Ana SayfaYaşamSamsung Galaxy A80 Detaylı İnceledik - Video

Samsung Galaxy A80 Detaylı İnceledik – Video

Samsung, akıllı telefon markaları içerisinde son derece iddialı markalardan biridir. İlerleyen teknoloji ile akıllı telefon sayısı ve akıllı telefonlarda özellikler geliştirilmektedir. Markalar müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için birbiri ile kıyasıya yarış içerisindedir. Bu sonu olmayan yarışta her geçen gün telefon modeli artmaktadır.

Yeni telefon modelleri üzerinde sürekli çalışan Samsung, en fazla talep gören markalardan biridir. Çıkarılan her telefon modeli üzerinde çalışılmakta ve özelliklerine yenilerine eklenerek yeni modeller üretilir. Samsung telefon modellerinin dış dizaynı da teknik özellikleri kadar iddialıdır. Modellerin birçoğunda arka kasa renk seçenekleri bulunmaktadır. Telefon kullanıcısı içerik kadar dış görünüşü de özen gösterir. Bir telefonun içeriğinden önce dış görünüşü dikkat çekici olmalıdır.

Samsung Akıllı Telefonlarda Arka Kamera Özellikleri

Sosyal medya kullanımı ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde İnstagram kullanıcı sayısı yaklaşık 40 milyona kadar ulaşmıştır. Sosyal medya ile fotoğraf ve fotoğrafçılığa oldukça önem verilmektedir. Her anı sosyal medyada paylaşan kişiler için kullanacakları telefonların kamera özellikleri son derece önemlidir.

Akıllı telefon almak isteyenlerin çoğunluğu kamera özelliklerine göre telefon seçimleri yapmaktadır. Kameraya olan bu ilgi ile akıllı telefon markaları kameralar üzerinde sürekli çalışmalar gösterir. Her yeni modelde arka ve ön kamera kalitesini daha da iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Yeni akıllı telefonlarda arka kamera sayısı ve kameranın çekim kalitesini geliştirilmektedir.

Samsung Galaxy Arka Kamera Özellikleri

Samsung ailesinin yeni gözde akıllı telefonu Galaxy A80 modelidir. Samsung Galaxy a80 modeli ile arka ve ön kamera ayrımı tamamen ortadan kaldırmıştır. Dönebilen kamerası ile Samsung yine oldukça başarılı bir telefon modelini müşterilerine sunmuştur. Üç kamerası bulunan Galaxy A80’nin ana kamerası 48 MP çözünürlüğe sahiptir.

Üçlü kamerası ile dönebilen teknolojinin birleşimi olan Galaxy A80 ile telefonun hem arka hem ön tarafında kaliteli fotoğraflara ulaşabilmek mümkündür.  48 MP çözünürlüğe sahip kamerası ile tüm anları net ve keskin bir şekilde görüntülenebilmektedir. 123 derecelik görüş açısı ve ultra geniş açılı kamera ile samsung galaxy a80 ile anlarınızı kaydedip, paylaşılmaktadır.

Profesyonel Video Çekimleri

Kamera kalitesi ile fotoğraflarınız kadar video çekimlerinde de oldukça başarılı sonuçlar elde edebilmek mümkündür. Süper Dengeli özelliği ile en hareketli maceraları bile oldukça net bir şekilde kaydedilir. 3D Derinlik özelliği ile sadece fotoğraflar da değil videolarda da istenilen şekilde odaklama yapılır. Arka planlı bulanıklaştırarak dikkatleri istenilen yönde toplayabilmek mümkündür.

Sonsuz Ekran Tasarımı

Son zamanlarda üretilen her yeni akıllı telefonun belki de en önemli ortak noktası çerçevesi olmasıdır. Telefon kullanıcıları çerçevesiz ekran akıllı telefonlara oldukça ilgi göstermektedir. Samsung Galaxy A80’in yeni sonsuz ekran tasarımı ile fotoğraflar çekmek oldukça keyifli olacaktır. 6.7 inç Full HD+ Super Amoled ekranı ile telefonunuzla harika fotoğraflar görüntüleyebilme imkanı sunar.

Eşsiz Tasarımları İle Galaxy A80

Akıllı telefonların içerikleri, özellikleri kadar dış tasarımları da oldukça önemlidir. Telefon müşterilerini özelliklerini tam olarak bilmediği modellerin dış görünüşlerini beğenerek telefon hakkında bilgi almaktadır. İnsanlar genel itibariyle hangi konu olursa olsun dış görünüşe önem verir ve kararlarında dış görünüşün etkisi büyüktür. Samsung Galaxy A80, dış tasarımı ile oldukça iddialı bir telefon modelidir. Kavisleri ile ele kusursuz oturmaktadır. Böylece gün boyunca elinizden telefonu bırakmak istemeyeceksiniz.

