Ana SayfaAstrolojiYay Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Yay Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

İradeli Ve Güçlü Erkeklerden Hoşlanır.

Birlikte olduğu erkeklerin yol gösterici olmasını, hatta kendi adına kararlar almasını ister. Bir baba figüründe koruyucu ve sahiplenen erkeklerden hoşlanır. Erkeğin kendisinden daha güçlü olmasını, kendisinden bir adım önde olmasını ister. Astroloji de yay kadınının bu özelliği onun güçsüz olduğu anlamına gelmez. Sadece kendisinden daha güçlü bir erkekle rahat yaşamak ister.

 Yay Kadını Yenilikçi Ve Eğlenmeyi Seven Erkeklerden Hoşlanır.

Yay kadını, doğası gereği birlikte eğlenebildiği erkekleri sever. Yani yanında gülebildiği, kendini huzurlu hissettiği erkekler onlar için hep bir adım önde olur. Monotonluktan hoşlanmayan, birlikte olduğu erkekle yeni yerler keşfetmeye, farklı heyecanlar aramaya bayılır. Bu burç eğlemeyi ve eğlendirmeyi bilen, kendisine olumlu cevaplarla gelen erkekleri sever. Sürekli yeni deneyimler elde etmek ister ve yeni heyecanlara dalar. Yanında olduğu erkeğin de ona ayak uydurmasını ister. Sürekli enerjisini yüksek tutmak ve ona yeni heyecanlar yaşatmak gerekir aksi takdir de içinde bulunduğu ilişkiden kolayca sıkılabilir. Bazen de birlikte olduğu erkekle, sürekli iletişim halinde olmak, karşılıklı sohbet etmek  onun için çok değerlidir.  

Kısıtlanmaya Ve Sorgulanmaya Gelemez Sürekli İlgi Görmek İster.
 
Yaylar, özgür ruhlu olduklarından, birlikte olduğu erkeğin onu kısıtlamasını ve yapmak istediği şeylerden mahrum bırakmasını istemez. Bu ilişkide en istemediği durumdur. Yaşamı konusunda kimseye hesap vermek istemez. Neredesin ve kimlesin soruları sanıldığından fazla canlarını sıkabilir. Daha önce de söylediğim gibi kendilerinden daha güçlü erkek istemeleri, daha rahat bir hayat yaşamak istemelerinden. Ancak kesinlikle denetlenmek istemezler.

Sürekli sevildiğini duymak isterler. Özellikle özel günler de yani doğum günleri, yıl dönümleri, sevgililer günü gibi günler de daha fazla ilgi beklerler. Hediyeler, onu şaşırtan tatlı sürprizler, devamlı gelen iltifatlar, romantik yemekler onları her zaman etkiler. Tabi bunların için de romantizmin dozu da yüksek olmalıdır. Özellikle bu ilgiyi kalabalık ortamlar da görmekten müthiş haz alırlar. Ancak bunlardan ne kadar hoşlansalar da abartıya kaçmadan yerinde yapılması onlar için daha ilgi çekici olacaktır. Yaşadığı ilişkinin monotonluğa düşmesini istemez. Bu yüzden sürekli emek vermelisiniz. Eğer özel günler unutulursa sizi asla affetmezler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img