Ana SayfaAstrolojiOcak 2021 Burç Yorumları - Yengeç, Aslan, Başak Burcu Aylık Yorum

Ocak 2021 Burç Yorumları – Yengeç, Aslan, Başak Burcu Aylık Yorum

Aylık burç yorumlarına göre Yengeç, Aslan, Başak burçlarını ocak ayında ve 2021 yılında neler bekliyor? 2021 Ocak Aylık ye yıllık burç yorumları izle

YENGEÇ BURCU OCAK 2021 BURÇ YORUMU


Sevgili Yengeçler, takıntılı, geçmişte yaşayan, çevresini biraz yoracak ama cazibesini her seferinde konuşturacak bir Yengeç olacaksınız. Bu ay destekçi arıyorsunuz kendinize. Ama insanlara olan güven probleminden dolayı içinizi açamıyor ve pimpirikli davranıyorsunuz. Bu ay bu sorunu yenmelisiniz. 15 ocaktan sonraki tanışmalar, sizi mutlu edecek. Yeniliğe ve değişime açık olduğunuz bir ay fakat siz zor değişen bir insan olduğunuzdan hep erteliyorsunuz. Biraz kendinize güvenin! Çevrenizde haddini aşan sizi sinirlendiren kişilere karşı alttan almayı bırakın ve gerekeni yapın. Artık alttan alırsanız kaybederseniz benden söylemesi. Hoşça kalın.

ASLAN BURCU OCAK 2021 BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan’lar, kendinizi ispatlayacağınız, zorluklara göğüs erip, dayanacağınız ve sevimli olup etrafını da mutlu eden bir Aslan olamaya hazır olun. Çevrenizde kıskanç olan kişilerle çok uğraşacağa benziyorsunuz. Kini, gururu bir kenara bırakıp, bu ay affedici olmaya hazır olun. Geçmişte hatasından ötürü sırt çevirdiğiniz insan kapınıza gelebilir. O kişiye şans verebilirsiniz. 😊 Çevrenizde sizden ilgi bekleyen kimseler var onları fark ederseniz sevinecekler. 20 Ocak’tan sonra bir şeylerin dönüm noktası olacak sizler için. Aklınızı kullanıp devam ederseniz problem yok. Hoşça kalın.

BAŞAK BURCU OCAK 2021 BURÇ YORUMU


Sevgili Başak’lar, Ocak ayının 15’ine kadar kendinizi duygun ve mutsuz hissetseniz de daha sonrasında kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Çevrenizden her zaman vefakarlık ve fedakarlık bekliyorsunuz. Ama buna rağmen nankörlük ediliyor. Ocak ayı bazı kimselerin son şansı olabilir. Bu ay mücadele gerektiren durumlar olabilir, çok uğraşacağa benziyorsunuz. Artık yumruğunuzu masaya vurup, sesinizi gür çıkarmanızın zamanı geldi. Zaman zaman geçmişi anıp pişmanlıklar da yaşayabilirsiniz. Artık geçmişe perde çekip, düşüncelerinizi değiştirmenizi isterim. Ocak sizin birçok konuda ders çıkaracağınız bir ay olacak. Hoşça kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img