Kullanımında kolaylık olması açısından kavisler düşünülerek tasarlanmıştır. Cam ve metalden oluşan çerçeve ile Galaxy A80 büyüleyici bir görüntüye sahiptir. Telefonunun arka kasasını renkli sevenler de düşünülmüş ve renkli arka kasa seçenekleri de bulunmaktadır. Siyah, açık pembe, açık gri arka kasa renk seçeneklerinden dilediğinize sahip olabilir ve eşsiz Galaxy A80 ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Gün İçerisinde Şarj Sorunu Yaşamayın

Telefon, gün içerisinde yanımızdan ayırmadığımız gibi elimizden de düşürmediğimiz vazgeçilmez parçamız haline gelmiştir. Durum böyleyken zaman zaman şarj sorunu yaşanabilmektedir. Samsung Galaxy A80 ile şarj sorunu tamamen ortadan kalkmaktadır. 3.700 mAh pil gücü ve 25 W süper hızlı şarj teknolojisi ile telefonunuz gün boyu size eşlik edebilir. Her anınızı fotoğraflayabilir ve dilediğiniz gibi paylaşabilmeniz mümkündür.

Kullandığınız uygulamaların sıklığına bağlı kullanmadığınız uygulamaları kapatarak gücü optimize etmektedir. Şarjın bitmesi durumunda süper hızlı şarj teknolojisi sayesinde hızlıca telefonu şarj edebilir ve günlük rutinlerinize devam edebilmeniz mümkündür. Her anınızda yanınızda olan Galaxy A80 ile gününüz her zamankinden daha kaliteli geçecektir.

Hızlı Ölçüm İle Hayatınızı Kolaylaştırır

Eşyalarınızı ya da odanızın boyutlarını ölçeniz de yardımcı olur ve işlerinizi daha kısa sürede halledebilmenize olanak sağlar. Hızlı Ölçüm Uygulaması ile Tarama yapar ve istediğiniz nesnenin mesafe, uzunluk ve alanını ölçmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanarak zaman tasarrufu ile hayatınızı kolaylaştırmak mümkündür.

Parmak İzi İle Kilit Açma

Bir parçamız haline gelen telefonun gizliliği de oldukça önemlidir. Telefon markaları da bu konudaki hassasiyeti göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden akıllı telefonlarda gizliliğe büyük önem vermektedir. Samsung Galaxy A80, parmak izi ile kilidini açabilmek mümkündür. Telefon sahibi dışında hiç kimsenin telefondaki bilgilere erişmesine olanak yoktur. Ayarlar kısmında parmak izini okutarak kilit koyulmaktadır. Dilediğiniz parmak sayısı kadar parmak izi okutabilmek mümkündür. Gün içerisinde en çok kullandığınız elinizi ya da parmaklarını düşünerek kolaylıkla bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede telefon güvenliğini sağlamış olursunuz.

Bixyby Routiness

Her an kullandığınız telefon, hayatınıza ayak uydurarak sizin bir parçanız haline gelir. Siz uyumadan önce mavi ışığı azaltarak gözlerinizi yormaz ve uykuya hazırlanmanız için gece moduna geçer. Arabaya bindiğinizde sevdiğiniz müziği açarak güne iyi başlamanıza yardımcı olur. My Routine uygulaması ile tüm ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilir ve telefonunuz rutinlerinize göre sizi ayak uydurur.

Çoklu Pencere İle Aynı Zamanda Birden Fazla İş Yapma

Gün boyu telefon sayesinde kişisel görüşmeler, yazışmalar dışında iş görüşmeleri ya da yazışmaları yapılması gerekmektedir. Çoğu zaman birinden birine öncelik verilmesi gerekilirdi. Samsung Galaxy A80 ve çoklu pencere özelliği ile aynı zaman içinde birden fazla işi bir arada yapabilmek mümkündür. Kişisel yazışmalar sırasında iş ile ilgili yazışmaları da halledebilir zamandan yaptığınız tasarrufu sevdiğiniz kişilere ayırabilirsiniz.
 
128 GB Hafızası İle Tüm Dosyalar Kolaylıkla Saklanır

Kişisel ya da iş ile ilgili birçok belge telefonumuzda yer kaplamaktadır. Sosyal medya ile sevdiğimiz ve tutkumuz haline gelen fotoğrafçılık ile binlerce fotoğraflarımız telefonlarda yer almaktadır. Samsung Galaxy A80 128 GB dahili hafızası ile istenilen tüm belgeler saklanmaktadır.

Samsung Galaxy A80 Fiyatları

Bir telefonda olması gereken tüm özellikler Samsung Galaxy A80 toplanmıştır. Kamera çekim kalitesi ve dönebilen teknoloji ile oldukça sıra dışı olan Samsung Galaxy A80 fiyatı farklılık gösterebilmektedir. Kimi yerde 5.199,00 TL fiyata Galaxy A80 bulurken kimi yerde 5.399,00 TL kimi yerde de 5.899,00 TL’ye bulunmaktadır. Akıllı telefon almaya karar verenlerin telefonların fiyatları karşılaştırarak alınması tavsiye edilmektedir. Kimi telefon mağazalarında dönem dönem indirimler ya da kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanya ve indirimleri takip ederek de istenilen telefon modellerine sahip olabilmek mümkündür.       
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img