Ana SayfaAstrolojiTerazi Burcu Nasıl Aşık Olur?

Terazi Burcu Nasıl Aşık Olur?

Terazi burcu kolayca insanlardan hoşlanabilir ancak çok hızlı bir şekilde soğumaya da geçebilir. Önemli olan terazi burcunun size olan duygularının devam etmesini sağlamanızdır. Eğer terazi burcu sizden uzun süredir soğumamış ise size âşık olmaya hazırlanıyor olabilir. Terazi burcunun astroloji özellikleri incelediğiniz zaman aşka âşık olduğunu görebilirsiniz.
Uzaklaşmamasını Nasıl Sağlarım?
Terazi sıkboğaz edilmekten hoşlanan bir burç değildir. Onu sürekli ararsanız size âşık olması zor olabilir çünkü zaten sizin onun elinizde olduğunuzu düşünür. Sizin için uğraşmasına gerek kalmaz. Teraziler gizemli davranan erkeklerden hoşlanırlar ancak aşırıya kaçmamak gerekir. Çünkü aşırıya kaçarsanız sizinle uğraşmak istemeyeceğine karar verip size arkasını dönecektir.
Terazilere karşı iki ileri bir geri yaparsanız bu onların hoşuna gider. Genellikle aşk oyunlarından hoşlanırlar. Eğer bir terazi size âşık olursa sizden, siz vazgeçmedikçe vazgeçmez. Teraziler giyime ve sanata çok önem verirler. Onlardan biriyle randevuya çıkacağınız zaman özenli giyinin. Onunla sanattan, kitaplardan ve filmlerden konuşun. Size önerdiği kitapları okumaya çalışın okumasanız da ona aldığınızı ve okumaya başlayacağınızı söyleyin. Size önerdiği filmleri izleyin ve onlarla bu filmler hakkında tartışın.
Onu Şaşırtın!
Düşünüldüğünü bilmek terazi burcuna güven verir ve yanınızda güvende hissettirir. Onun söylediği şeyleri aklınıza not alın ve ona tekrar konu açıldığında hatırlatın. Söylediklerinin akılda kalması terazileri çok mutlu eder. Ona minik sürprizler yapın. Mesela bir gün yanına giderken bir çikolata alın bu bile onu mutlu etmeye yeter.
Arkadaşı Olun
Onların aynı zamanda arkadaşı olun. Eğer arkadaşları da olursanız sizinle her şeylerini paylaşırlar. Şunu unutmayın terazi kendi alanında yalnız kalmayı sever. Onun özel alanına müdahale etmeyin. O da sizin alanınıza saygı duyacaktır. Çünkü arada bir yalnız kalmak onlar için önemlidir.
Destek Olun
Sorumluluklardan hoşlanmayan bir yapıları vardır. Ancak birileri onları destekler ve güvenirse işler değişir. Çünkü güveni boşa çıkarmaktan hoşlanmazlar. Eğer yanlarında onlara destek olabilecek birileri olursa ellerini taşın altına kolayca korkmadan koyabilirler.
Eğer bütün bunları onlara doğru biçimde gösterirseniz sizden vazgeçmek istemeyeceklerdir. Adım adım size âşık olmaya başlayacaklardır ve yanınızdan ayrılmayacaklardır.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img