Ana SayfaAstrolojiNuray Sayarı günlük burç yorumları 2 Ocak 2023 – Astroloji

Nuray Sayarı günlük burç yorumları 2 Ocak 2023 – Astroloji

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Oğlak burcunu neler bekliyor? Bu hafta yaşanacak olan dolunayda, size açık düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (iş ortaklıkları) yazılı yahut sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız, eşiniz, uzun süreli ilişkide olduğunuz insanla olan durumunuz gibi konular hakkında bilgilenebilir, çözümler bulabilirsiniz.

Sürpriz aşkların, duygusal ifadelerin gündeme geleceği bir süreçten geçiyorsunuz. Diğer yandan dolunayın etkisiyle hayatınıza yeni bir hobi girebilir. Sıkıcı evde kalma döneminde yeni bir uğraş sizi epey oyalayacaktır. Çocuğunuzla kuracağınız ilişkide ortak sportif faaliyetlere katılabilirsiniz. Elinizde olmayan koşullardan dolayı sevdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Gizli ilişkilerden kaçınmak, yeni yıla yeni dileklerle adım atmak, sizi hayata karşı güçlendirir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Kova burcunu neler bekliyor? Bu hafta yaşayacağınız dolunay sizi; iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, hastalıklar, iş arkadaşları ve iş atmosferi gibi konular hakkında olumlu anlamda etkileyebilir.

Aileyle beraber olmak, duygusal krizlerinizi masaya yatırmak, içinizde sakladıklarınızı dile dökmek sizin için yararlı olacaktır. Evcil hayvanınızın sağlık taramasını yeni yıla bırakabilirsiniz. Dolunayın geleneksel aile yapısına odaklanan enerjisine, Yay burcunun sempatik, dost canlısı, özgürlüklerine ve yeniliklere düşkün, meraklı yapısı, yüksek bir adrenalin katar. Artık sizin burcunuzun söz hakkını kullandığı bu dönemde, önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeye bakın.  İlişkilerde yaşadığınız hayal kırıklıklarının öz değer duygunuzu zayıflatmasına asla izin vermeyin.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Balık burcunu neler bekliyor? Bu hafta yaşayacağınız dolunay sizi; aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında değiştirip, dönüştürebilir.

 Sevgilinizle aynı çatı altında yaşamaya karar vermek ya da sürüncemede kalmış bir ilişkiyi sonlandırmak gündeme gelebilir. Ayrıca sevdiğiniz bir hobiyi artık hayatınıza daha etkili bir şekilde dahil edebilirsiniz. Spekülatif yatırımlar sene sonunda kapınızı çalabilir. Sanat, spiritüel etkinlikler ilginizi çeker. Kariyer hayatınızda bir kadının çıkardığı zorluklarla baş ederek, uluslararası arenada adınızı duyuracak çalışmalara katılabilirsiniz. Arkadaşlıklar alanınızda yeniliklerin haberciliğini yapan sohbetler ilginizi çekecektir.   

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img