Ana SayfaYaşamSurvivor'da Sema, Adem ve Aycan'a Ne oldu? Survivor'da Neden Yoklar?

Survivor’da Sema, Adem ve Aycan’a Ne oldu? Survivor’da Neden Yoklar?

Survivor macerası hızlı başlamışken ve takımlar daha da hırslanmaya ve kavga etmeye başlamışken bazı kişiler bir anda görünmez oldu. İzleyicilerin pek çoğu sosyal medyada farklı farklı yorumlar yaparken sonunda Acun Ilıcalı açıklamalrda bulundu. Peki Adem, Sema ve Aycan neden Survivor’da yok?

Sosyal medyada Survivor izleyicileri üçlü hakkında çeşitli yorumlarda bulundu. Kimi izleyiciler Adem, Aycan ve Sema’nın koronavirüse yakalandığı ve 7 günlük karantina sürecinde olduklarını iddia edildi. Bazı seyirciler ise bu üçlünün diskalifiye edildiğini iddia etti.

KORONA MI OLDULAR?

Kullanıcılarıdan bazıları “Sema, Adem ve Aycan Survivor’ı terketti galiba.” yorumunda bulunurken, kimisi de “Corona mı oldular? Neden bu kadar izoleler?” sorusunu sordu.

ACUN ILICALI AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, ilgiyle takip edilen üç ismin sağlık sorunları nedeniyle kadroda yer almadığını ifade etti.

DÜN AKŞAM ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın eleme adayları belirlenirken üçüncü eleme adayı Ayşıl olurken dördüncü eleme adayı Sercan olarak belirlendi. 

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi’nde Dış Ticaret okuduktan sonra New York’ta Berkeley College üniversitesine giderek Ekonomi eğitimi almıştır. Bir dönem Amerika’da yaşamaya başlamış ve kendisine bir işletme açmıştır. Daha sonra tekrar Türkiye’ye dönerek özel bir firmayla anlaşmış ve 7 yıldır bu firmanın Türkiye müdürlüğünü yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img