Ana SayfaAstrolojiNuray Sayarı günlük burç yorumları 2 Ocak 2023 – Astroloji

Nuray Sayarı günlük burç yorumları 2 Ocak 2023 – Astroloji

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Terazi burcunu neler bekliyor? Bekar olanlar evlilik kararı alıp, yuva kurmak için yoğun bir istek duyabilirler. Evliler ise, yeni eve taşınmak, çocuk sahibi olmak gibi ciddi kararlar alırlar. Kariyerdeki kökten değişimleri tamamlayıp, yeni yılda önünüze tertemiz bir sayfa açarak farklı hedeflere doğru ilerleyebilirsiniz. İlişkilerinizde saygı görmek, sevilip, sayılmak bu dönemde istediğiniz en önemli şeyler arasında yerini alacaktır. Yılın son günlerinde hiç ummadığınız bir zamanda ortaklıklardan maddi destek görebilirsiniz.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Akrep burcunu neler bekliyor? Yengeç burcunda yaşayacağınız dolunayda, yurtdışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileri, yargıçlar, üst mahkemeler ve uzak akrabalar, felsefe, din, inanlar, hayatı sorgulama anlamlandırma ilgili konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıradışı konular, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz, akademik hayatınız gibi konular hakkında bilinçlenebilirsiniz.

Belki başka bir ülkeye taşınmak fikrini artık hayata geçirmek ya da yurt dışından ülkeye geri dönmek artık size sıcak gelebilir. Pazartesi günü kardeş ve yakın akrabalarınızla ilgili iletişim trafiğinde sürpriz gelişmelere açıksınız. Diğer yandan partnerinizin size mutlu bir haber getireceği konulara hazırlıklı olun. Kısacası yeni yıla radikal değişimlerle adım atıyorsunuz.

YYAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Yay burcunu neler bekliyor?Bu hafta yaşanacak olan dolunay sizi, finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş konuları, sizin ödemek zorunda olduğunuz veya size ödenmek zorunda olan nafaka, vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili, hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler, ameliyatlar, cinsellik, ameliyat gibi konular hakkında değiştirip dönüştürebilir.

 Aynı zamanda gündelik rutininizi değiştirecek, sürpriz iş teklifleri kapınızı çalabilir. Kısacası yeni yıla girerken, maddi konforunuzun arttığı bir ortamda özgüveninizi güçlendireceğiniz bir sürecin kapıları yavaş olsa da önünüze açılır. Özgür ruhunuzu, uluslararası arenaya taşıdığınız gelecek planlarınızla güçlendirin. Ne de olsa dolunay haritasında sizin burcunuz yükseliyor. O halde atınıza atlayıp, sırtınızdaki oku istediğiniz hedefe rahatlıkla atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img