Ana SayfaAstrolojiKova Burcu Nasıl Aşık Edilir?

Kova Burcu Nasıl Aşık Edilir?

Kova Burcu İnsanı Zordur
Zodyak aleminin en garip burcu olan kovaları aşık etmek oldukça zordur, astroloji kuşağında hava grubu olması nedeniyle en belirgin özellikleri; bir kuş gibi özgürlüğüne düşkün ve bağımsız olmasıdır. Onu kısıtlayacak her şeyden arkasına bile bakmadan kaçarlar hele ki aşk söz konusu ise entelektüel görüşleri olduğundan ona aşık olduğunu onsuz yaşayamayacağınızı bile söyleseniz garip bir şekilde yüzünüze bakıp, bunun çok saçma olduğunu savunacaktır.
Onu Aşkınıza İkna Edin 
Yine de onu aşkınıza ikna etmekte kararlıysanız, onun gibi olmaya ve onun farklılığını yadırgamamak ile başlayın. İlginç ve kendilerine özgü giyim tarzları ile mutludurlar ve onu aşık etmek istiyorsanız ilk olarak onun bu kendine özgü tavırlarının çok hoş ve farklı olduğunu söyleyin. Farklı olduğunu duymak onlara müthiş bir haz verir çünkü en büyük korkuları herkes gibi sıradan olmaktır.
Bilgi birikimleri genelde çoktur. Okumayı ve öğrenmeyi severler. İnsanlarla bir kitap, bir görüş hakkında kaliteli sohbetler etmeyi severler bu yüzden de bilgi birikimi olan kültürlü insanlar onları etkiler. Cahil insan en büyük korkularıdır, öğrenmeyi, araştırmayı seven kovalar için.
Yeniliklere Açık Olun
Yani uzun lafın kısası onu etkilemek için en az onun kadar bilgili ve zeki olmak gerekiyor. Çünkü bu burç zodyağın en zeki burcudur, hafızalarına bu kadar bilgiyi sıkıştırmalarına hayret edersiniz.
Tabi ki tüm bunları yapmanız da yetmeyebilir zira bir kuş kadar özgür bu burç insanını aşk denen şey çok korkutur ve kanatlanıp elleriniz arasından uçabilir. Ona arkadaş olarak yaklaşmanız çok daha faydalı olacaktır çünkü arkadaşlık ilişkilerine çok önem verir ve aşkı seçmektense yakın arkadaş olmayı yeğler.
Yardımseverlik Onu Çok Etkiler
Bunlarla birlikte çok yardımsever bir burç olduğunu da söylemek gerekir. Ona ilk buluşmada lüks bir restoranda sandalyenin tepesinde oturmak yerine, ağaçlandırma çalışmasına gönüllü yardımcı olalım derseniz onu gerçekten çok etkilersiniz. Yardımseverlik işi de tamam ise, onun farklı stiline saygı da duyuyorsanız; sıra kendi stilinizi de farklılaştırmakta. Onlar sizi diğer insanlardan ayıran noktayı görmek ister. Ve tabi ki tüm ikili ilişkilerde de olduğu gibi kolay elde edilebilir biri olmayın, fakat onun peşinizden koşmasını da beklemeyin çünkü koşmaz. Eğer tüm bunlara ayak uydurabilir, onu farklılıklarıyla kucaklarsanız çoktan kendinize aşık etmişsinizdir zaten.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img