Ana SayfaAstrolojiOğlak Burcu Nasıl Kadınları Sever

Oğlak Burcu Nasıl Kadınları Sever

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu astroloji kuşağının, burçlar kuşağının en ciddi, en kararlı, en çalışken burcudur. Durum böyleyken onu etkilemek isteyen kadınların da bu ciddi ve sert duruşu karşısında çekinmesi gayet doğaldır. 

Öncelikle, bu burç başta da belirttiğim gibi ciddidir. Karşısında olur olmaz yerde gülen, espri yapmaya çalışan biri görmek isteyeceği son şey bile değildir. Abartıdan uzak, vizyonlu ve seviyeli bir tavır, ilk intibaya önem veren oğlak kadınının aurasına girmenizi sağlar. Kariyerli olduğunuzu gösteren bir görünüşe sahipseniz oğlak kadınını etkilemeye başladınız demektir. Meşgul ve kendine güvenli olan bir kadın onu etkiler. Eğer dününüz bugününüze uymuyorsa, prensip nedir bilmiyorsanız yol yakınken vazgeçin oğlağın ilgisini çekecek olan bunlar değildir.

Başarı Onun İçin Çok Önemlidir

Oğlak insanının hayatının merkezinde duran başarı onun için çok önemlidir. Öz güvenli, hırslı ve başarı peşinde koşan bir iş insanı iseniz o çoktan tav olmaya başlamıştır. O hayatının her alanında düzen ve başarı isterken sizin abartılı ve girdiğiniz ortama uygun olmayan giyim tarzı ve makyajınız bile onu rahatsız eder çünkü o her şeyi ölçüsüne uygun yapmaktan yanadır. Bu küçük bir detay gibi görünse de oğlak burcu erkeği için önemsiz diye bir şey yoktur.

Onunlayken Sakinliğinizi Koruyun

 Acele etmekten haz etmeyen bu burç sizinle konuşmaya başlayınca direkt kendini göstermez. Yavaş yavaş yapraklarını dökmeye başlar. Temkinsiz ve ani manevralar ona göre değildir. Sürpriz kararlar yerine notu alınmış yapılacaklar, elle tutulur realist düşünceleri sever. Eğer işi gücü bırakıp buluşmaya, gezmeye çıkacağınız tatil günlerini iple çekiyorsan çekme çünkü o kutsal iş yolundan dönmez ve onu değiştirmeye çalıştığını anladığı an senden koşar adım uzaklaşır.

Sizinle Övünmesine İzin Verin

Başarılı olmak için gecelerini gündüzüne katan bu burç partneriyle de övünmek ister. İş hayatında sahip olduğu tecrübeyle, onu dizginleyecek ve ona yardımcı olacak bir eş oğlağın hayallerini süsler.
Pembe hayatlar, tatlı rüyalar, çikolata şelaleleri tadında bir aşk hiç oğlaklara göre değildir ayakları yere sağlam basan kadınlar, tuttuğunu koparan hırslı tavırlar onu tavlar, Onunla pembe rüyalar, gerçek üstü aşk ve tamamen duygular yoktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img