Serdar Ortaç'ın Borcunu 8 Ay Erteleyen Kamu Bankası

Serdar Ortaç bir kamu bankasından kredi aldı ve normalde 1 ay gecikince haciz gelen vatandaştan farklı olarak Serdar Ortaç'ın vergi borcunu neye dayandırdıkları bilinmez ama tam 8 ay ertelediler. Sosyal medya Serdar Ortaç'a ateş püskürdü.

Serdar Ortaç'ın Borcunu 8 Ay Erteleyen Kamu Bankası
23 Ocak 2021 - 16:44 - Güncelleme: 23 Ocak 2021 - 16:54


Serdar Ortaç Posta Gazetesine röportaj verdi ve "Valla en son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası 'Sen, Serdar Ortaç'sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat...' diyerek borcumu sekiz ay erteledi. Ama özel banka olsa belki donumu alırdı" dedi.

Ticari zekasının olmadığını söyeleyen Serdar Ortaç "Zamanında çok yatırım yaptım. Oturduğum evin tüm sokağı, tüm mahalle benimdi. Eski Ali Sami Yen'in yanında 12 katlı plazam vardı. Babadan kalma fabrika... O hâlâ duruyor şükür. Diğer hepsi kötü alışkanlıklarımdan dolayı gitti. Ticari aklım yok benim. Ha şu an evim var, stüdyom var. Ama zamanında kazandıklarımı doğru değerlendiremedim maalesef, bu doğru." dedi.

Sosyal medyada bu haberden sonra bir çok kişinin tepki gösterdiği görüldü. Serdar Ortaç'ın kumar borcuna af mı? İnanmıyorum diyende vardı "Serdar Ortaç'ın kumar borcunu da ödüyoruz yani. Şahane" diyen de.
 
Bu haber 433 defa okunmuştur.