Ana SayfaAstrolojiNuray Sayarı günlük burç yorumları 2 Ocak 2023 – Astroloji

Nuray Sayarı günlük burç yorumları 2 Ocak 2023 – Astroloji

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Yengeç burcunu neler bekliyor? Bu hafta burcunuzda yaşanacak olan dolunay nedeniyle, sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında gelişmeler yaşamanız muhtemel herkesin kendiniz gibi olmadığını bir kez daha anlayarak yeni yıla adım atarsınız. Zihninizi meşgul edecek ikilemler ortasında kalacağınız ilişkilerde önce sakinleşmeli, sonra kendi çıkarlarınızı kimseyi incitmeden korumalısınız. Yurtdışı ilişkilerinizde umduğunuzu bulamadığınız gelişmeler gündeme gelebilir. Ön yargı yapmadan Ocak ayındaki gelişmeleri soğukkanlılığınızı kaybetmeden takip etmeli, ondan sonra bu konuyla ilgili yeni kararlar almalısınız. Yeni yıla sıcak aile ortamında sevginizi paylaşarak girmek, sizi en çok mutlu eden konu olacaktır.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Aslan burcunu neler bekliyor?Bu hafta yaşanacak olan dolunay, duyduğunuz güvensizlikler, sırlarınız, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve ilişkiler, bunun yanında gizli düşmanlar, dedikodular, herkesten sakladığınız, görülmesini çok istemediğiniz yanlarınızı içeren konular hakkında size önemli farkındalıklar yaşatabilir. Kısacası 2018 den beri yaşamınızda olan biten ne varsa artık bir sonuca ulaşıyor ve konu tamamlanıyor. Yeni yılda ikili ilişkilerinize daha güçlü bir soluk taşıyacak olaylara artık hazırsınız. Size hayal kırıklığı yaşatan ilişkilerden artık uzaklaşıp, yeni kişilerle bir arada olmayı isteyeceksiniz. Hayatın neşeli, aktif, özgür, kurallardan uzak tarafını deneyimlemek için evde de otursanız sosyal ağlar üzerinden arkadaşlıklar kurma zamanı. Geleceğe ait hedeflerinizde zihinsel konular ön plana çıkacaktır.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

2-8 Ocak 2023 haftası Başak burcunu neler bekliyor? Arkadaşlıklar, sosyal gruplar, geleceğe ait ümitler alanında bu haftaya damgasını vuran dolunay, sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında deneyimler yaşatabilir.  Dolunayın etkisiyle sevdiklerinize karşı daha duyarlı, sevecen, şefkatli davranmak isteyeceksiniz. Duygusal zekanızın öne çıktığı yılın son haftasında arkadaşlarınızı koruyup, kollama isteği bir anda güçlenebilir. Duygusal anlamda bağlı olduğunuz bir kişiye karşı hislerinizi dile getirmek için büyük istek duyarsınız. Bu kişinin uzakta olması işleri biraz zorlaştırsa da aranızdaki bağ zamanla daha da güçlenecektir. 3 yıldır emek verdiğiniz iş yatırımları artık size fayda sağlama sürecine girer. Yenilikler karşısında endişeli olmamalı cesaretle yeni hedeflere ilerlemelisiniz. Zaten dolunay haritasında Yay yükseldiği için 2021 e istekli, cesaretli, mücadeleci bir ruhla adım atacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img