Ana SayfaAstrolojiMayıs Ayı Aylık Burç Yorumları 01 Mayıs-31 Mayıs Burçlar

Mayıs Ayı Aylık Burç Yorumları 01 Mayıs-31 Mayıs Burçlar

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burcu Ağustos ayına özel aylık burç yorumları

Nisan ayının sonuna gelip Mayıs Ayının başlamasıyla burçlar  Yeni ay dönemine girilmesiyle birlikte değişimler yaşanmaktadır. Bu değişimler duygusal yönden negatif ve pozitif olarak burçların üzerinden etkisi olacaktır. Aslında kendimizce önlemler alırsak bu süreci daha rahat atlatabiliriz.   Burçları mayıs ayında neler beklediğine gelecek olursak tek tek ele alalım. 

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Bu ay birden fazla gezegen gerileme hareketi içinde bulunacak. Yani sanki bir çeşit geçmişi toparlama ve yeni yollar belirleme ayı olarak ifade edebiliriz.5 Mayıs’ta ay düğümlerinin 2022 yılına kadar yay ve ikizlere geçmesi zaten mayıs gündeminizi başlı başına farklılaştırdığını sizlere hissettirecektir. Bu durumun size getirisini anlamak için belki 2011 Mart-Nisan aylarını düşünebilirsiniz. Şaşırtıcı ya da şok edici bazı şeyler öğrenebilirsiniz. Çocuk düşünüyorsanız hamilelik süreci içerisine gireceğiniz bir dönem başlayabilir. Yani en azından bu dönem artık daha sıcak bu konulara yaklaşabilirsiniz. Kariyerinizde ve parasal alanınızda bir genişleme söz konusu olabilir. Beklediğiniz bir parayı alabilmeniz ya da yeni bir iş ortaklığı içine girmeniz söz konusu olabilir. Mayıs hedeflerinizi belirlemek ve gerçekleştirmek için uygun bir ay denilebilir.

Koç burcu yapısı gereği ne kadar sinirli bir yapıya sahip olsa da aslında bu çevresinde aldığı negatif ve pozitif enerjiyle alakalı bir durumdur. Temmuz ayında parasal yönden kısıtlanan ve kendini çok fazla ifade edemeyen koç burcu aslında Ağustos ayıyla birlikte biraz daha rahatlayacaktır. Temmuz ayında olduğu gibi ağustos ayında da dostlarıyla birlikte ve ailesiyle bu ayda oldukça önemli gelişmeler yaşayacaktır. Mesleki hayatında ay ortalarında oldukça rahat edecekler. Özel hayatlarında dış etkenlerden çok etkilendiği için başkalarıyla çok fazla konuşmamalıdır. 

Boğa Burcu (21 Nisan- 20 Mayıs)

Bu ay yaptığınız işlerle veya ilişkilerde dikkat çekeceksiniz. Bir konu hakkında netlik kazanabilirsiniz.2018 Mayıs ayından beri rotadan çıkmış bir gemi gibi nereye gideceğinizi bilemiyorsunuz. İlişkilerle ilgili yeni bir karar içinde olabilir, karşı tarafa rest çekme işleminde bulanabilirsiniz. Uzunca zamandır ilişkiniz bozulmasın diye çok sessiz kaldınız ya da her türlü haksızlığa boyun eğdiniz. Şimdi işler daha farklı bir boyutta ilerleyecek. Ay düğümlerinin 5 Mayıs sonrası İkizler ve yay aksına geçiş yapmasıyla iç görünüz yükseliyor. Sezgileriniz artıyor. 7 Mayıs’taki akrep dolunayı ile birlikte ikili ilişkilerdeki durumlarınızı netleştirebilirsiniz. Ortaklaşa yaptığınız işler, ilişkilerle ilgili karar alabilir ve bununla ilgili harekete geçebilirsiniz. Boğa burcu her zaman güçlü ve güvenilir bir özelliğe sahiptir. Ağustos ayı boğaz burçları için oldukça olumlu yönde geçecek olan pozitifliğin peşini bırakmadığı ve her şeyin farkına varıp uyanma ayı diyebiliriz. Bu ayda hayatlarında yapmak istedikleri ve ya yapamadığı bir çok şeyi yapacakları aydır. Ay ortasında doğan kişiler özellikle hayatlarının gizliliğine biraz daha önem vermelidir. Olumsuz giden şeylere takılmamalıdır. Aşk hayatında oldukça olumlu olacakları bir süreçtir.  Sağlığınıza bu ayda dikkat etmeli bırakmış olduğunuz beslenme düzeninize yeniden geçmelisiniz. 

İkizler Burcu (21 Mayıs- 20 Haziran) 

Biraz duygusal bir yapı içinde olabilirsiniz. Kontrol dışı gelişmeler ve dedikodular olabilir. Yeni planlarınız olsun ve yeni yollar içine girmekten korkmayın. 7 Mayıs’taki akrep dolunayı ile birlikte iş hayatınız, kariyeriniz, sağlığınız, günlük rutinlerinizle ilgili değişiklik yapmak isteyebilir ve bu konuda harekete geçebilirsiniz. Ya da belirsiz olan durumlar netleşebilir. Beslenme, diyet ya da spor gibi hayatınıza yeni düzenlemeler sokmak isteyebilirsiniz. Yaşam felsefenizi sorgulayabilirsiniz. Değişiklik isteyebilirsiniz. Yine bu olmanızı, uygun düşüncelere sahip olmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yaşamınızı kolaylaştır ve sizi stresten uzak tutar. Özellikle 20 Mayıs’tan sonra fikir oluştururken ya da bir sorunu çözerken iç güveninizi kullanarak doğru kararlar verebileceksiniz. İkizler burcunun ilk haftasında doğan kişiler hayatında köklü değişimler yapabilir. Bu iş değişimi ve ya geçmişten gelen bir sıkıntısından kurtulacağı bir aydır. Özellikle parasal yönden ani kararlardan kaçınmalıdır. Aile ve ikili ilişkilerde ise haklı çıkmaktan ziyade ortak noktayı bulmaya çalışmalıdır. Ayın ortasından sonra bir takım yüzleşmelerle karşı karşıya gelebilirler. Ağustos ayı ikizler burcu için biraz zor geçen bir dönem diyebiliriz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img