Ana SayfaAstrolojiOğlak Burcu Nasıl Aşık Olur, Kendinize Oğlak Burcunu Nasıl Aşık Edersiniz?

Oğlak Burcu Nasıl Aşık Olur, Kendinize Oğlak Burcunu Nasıl Aşık Edersiniz?

Oğlak Burcu Nelerden Hoşlanır?

Oğlak burcuna sahip insanlar

Oğlak burcuna sahip olan kadın ve erkekler, diğer burçlara göre biraz daha şanslıdır. Teker teker ele alacak olursak; oğlak burcu kadını, kafasına koyduğu işi yapan ve haklı olduğu konuda hiçbir zaman vazgeçmeyendir. Oğlak burcu erkeği ise oğlak burcu kadınına göre aynı konuda daha inatçıdır. Astroloji biliminde burçlar yorumlandıkça oğlak burçlarının tebessüm ettiğine şahit olabilirsiniz.

Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır?

Oğlak burcu kadını, mutlu olmaktan hoşlanır. Onu ikna etmek için şatafatlı işler yapmanıza gerek yoktur. Alacağınız bir eldiven dahi onu mutlu edecektir. Neden eldiven örneğini verdiğimize gelince; oğlak burcu kadını ellerini sıcak tutmaktan hoşlanır ve karşısındaki erkeğin ona alacağı hediye bir eldivenle hoşnut olacak ve karşısındaki erkeğe bakışları bile değişecektir. Oğlak burcu kadınının bir diğer hoşlandığı şey ise sözlerinin dikkate alınmasıdır. Bir oğlak kadınıyla konuşuyorsanız kesinlikle başka şeylerle ilgilenmemelisiniz. Tüm dikkatinizi ona vermeli hatta konuştuğu konuya dahil olup örneklendirmeler yaparak, anlattığı konuya ne kadar ilgi duyduğunuzu ona göstermelisiniz. Bunu yaptığınız zaman oğlak kadınının gözünde çok değerli olacaksınız. Oğlak kadını, sevilmekten hoşlanır. Sevgi kelimesine çok fazla değer veren kadınlar, sevgiyi en saf, en doğal haliyle yaşayan bireylerdir. Karşısındaki insandan bu duyguyu gördüklerinde mutlu olurlar. Özellikle oğlak kadını, sevildiğini hissettiği anda ondan mutlusu olmayacaktır. Bir diğer hoşlandıkları şey ise sessizliktir. Oğlak kadını, karmaşayı, gürültüyü sevmez. Sakinlikten, sessizlikten hoşlanır lakin aynı zamanda gösterişi de çok sever. Ona işiyle ya da kıyafetiyle ilgili övünç duyacağı bir cümle kurarsanız, gözlerinin parladığını görebilirsiniz.

Oğlak burcu erkeği nelerden hoşlanır?

Bir erkek, oğlak burcuna sahipse hoşlanacağı şeyler konusunda seçeneğiniz bol demektir. Çünkü oğlak erkeği her şeyden hoşlanır. Sade bir kahveyle, ufak bir tebessümle bile onun kalbini kazanabilirsiniz. Oğlak erkeği her şeyden hoşlanır ama her şeyden etkilenmez. Bir oğlak erkeğini etkileyebilmek için elit olmak zorundasınız. Oğlak erkeği elit kadınlardan hoşlanır. Belli bir makama ulaşmış kadınlar, oğlak erkeklerinin hoşlanmaları için en büyük etkendir. Dürüstlükten hoşlanan oğlak erkekleri, yalan söylemez, söyleyemez. Oğlak erkeğinin yalan söylediğini direkt olarak anlayabilirsiniz. Göz bebekleri çok büyüyecektir. Gözlerini sizden alamayacak ya da gözlerini sizden hiç ayırmayacaktır. Dünyada birçok müzisyenin, özellikle erkek müzisyenlerin oğlak burcu olduğunu görebilirsiniz. Oğlak erkekleri müzikten çok hoşlanır. Her tarz müziği dinleme kapasitesine sahiplerdir ama hoşlandığı tarzlar genelde; Klasik müzik, Slow müzik ve Pop müziktir.

Oğlak burcu avantajları ve dezavantajları

Güzel zaman geçirmek istiyorsanız oğlak burcu arkadaşınız olması yeterlidir. O zamanı geçirirken genelde kendi isteğinin olmasını isteyen oğlak burçları, canınızın o an için sıkılmasında bir etken olabilir. Dünyayı dolaşmak mı istiyorsunuz? Bunun cevabı; bir oğlak arkadaşınız olmasıdır. Oğlaklar seyahat etmeyi çok sevdiğinden onunla birçok ülkeyi gezebilirsiniz. Saygılı, sevgi dolu, merhametli, hayvan sevgisi olan, aile yapısına önem veren bir yapıya sahip olan oğlak burçlarının dezavantajları ise fazla inatçı olmaları, kendi isteklerinin çok önemli olduğu, her konuda haklı çıkmak istemeleridir. Oğlak burcu bir arkadaşınız, kardeşiniz veya eşiniz varsa olumlu yönleri daha fazla. Olumsuzluklar her insanın yapısında vardır. Oğlak burcunun bir özelliği de olumsuzlukları ortadan kaldırmak için uğraşmasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img