Survivor Meryem Diskalifiye Oldu! Meryem Ne Hastası?

Geçen yıl Survivıor'da sakatlanarak diskalifiye olan Meryem yine bu yıl sakatlandı ve Survivor'a veda etmek zorunda kaldı. Meryem'in sakatlığı ne?

Survivor Meryem Diskalifiye Oldu! Meryem Ne Hastası?
24 Ocak 2021 - 22:34
Geçen yıl Survivıor'da sakatlanarak diskalifiye olan Meryem yine bu yıl sakatlandı ve Survivor'a veda etmek zorunda kaldı.

2 sene üstüste dizlerini sakatlayan Meryem bu yılda aynı şeyi yaşadı ve doktor kararıyla Survivor'dan ayrılmak zorunda kaldı.

SURVİVOR MERYEM KİMDİR?

Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon’da doğdu. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğü olan Meryem Kasap, henüz ilk okuldayken tiyatroyla ilgilenmeye başladı.

Lise yıllarında farklı spor dallarında aktif bir şekilde yer alan Meryem Kasap, lise takımında 2 yıl hentbol oynadı. Daha sonra bireysel spor yapma kararı alarak atletizme yöneldi. İlk branşı yüksek atlama olan Meryem Kasap, yaşadığı sakatlık ardından 400 metre branşına geçiş yaptı. Lisansını Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu bölümünde tamamladı.

Eğitim ve spor hayatını aynı anda yürütmesine karşın 1 yıl içerisinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştı. Milli Takım’ı başarılı bir şekilde temsil ederek ülkesini gururlandıran Meryem Kasap, Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda madalya kazandı.Ayrıntılar geliyor
Bu haber 560 defa okunmuştur.