Ana SayfaAstrolojiTerazi Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Terazi Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Terazi Burcu Kadını Hangi Erkeklerden Hoşlanır?

            Terazi burcu kadınını tam bir “Aşk Kadını” olarak nitelendirmek hiç de yanlış olmayacaktır. Fazlasıyla flörtçü olan bu burcun kadını erkeğini mutlu etmeyi çok bilmektedir. Eğer bir terazi kadınıyla birlikteyseniz gerçek anlamda mükemmel bir ilişki yaşamamak elde değildir.
 


Peki, Terazi Burcu Kadını Etkileyebilecek Erkeklerin Özellikleri Neler Olmalı?

            Doğuştan çekici olan terazi burcu kadını güzelliğiyle baş döndürerek herkesi kendine hayran bırakmayı sever. Terazi burcu astroloji dünyasının gözde burcudur. Gittiği her yerde dikkatleri üzerine çekmekte ondan iyisi yoktur. Bir bakışta terazi burcu kadınını hemen tanıyabilirsiniz.

            Öncelikli olarak yaşça büyük ve olgun erkekler terazi burcunun ilgisini hemen çekecektir. Olgun birinin yanında kendini koruyan bir sığınak gibi görür. Korunaklı, güven dolu bir hayat terazi burcunu cezbedecektir.  Sonrasında güzelliği, bakışları ve kılık kıyafetiyle tam bir bakımlı kadın resmi çizen terazi burcuna edeceğiniz küçük iltifatlar, kalabalık ortamlarda söyleyeceğiniz övgülerle kolaylıkla etkileyebilirsiniz.

Astroloji Kraliçesi Terazi Burcu Tam Bir Romantizm Delisidir

            Şımartılmayı seven terazi burcuna olan sevginizi bir de romantik sürpriz ve hediyelerle süslerseniz size daha çok bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Onun için hazırlayacağınız romantik yemek programları, sakin doğa yürüyüşleri, alışveriş merkezleri, alınan kozmetik veya aksesuarlar sadece birkaç örnek olabilir.
 
            Rahatına düşkün olan terazi burcu kadınına rahat bir yaşam sunan erkekler her zaman öncelikli olacaktır. Bir terazi burcu kadınını etkileyebilecek erkeğin ekonomik refahı olmalı ve ona güzel ve lüks bir yaşam sunabilmelidir.

Sadık Bir Eş Değilsen Teraziden Uzak Dur!

            Ve en önemlisi sadakattir. Bu burç için güvenmek sevmekten daha önce gelir. Ona güvenilir, sadık eş portresi çizmeyi başaran erkekler vazgeçilmezi olacaktır ve aynı şekilde terazi burcu da flörtçü olmasına rağmen gerçekten sevdiklerinde dünyanın en sadık eşi olacaktır.A yrıca terazi burcu kadını sevildiğini duymaktan çok iliklerine kadar hissetmek ister. Evet, sevgili erkekler sevginizi, saygınızı, ilginizi ve değer göstermeyi bunu ona hissettirmeyi asla ihmal etmeyin.

 
            Atlanmaması gereken bir ayrıntıdır ki kısıtlanmayı sevmeyen, özgür ruhlu terazi burcu kendisini kısıtlayan, kıskanç erkeklerden koşarak uzaklaşacaktır. Bu tip erkeklerden hoşlanmaz. Daha naif, romantik, sevgi dolu ve en önemlisi ilgisiyle şımartacak erkekleri tercih eder. Ve kesinlikle iyi bir dinleyici olup konuşmasına, kendini ifade etmesine öncelik verin. Siz dinledikçe ve size güven duydukça iyice açılacak, tamamıyla iç dünyasını sizlere dökecektir. Bu burç asla yalnız bırakılmamalı daima yanında olduğunuzu hissettirirseniz o da her anınızda sizin yanınızda olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img