Ukrayna’da Kızının Başını Kesti- Video

Ukrayna’da kızının kestiği başını yanıda taşıdığı poşete koyan kadın polislerin çevirmesine takıldı.

Ukrayna’nın Harkov kentinde yaşayan 38 yaşındaki genç kadın, öldürdüğü kızının kesik başının bulunduğu poşetle beraber çırılçıplak gezerken yakalandı.

Ukrayna’da daha öncede kesik baş olayı yaşanmış ve haberlere konu olmuştu.

Ukrayna polisinden yapılan açıklamada, bir elinde kızının kesik başı bulunan poşeti, diğer elinde bir bıçak taşıyan Tetyana Pyanova adlı kadının saldırgan tavırlar sergilediği ve polisten kaçmaya çalıştığı belirtildi. Gözaltına alınan şüphelinin erkek kardeşinin polise telefon ederek, Pyanova ile beraber yaşadıkları evde yeğeninin cesedini bulduğunu söylediği bildirildi. Bunun üzerine olay yerine giden polis ekipleri, 13 yaşındaki kızın başsız cesedine ulaştı. Polis açıklamasında, ilk bulguların, kızın annesi tarafından öldürüldüğü şüphesini doğurduğu belirtildi.

20 KEZ BIÇAKLAYIP KESMİŞ

Ukrayna basınında yer alan haberlerde, öldürülen çocuğun başı kesilmeden önce 20 farklı yerinden bıçaklandığının belirlendiği bilgisine de yer verildi. Ukrayna basınına konuşan zanlının komşuları, gözaltına alınan Pyanova’nın eşinden ayrı olduğunu, 13 yaşındaki kızı ve erkek kardeşi ile birlikte yaşadığını, ailenin yoksul bir hayat sürdüğünü söyledi.

KAYNAK:HABERLER.COM