Ana SayfaAstrolojiYay Burcu Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yay Burcu Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

 Yay burcu
Doğum tarihi 24 Kasım – 22 Aralık arasında bir tarihe denk gelen kişiler yay burcu olarak nitelendirilir. Bu burcu yöneten gezegenler, Jüpiter ve Neptün dür.


Yay burcu özellikleri

Özgürlüğüne oldukça düşkün olan bu burç kısıtlandığı zaman büyük bir gerilim yaşar. Geleneklere aykırı oluşuyla bilinen bu burcun insanı bilmediği konuları asla boş vermez. Araştırır, keşfeder, arar ve bulur. Kavrama yeteneği gelişmiştir. Bu yüzden bilmediği konuları kısa süre de anlar. Becerikli ve dikkatlidir.
Aldığı görevi en iyi şekilde yapabilmek için uzun süreler çalışabilir. Bozup tekrar yapabilir. En iyi hale gelmesini hedefler. Fakat ukalalık derecesinde pratiktir. Başka birinin uzun sürede yapabileceği bir işi daha az süre de bitiriyorsa bunu dile getirmekten rahatsız olmaz. Bu özelliği bazen patavatsızlık derecesine ulaşır.
Yay burcunun umursamazlığı
Çok heyecanlı bir insan olan yay burcu, bu yüzden çoğu zaman dikkatli davranamaz. Kendini her şeyin üzerine görmek gibi kötü bir huyu vardır. Çok yönlüdür fakat sadece kendi ilgi alanları konusunda araştırır. Başkalarına fayda sağlamayı sever. Önce kendi istediklerini yapan kalan vakitlerinde çevresindekilere yardımcı olur.
Astroloji ile yakından ilgilenenler bilir. Yay burcu gezmeyi çok sever. Uzun süre bir yerde olmayı vakit kaybı olarak görür. Yeniliklere olan merakı onu keşif yolculuklarına çıkmaya yönlendirir. Araştırır ve bulur aklına takılanları.
Nadir yorulur yay burcu. Eğer yorulmuşsa sıkılmış demektir. Ve sıkılmış bir yay burcu insanı,  umursamaz.  Kendisi bulunduğu durumdan zevk almıyorsa zevk alanları umursamaz. Küçük yaşlarda yaptığı hatalardan ders alması uzun bir zaman alır ve bu süre sonunda etkisiz tepkisiz bir hale gelir. Yapmak istemediği şeyler için onlarca bahaneyi kısa sürede bulabilir. Başkaları mutlu olsun diye hareket etmez.
Keyifli olduğu zamanlarda huzur veren insanlardır. Eğer bulunduğu durumdan hoşnut değilse ne olacağını umursamadan uzaklaşır. Özür dilemeyi de çoğu zaman bilmediği için hoşnut olmadığı duruma ikinci defa asla düşmez.
Kolayca vazgeçebilir her şeyden. Yapması gerekeni sonuna kadar yapar. Daha sonrasında olana bitene karşı sorumluluk hissetmez. Dik kafalı ve inatçı yapısı nedeniyle eleştirilere kulak asmaz. Yapıcı olmak yerine boş vermeyi yeğler.
YAY BURCU AĞUSTO AYI YORUMU
Yaylar için çoğu olumsuzlukların bittiği bir döneme giriyoruz. Bu dönemde çok rahatlayacak, hem maddi hem de manevi yönden olumlu adımlar atmaya başlayacaksınız. Girişimciliği seven Yaylar bu dönemde iş hayatlarında yeni işler kurma yoluna girecekler. Özel yaşantınızda ise yeni ilişkilere yelken açıp aradığınız aşkı bulacaksınız. Tüm bunları yaparken çok mantıklı hareket etmeyi unutmamalısınız. Sabırsızlığı bir kenara bırakarak sakin bir şekilde düşünmeyi denemelisiniz. Unutmayın tüm bunları yaptığınız takdirde bu ay sizin ayınız olacaktır.
YAY BURCU GÜNLÜK YORUMU
Bazen kafanızın karıştığını düşünüyorsunuz fakat bu kafa karışıklığını bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz bu sizin elinizde. Eski yaşadıklarınızı kafanıza takıp kendinizi boşyere üzmeyin daima ileri bakın her şeyin daha güzel olacağına inanın size gülümsemek çok yakışıyor bunu bir kez daha deneyin ve gülümsemenin kıymetini bilin. Alacağınız kararların arkasında durun ve siz yinede bir karar almadan aile büyüklerimize danışın çünkü onlar daha iyi bilir eğer onlara danışmak istemiyorsanız kendinizden birkaç yaş büyük bilgili bir insana da danışabilirsiniz. Bu ara harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor çünkü harcamalarınızda fazla aşım yapmışsınız.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img