Ana SayfaAstrolojiNuray Sayarı günlük burç yorumları 3 Ocak 2023 – Astroloji

Nuray Sayarı günlük burç yorumları 3 Ocak 2023 – Astroloji

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Oğlak burcunu neler bekliyor? Bu hafta yaşanacak olan dolunayda, size açık düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (iş ortaklıkları) yazılı yahut sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız, eşiniz, uzun süreli ilişkide olduğunuz insanla olan durumunuz gibi konular hakkında bilgilenebilir, çözümler bulabilirsiniz.

Maddiyat odaklı istekleriniz hemen elinize geçebilir. Bazı istedikleriniz hayatınıza hediye olarak gelebilir bu durum da sizi epey rahatlatarak güvende hissettirebilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Kova burcunu neler bekliyor? Bu hafta yaşayacağınız dolunay sizi; iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, hastalıklar, iş arkadaşları ve iş atmosferi gibi konular hakkında olumlu anlamda etkileyebilir.

Akşam saatlerinde ayak bileği ya da bel ağrısına dikkat ederek gün içerisinde manevi ya da fiziksel olarak ağır yük kaldırmaktan kaçınmalısınız.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Balık burcunu neler bekliyor? Bu hafta yaşayacağınız dolunay sizi; aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında değiştirip, dönüştürebilir.

Maddi ve duygusal isteklerinizi gerçekleştirmek için göstereceğiniz çaba hem ilişkinize mutluluk hem paranıza bereket getirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img