Ana SayfaAstrolojiKova Burcu Nelerden Hoşlanır?

Kova Burcu Nelerden Hoşlanır?

Kova burcu özgürlükçü, değişimden yana olan burçlar arasında yer alır. Kova kadını ve erkeği birbirlerinden farklı yapılarda olsalar da temelde her iki cinsin de hoşlandığı şeyler aynıdır. Astroloji konusunda bilgi sahibi olan kova burcu için birçok detay önemlidir.
 


Kova Burcu Nelerden Hoşlanır?

Burç bağlamında bakıldığında Kova burcu en çok özgürlükten hoşlanır. Kısıtlanması, istediklerini ve hayallerini gerçekleştirememesi Kova için büyük bir yıkım olur. Ayrıca sosyallik Kova burcu için olmazsa olmaz detaylar arasında yer alır. Arkadaşlarıyla vakit geçirmekten ve paylaşım içinde olmaktan son derece mutlu olur.

Bunun yanı sıra monoton hayattan fazlasıyla uzaklaşmaya çalışır. Eğlenceli ve sıra dışı bir yaşam sürmekten hoşlanır. Olumsuzluklara kafayı takmak Kova burçlarına göre değildir. Onlar daima neşeli, pozitif ve güler yüzlü olmaktan yanadırlar. Ayrıca abartılı takılar, kendilerine has giyim ve düşünce tarzına sahip olmaktan hoşlanırlar. 

Kova Burcu Karşı Cinste Nelerden Hoşlanır?

Kovalar, karşı cinste en çok ilgi ve değer görmekten hoşlanır. Önemsenmek onlar için çok önemli ayrıntılardandır. Ayrıca sadık ve eğlenceli kişiler Kovaların ilgisini çeker. Kova burcu genelde sosyal ve dışarıya açık bir yapıda olduğu için kıskanç kişilerle anlaşamaz. Bu nedenle o tür insanlardan uzak durmayı tercih eder.

Kovalar seyahat etmeyi çok severler. Bu nedenle karşı cinste de aradıkları ilk özellik gezmeyi sevip sevmemesidir. Gezmeyi seven bir insanla çok kolay anlaşacaklarını düşünürler. Cesur, bakımlı, ne istediği bilen, ayakları yere sağlam basan kişiler Kovaların en çok hoşlandığı kişilerdendir. Karşı cinsin Kovaların arkasında durması ve onları desteklemesi her zaman onlar için önemli bir unsurdur. 

Kova Burcunun Hoşlandığı Renkler Nelerdir?

Kova burcu özgürlüğün, riskin ve cesaretin sembol burçlarındadır. Dolayısıyla Kova burcu insanı da karakter özelliklerini yansıtan renklerden hoşlanır. Mavi özgürlüğün rengidir. Bu nedenle her Kovanın en sevdiği renkler arasında yer alır.

Mor, cesareti  sembolize ettiğinden Kovalar için vazgeçilmez renklerdendir. Ayrıca kırmızı rengi Kovaların tutku dolu taraflarına işaret eder. Yükselen burcuna bağlı olarak değişmekle birlikte daha sakin, sevecen ve dingin yapıda olan Kova insanları yeşil rengi de beğenebilirler. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img