Ana SayfaAstrolojiYay Burcu Nasıl Hediyelerden Hoşlanır

Yay Burcu Nasıl Hediyelerden Hoşlanır

Yay burcu nasıl hediyelerden hoşlanır?

Yay burcu astroloji dünyasının hediye seven burçlarındandır.  Önemli olan nasıl hediyelerden hoşlandıklarıdır. Yay burçları neşeli ve kıpır kıpır oldukları için onlara alınabilecek en güzel hediyeler renkli nesnelerdir. Renkli elbiseler onlara çok yakışmaktadır. Bur burç insanları aşırı süslü insanlar değildirler fakat bakımlı olmayı severler bu yüzden kozmetik eşyaları onları mutlu ederler. Onlar için hediyenin maddi yönü değil manevi yönü değerlidir. Küçük ama manevi değeri çok olan hediyeler onları havalara uçuracaktır. Müzik aleti almanın yanında onlara o müzik aletiyle şarkı söylemeniz unutamayacağı anlardandır. Sürekli hareket halinde oldukları için onlara işlerine yarayabileceği hediyeler almak hem onlar için kullanışlı olacaktır. Örnek olarak saat onların her zaman yanında taşıyabileceği, gün içerisinde sıklıkla bakarak sizi hatırlayacağı bir hediyedir. Nostaljik hediyelerde hoşlandıkları hediyeler arasındadır. Bir pikap ve bir plakla onlara huzurlu bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Yay kadını nasıl hediyelerden hoşlanır?

Bir kadına alınabilecek hediyeler arasında en değerli hediye çiçektir. Tabi ki yay burcu kadını da çiçeklere bayılır. En sevdikleri çiçek zambaktır. Kokusu yay burcu kadınlarını büyülerler. Zambağın rengi beyaz olursa daha çok seveceklerdir. Fotoğraflar, anılar astroloji dünyasında bu burç kadınının önem verdiği bir noktadır. Bu yüzden onlara içinde fotoğraflarınızın olduğu çerçevelerden alabilirsiniz. Herkesin taktığı takılardan takmazlar. Kendilerine has bir tarzları vardır. Nadir, onlara özel olan takıları severler. Yay burcu kadınları garantici kadınlardır. Söylenen şeyleri not almayı ihmal etmezler. Unutmazlar. Her zaman yanlarında taşıyabilecekleri kalem ve minik bir not defteri almak onları büyük bir dertten kurtaracaktır.

Yay erkeği nasıl hediyelerden hoşlanır?

Yay burcu erkekleri hayvanlara çok önem vermektedirler. Eğer bir evcil hayvan sahiplenip yay burcu erkeğine hediye olarak vermek isterseniz onlara minik bir kedi hediye edebilirsiniz. Bu sizi onunla birleştirecek ve ortak bir noktada buluşturacak bir hediyedir. O sizin kediniz olabilir. Telefonlarıyla çok meşguldürler. Arkadaşlarına çok önem verirler ve hep dışarıda onlarla birlikte olabilir. Bu yüzden onlara powerbank almanız onların çok işine gelecektir. Burç kadınları kadar yay burcu erkekleri de romantik hediyelerden çok hoşlanırlar. Onlara ikinize özel romantik hediyeler yapmaktan çekinmemelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img