Oğlak Burcu Aşk Hayatı – Eylül 2019 Burç Yorumu

Toprak grubunda yer alan Oğlak burcu yönetici ve otoriter kimliğiyle ön plana çıkar. Her zaman astroloji haritasına göre etrafındaki olayları yönetmeye çalışan Oğlak burcu planlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu yüzden bu burç geleceği için hep bir telaş içindedir.

Kendi kendine yetebilen Oğlak kadını kendini hiçbir zaman yalnız hissetmez, aksine kendi başına daha mutlu ve huzurludur. Genelde duygusal yapılarıyla bilinen Oğlak burçları kendi ayakları üzerinde durmayı seven kişilikleriyle iş ilişkilerinde ve sosyal hayatlarında hep ön planda yer alırlar. 

EYLÜL 2019 YORUMU

Sevgili oğlaklar ve yükselen burcu oğlak olanlar; bu ay Satürn gezegenin ileri harekete geçmesiyle birlikte ilişkilerinizde önemli bir farkındalık kazanacağınız ve uzun zamandır vermek istediğiniz kararları verebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Bu ay en çok dış görünüşünüze ve kariyerinize odaklanacaksınız. Hem ilişkilerinizi hem de geleceğe yönelik yaşantınızı şekillendirecek bir eylül ayı sizinle olacak. Bu ay her konuda elinizi çabuk tutmak isteyecek ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için daha hızlı hareket edeceksiniz. Evlilik veya duygusal dünyanızın bu ay öyle ya da böyle götürme fırsatınız var. Gerçek olan duyguları görmezden gelmek ve mantıklı olanı yapmak kısmı size iyi geliyor olabilir.

14 Eylül’de balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay iş bitirici yönünüz ve karizmatik yapınızla önünüze gelen teklifleri değerlendirebilir ve yaşamınız için önemli atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal anlamda cesur olmak isteyeceğiniz bu dönem yakın çevrenizdeki kişiler sizlere çözemediğiniz sorunlarla ilgili güçlü destekler sağlayabilirler. Özellikle Eylül’ün ikinci yarısında önemli iş projeleri alabilir ve geçmişte onaylanmayan bazı fırsatları yeniden değerlendirebilirsiniz. 28 Eylül’de gerçekleşecek terazi burcundaki dolunay etkisi ise oldukça kuvvetli etkiler barındırıyor. Evliliğinizde ya da duygusal dünyanızda ciddi kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Hukuksal konular biraz daha bu ay ön planda olabilir. Partnerinizle ortaklık anlamında yol ayrımlarına ilerleyebilirsiniz. Ya da ani bir takım ortaklık değişimlerine gidebilirsiniz. Yeni iş projeleri ve teklifler hayatınıza renk katabilir. Özellikle sosyal çevreniz vasıtasıyla güçlü ve otoriter kişilerden destekler alabilir ve bu kişilerden size önemli sorumluluklar verilebilir. Sadece otorite figürleri ile rekabet ve restleşme konularında dikkatli olmanız gerekir. Bu ay hiç istemediğiniz kadar belki de yurtdışı ve ticaret gibi konular önünüze gelebilir. Ani seyahatler sizi şaşırtabilir. Ay’ın ortasında kendinize bir mola vererek yurtdışına çıkmak ya da yurt içinde küçük tatiller yapmak bu ay sizleri inanılmaz keyifli yapacaktır.

Oğlak Kadınının Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Ciddi görünüşleriyle bilinen Oğlak kadınları özel hayatlarında da kendileri gibi ciddi, otoriter, çalışkan ve en önemlisi kararlarına sağdık bir partnerlerden hoşlanırlar. Oğlak kadınının bir diğer olmazsa olmazı güvendir. Oğlak kadını kendine güven veren, yalan söylemeyen erkeklerden hoşlandığı gibi kendisine de güvenilmesini ister. Çünkü oğlağın bir erkekte aradığı en önemli şey huzurdur.

Oğlak kadını huzurun güvenden geçtiğine inanır. Eğer kendinizi bir Oğlak kadınına beğendirmek istiyorsanız öncelikle ona güvenilir olduğunuzu ispatlamanız gerekir.

Dış Görünüm

Oğlak kadını karşısındaki erkeği kendi gibi görmek ister. Bu demek oluyor ki onun hayatındaki erkek kendisi gibi bakımlı, temiz, ciddi ve kibar olmalıdır. Oğlak kadınları için güzel bir görünüş olmazsa olmazlardandır. Yanında bakımlı ve şık bir erkeğin olması Oğlak kadınına öz güven verir. Çünkü Oğlak kadını ailesinin ve arkadaş çevresinin gözüne hitap eden bir partnerinin olmasından mutluluk duyar.

Anlayışlı Erkekler

Oğlak kadınları iş hayatlarında oldukça yoğun oldukları için özel hayatlarına fazla önem veremezler.  Oğlaklar için iş hayatı, statü ve çalışkanlık özel hayatındaki ilişkilerinin önüne geçtiğinden oğlak kadınının hayatındaki erkek ona karşı daima anlayışlı olmalıdır. Anlayışlı bir erkek oğlak kadını için her zaman öndedir. 

Değer Verdiğini Gösteren Erkekler

Her kadın gibi Oğlak kadını da ilgi görmekten hoşlanır. Oğlak kadını için kıymetli olduğunu bilmek, değer görmek ve sevildiğini hissetmek onun bir erkekten hoşlanması için altın kurallardır. Erkeğin Oğlak kadını için jestler yapması, ufak hediyeler alması Oğlağa değerli olduğunu gösterip onu mutlu edecektir.

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.