Ana SayfaAstrolojiTerazi Burcuna Kilo Yapan Yiyecekler

Terazi Burcuna Kilo Yapan Yiyecekler

Terazi burcu, Venüs’ün yani zevk ve rahatlığın gezegeninin etkisi altındadır. Astroloji gezegen hareketleri üzerinden hesaplandığı için burçlara olan etkisi de o denli fazla olmaktadır. Takıntıları olan bir burç olan Teraziler her zaman dış görünüşlerine önem verirler. Keyiflerine de oldukça düşkün olan Teraziler, yeme konusunda da keyiflerince karar verirler. Ne kadar enerjik olsalar da düzenli beslenme ve düzenli spor yapmazlarsa kilo almaları oldukça basittir. 

NE YESEM YARIYOR” DİYEN TERAZİLER PEKİ NE YEMELİ?

Terazi burçlarının metabolizmaları olması gerekenden yavaştır. Terazi burcu insanları genellikle yemelerine düşkün olurlar. Ağızlarının tadını bilirler ve her zaman yemeğin en güzelini yerler. Abur cubur yeme istekleri hiçbir zaman etkisini kaybetmez. Ne kadar üzgün ve sinirli olurlarsa olsunlar yeme isteğine engel olamazlar. Tatlı bir Terazi burcu için en hassas konudur. Hayatlarından tatlıya çıkaramadıkları gibi her geçen gün daha da etkisi altına girerler. Bu yüzden bir Terazi burcu insanı ilk olarak tatlıyla arasına bir mesafe koymalıdır. Tatlı yemek yerine mevsim içindeki taze meyve tüketebilirler. Sosyal hayatlarına da düşkün olan Terazi burçları uyku düzenlerine dikkat ettikleri sürece her zaman fit bir görünüme sahip olacaklardır. 

SPORDAN KAÇMA

Genellikle hareket etmeyi seven bir burç türüdür. Bu yüzden spor yapmak konusunda zorluk çekmeyeceklerdir. Sevdiği bir arkadaşını da yanına alarak saatlerce spor yapabilirler. Kolay kilo alabilen Terazi burçları dikkat ettikleri taktirde çok kolay kilo da verirler. Ufak tempolu yürüyüşler yapabileceklerinin başında gelmektedir. Kalça ve basen çevresinde fazlalıkları olan bir burçtur ve bu nedenle her zaman düzenli bir spor hayatları olmak zorundadır. Squat, basenlerini eritmek için en etkili harekettir. 

SU BURCU TERAZİ SU TÜKETMELİ

​​​​Tüm diyetlerde en önemli konu su tüketimidir ve Terazi burcu insanları da su tüketmeyi çok sever. Onlar için en önemli sıvı her zaman sudur. Dışarda, işte, gezmede nerede oldukları önemli değil. Bu yüzden su tüketme konusunda hiçbir zaman sıkıntı yaşamazlar. Gün içinde yudum yudum birkaç litre su tüketebilirler. Bu da diyet konusunda onlara en büyük destektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img