Survivor Hanzade Ofluoğlu Kim ? Survivor Hanzade Ne Hastası?

Survivor 2021 Gönüllüler takımında yarışan ve herkesin bir yerlerden tanıyorum dediği ama tam hatırlayamadığı isim Hanzade Ofluoğlu kimdir? Hanzade nereli ve ne hastası? hanzade, Acun Medyada hangi programları sundu?

Survivor Hanzade Ofluoğlu Kim ? Survivor Hanzade Ne Hastası?
15 Ocak 2021 - 17:12 - Güncelleme: 15 Ocak 2021 - 18:16
Survivor 2021 bu yıla hızlı başladı ve takımlarda hem yeni yüzler hem de bi yerlerden tanıdık gelen simalar var, o kişilerden biri de Hanzade Ofluoğlu. peki Hanzade Ofluoğlu kimdir?
Survivor Hanzade'nin hastalığı obsesif kompülsif bozukluk olarak açıklandı.


2021 Gönüllüler  takımında yeraln Hanzade Ofluoğlu,  bugünlerde Internet'te biyografisi en çok aranan ve merak edilen kişiler arasında yer aldı.

Hanzade Ofluoğlu, Koç Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten kısa bir süre sonra Acun medya’da ve Acun Ilıcalı'yla tam  5 yıl boyunca çalıştı ve bir çok programı o sundu. Ama öncesinde Var mısın Yok musun'da yarıştı.Bir dönem Yok Böyle Dans programını sunan Hanzade Ofluoğlu, üniversitede tanıştığı Saygun Ofluoğlu ile 2010 yılından beri evli.


Kendini Hanzade şöyle tanıtıyor

"Merhaba ben Hanzade Ofluoğlu, 1988 İzmir doğumluyum. Liseye kadar İzmir'de okudum. 17 yaşında Koç Üniversitesi'nde okumak için İstanbul'a geldim. Mezun olduktan sonra 5 yıl Acun Medya'da sunuculuk yaptım."

"Daha sonra spor, hayatımda büyük bir yer kazandı ve 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyorum. 10 yıldır evliyim ve 2 köpek annesiyim. Spor yapmayı ve hayvanları çok seviyorum."


 


Bu haber 2373 defa okunmuştur.