Ana SayfaAstrolojiYay Burcu Aşk Hayatı

Yay Burcu Aşk Hayatı

Özgürlüğüne Karışmayın!

Özgürlüğüne çok düşkün olarak bilinen burcun erkekleri, hayatı özgürce yaşamasına yardımcı olacak kadınlardan hoşlanırlar.  Tabi yine burada da hava ve ateş elementinden burçlar olmalıdır. Örneğin ikizler, terazi ya da kova burcu kadınlardan hoşlanabilirler. Kesinlikle ve kesinlikle özgürlüğünü kısıtlamayacak olan kadınlardan hoşlanırlar. Söz konusu burç sınırlamalar koyabilecek dişilerden hoşlanmaz. 

Birlikte bolca fikir alışverişi yapabileceği, hayatı birlikte yaşayabileceği, geniş bakış açılı, her türlü aktiviteye katılabileceği, birlikte maceraya atılabileceği ve birlikte bir şeyler okuyabileceği kadınlara karşı çekim hissetmesi gayet normal karşılanmalıdır. 

Yatakta Durgun Olmayın!

Bunun yanında fiziksel olarak da paylaşımda bulunacağı kadınlardan hoşlanacaktır. Yatakta bencil davranır bir yay burcu erkeği. Cinsel yaşama da oldukça önem verir. Onlar için sekste mutlu olmak, hayatın diğer alanlarında da mutlu olmaktır. Çünkü astroloji biliminin yaptığı araştırmalara göre cinsel yaşamı, bu erkeklerin tüm duygu ve düşünceleri üzerinde etki etmektedir. Yay burcu erkekleri, kadınında ince bel, yuvarlak ve belirgin kalçalar ve dolgun göğüsler aramaktadırlar. Bu erkekler yatakta biraz bencil davranmaktadırlar. Yani kadınından çok kendilerini düşünmektedirler. Bu konu biraz dezavantajdır. Fakat gecede üç dört defa sevişmeleri bu farkı kapatmaktadır.

Kesinlikle Yalan Söylemeyin!

Bu özelliklerin yanı sıra, dürüst, açık sözlü ve sözünde duran özellikler de ararlar. Bir kadında affetmeyeceği tek şey yalandır. Eğer buna şahit olursa, bir anda sizi silebilir. Üzerinde konuştuğunuz konu, onu kaybetme tehlikesi de arz etse, dürüst olun. Çünkü kin tutmayı bilmezler ve aşırı derecede affedici bir yapıdadırlar.

Eğlenceli Olun!

Eğlenceden kastı, öğrenmektir ve de öğretmektir. Bunları yaparken eğlenmiş olur. Dolayısıyla da bu tarz düşünen bir kadın, onun için iyi bir partner olabilir.  Durgun bir yaşam tarzı olan bir kadın, yay burcu erkeğini etkileyemez.

Mutfakta Şaheserler Yaratın!

Midesine oldukça düşkündür. Bir yay burcu erkeğini etkilemek isteyen bir kadın, mutfaktaki hünerlerini konuşturmalıdır. Kadın etli yemek sevmese dahi, erkeğin bu zevkine saygı duyduğunu gösterirse yine de büyük bir şans yakalamış olur. Dikkat çeken önemli detaylardan biri de ”üç öğün yemek” fikrine sahip olmalarıdır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img