Ana SayfaYaşamPatronu Kadın Çalışanını Böyle Tokatladı. Video İzle

Patronu Kadın Çalışanını Böyle Tokatladı. Video İzle

https://www.youtube.com/watch?v=i6StAWda8Ms

“Beni görünce ayağa kalkacaksınız”

İddialara göre, ünlü eğlence mekanında bilet gişesinde çalışan Gaye Akıl ve Enver isimli iki kişi, saat 20.55 sıralarında mekana gelen iş yeri sahibi Şahin Ş. tarafından darp edildi.

Mekana geldiğini fark etmeyen çalışanlarına tokat atmaya başlayan Şahin Şeker çevrede bulunan diğer personellerin gözü önünde çalışanlarına sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu.

Tokat Yiyen Kadın Sonunda Konuştu

Olaydan sonra hastaneden darp raporu alıp, sonra karakolda ifade veren Gaye Akıl, “İfademi verdim. Kamera kayıtlarına karakola teslim ettim.

Olaydan 3 gün sonra Şahin Ş.’in ifade vermek için karakola gittiği bilgisini aldım. Fakat sonra herhangi bir süreç işlemedi. 15 gün sonra savcılığa gittik avukatımızla beraber. Dosyanın savcılığa gelmediğini öğrendik. Sonra yeniden ifade verip kamera kayıtlarını savcılığa teslim ettik.

Onun üzerinden 20 gün geçti hala dönüş olmadı. Böyle olunca en sonunda sosyal medyadan sesimizi duyurmaya karar verdik. Sürecin bir an önce başlaması gerekiyordu. Ve dün akşam saatlerinde Twitter üzerinden kendi sayfamdan bunu paylaştım. 24 saat geçmeden Şahin Şeker gözaltına alındı. Şu andaki durumunu bilmiyorum” diye konuştu.

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan Şahin Şeker Asayiş Büro Amirliğine götürüldü. Şahin Şeker, işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Şahin Ş.’in emniyette polis ekiplerine verdiği ilk ifadede, “Olay günü iş yerine girdiğim zaman sinirliydim. Bilet satış bölgesinden geçerken, Gaye Akıl’la kısa bir tartışma yaşadım ve oradan ayrıldım. Yaşananlara moralim çok bozuldu ve arkadaşlara nasihat vermek için geri döndüğümde bu iki kişinin alaycı tavırlarıyla karşılaştım. Bilet kesen Enver D. ile konuşmak istediğim sırada Gaye Akıl olaya karışarak müdahale etti. Bu sırada kendimi kaybettim ve bu tatsız olaylar yaşandı. Son zamanlarda şirkette meydana gelen maddi anlamdaki olumsuzlar tansiyon hastalığımı tetikledi ve ani öfke patlamaları yaşıyorum. Yaşananlar için çok üzgünüm. Bu olay dışında Gaye Akıl ve Enver D. ile ilgili şahsi bir husumetim bulunmuyor. Yaşananlardan pişmanım” dediği öğrenildi.

Biz bu görüntüleri izlerken inanamadık, umuyoruz en büyük cezayı alır ve biz buradan yayınlarız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img