılık verebilir.
Elde Etmek
İlk başlarda sizde çekimser, mesafeli hatta benden nefret mi ediyor acaba? Hissiyatı uyandıracak olan bu burç aslında hayatınızda karşınıza çıkabilecek en zarif, en kırılgan burçtur. Onda gördüğünüz katı kurallar, değişmez cevaplar, dediğim dedik inatçılığı sadece kendisini korumaya çalışırken geliştirdiği bir savunma mekanizmasıdır. Her daim karşısındaki insanda bırakmaya çalıştığı yıkılmaz, mesafeli, ağır başlı intibası sizinle yakınlaşıp paylaşımda bulundukça deyim yerinde ise mum gibi eriyip gidecektir, bu süreçte sizden tek beklentisi ona karşı sabırlı olup olmadığınızı ve tahammül seviyenizi test etmektir. Anaç burçların baş temsilci üyesi sayabileceğimiz yengeç burcu için insan sevgisi çok önemlidir. Genelde hümanist düşünce yapısına sahip olan bu burç özverili, iyilik yapmayı seven, karşılıksız yardım edebilen iyi kalpli her insana çok çabuk kapılabilecek potansiyeldedir.
Yengeç Burcu Neden Sevilir?
Yengeç burcu duygusal bir burçtur. Her burç duygusal olmadığı için yengeç burcunu farklı kılan duygusallığıdır. Yengeç burcunu seven bu sebeple sevebilir. Dürüst olmaları bu burcun sevgisini insanlar tarafından kazanır. Yengeçler çok sıkı dost olurlar. Dost olmayı başarabildikleri için insanlar bu burcu sever. Kıskanç özellikleri yoğundur. Sevdikleri insanları kıskanırlar. Başarılı olmak onlar için oldukça önem taşır. Okulda, işte, yaptıkları her şeyde en iyisini yapmak isterler. Yengeç burcu aşk insanıdır. Duygularıyla hareket eder ve mantık onlar için ikinci plandır. Yaşamları boyunca içlerinden geçirdikleri sözcük “hissederim” demek olur. Aile bağları çok kuvvetlidir. Aile kurmayı çok isterler. Hayalperest yanları vardır. Sevdiklerine çok değer verirler. Sevdikleri için ne yapılması gerekiyorsa yapmak için büyük çaba gösterirler. Hayatındaki insanları korumak isterler. Yengeç annesi, babası çocuklarına çok düşkündür. Yuva kurmak hayallerinin en büyük parçasıdır. Bu özelliklerden dolayı yengeç burcu çok sevilen bir burçtur.
Yengeç Burcu İnsanı Özellikleri Nelerdir?
Yengeç burcu insanı duygusal, romantik, sevecen, pozitif, içine kapanık, sezgileri kuvvetli, dost canlısı olurlar. Astroloji burçları bu özelliklere göre kıyasladığı zaman yengeç burcu en duygusal burç olarak tanımlanır. Anaç kişilikleriyle bilinen yengeçler çok iyi anne adayı olurlar. Yükselen burç insanların burcunu etkilemektedir. Yengeç burcu olup yengeç yükselen olan kişiler ekstra duygusallardır. Yükselenin karakter etkisi büyüktür. Sadeliği ve düzeni severler. Kalabalık ortamlardan hoşlanmazlar. Ketum yapıları vardır. Sevdiği insanı hiç kimseyle paylaşamazlar. İlgiye bayılırlar. Sadakatli kişiliğe sahiptirler. Paylaşmayı çok severler. Hediye almayı ve vermeyi çok isterler. Bakımlı insanlardan hoşlanırlar. Anılara önem verirler. Gezmeyi severler. Yeni insanlarla tanışmak onlar için heyecan doludur.
Yengeç Burcu Olmanın Zorlukları Nelerdir?
Tüm burçların zorlukları vardır. Yengeç burcunun zorluklarından biri depresif olmaktır. Çok fazla düşünürler. Her şeyi kafaya takabilirler. Kindar yapıları vardır. Yapılan iyiliği, kötülüğü asla unutmazlar. İntikam duyguları çok gelişmiştir. Yengeç burcu yaşadıklarını içine attıkları için hasta olabilen burç tipidir. İkinci plana atılmaktan hiç hoşlanmazlar. Hayalperest olmaları bazen hayal kırıklığına yol açtığı için zor özelliklerindendir. İnsanlara çok çabuk güvenmeleri hayal kırıklıklarındandır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img