Ana SayfaAstrolojiYengeç Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Yengeç Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Bir yengeç burcu kadınla aşık olduysanız, işin daha çok başından meşakkatli bir yola giriş yapıyor olduğunuzu mutlaka bilmelisiniz. Yengeç burçları aşk ilişkilerinde detaycı, duygusal, beklentileri yüksek olan ve aidiyete önem veren bir yapıya sahiptir. Sevdiğini her zaman dizinin dibinde isteyecek ve mantık odaklı bir burç ile sürekli ızdırap çekmenin eşiğine sürüklenecektir. Evcil yapısıyla evlilik için uygun bir adaydır. Ayrıca yengeç burçlarının doğuştan anaç bir özelliğe sahip olmaları, onları çocuk sahibi olmak için en uygun burç kılar…
İlişkilerinden Ne Bekliyor?
Oldukça hassas ve duygusal bir yapıya sahip olan yengeç burcu kadını, hayatındaki kişiden her zaman yüksek dozlu anlayış ve sevgi bekleyecektir. Özellikle su grubu burçları ile bu anlamda çok fazla uyuşurlar. Su grubu burçlarına dahil olan yengeç burcu kadınları, aynı zamanda diğer burçlar gibi yükselen burçlarının etkisi ile birlikte, duygusal ya da kişisel özelliklerinde değişiklikler gösterebilirler.
Örneğin; yükseleni başak olan bir yengeç burcu, aynı zamanda detaycı da olacak ve ayrıntılara çok önem verecektir. Bu sebeple yengeç burçlarının ilişkilerden beklentileri yükselen burçlarına göre değişiklik göstermektedir. Yükselen burcun detayları için kişilerin astroloji haritaları incelenebilir.
Yengeç Burcu Kadınının Aradığı Erkek Olmak
Her kadın gibi yengeç burcu kadınlarının da hayallerinde, onları bir gün gelip beyaz atıyla alacağına inandıkları bir prens yatmaktadır.  Peki yengeç burcu kadınları nasıl erkeklerden hoşlanır ve hayatlarında istedikleri erkek profili nasıldır?  
Bu sorunun cevabı elbetteki kişilerin astroloji haritalarına göre değerlendirilmelidir. Ancak genel anlamda bakıldığında; yengeç burcu kadınları hayatlarında nazik, temizliğine önem veren, duygusal dünyası zengin, ayrıntıcı ve sürprizleri  seven bir erkek isteyecektir. Onların duygusal anlamda doymaları için; maddiyat ve şatafattan çok, sadelik ve temiz kalplilik yeterlidir.
Oldukça hassas bir yapıya sahip olan yengeç burçları, aynı zamanda özel günlerin hatırlanmasına önem verir ve hayatına alacağı kişinin aile yapısını da detaylı bir şekilde inceler. Yengeç burçları aile kurmak ve evlilik yapmak için doğmuş burçlardır diyebiliriz. Sadakat, bağlılık ve ciddi ilişkilere önem veriyorsanız, iyi kalpliyseniz, aile değerlerine sadıksanız,  hediye alırken hediyenize manevi değerler yüklüyorsanız, bir yengeç burcu kadınının hayallerini süsleyen o beyaz atlı prens siz olabilirsiniz.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img