Ana SayfaAstrolojiKoç Burcu Nisan 2020 Yorumları ve Genel Özellikleri

Koç Burcu Nisan 2020 Yorumları ve Genel Özellikleri

Koç burcu astroloji de birinci burçtur. 21 Mart ve 20 Nisan arası doğanlar koç burcudur. Elementi ateş, niteliği öncü yönetici gezegeni ise Marstır. Rengi kırmızı, uğurlu taşı Yakut, kıymetli taşı ise Elmastır. 

Nisan ayında ilişkilerde materyalist yaklaşımınız ön planda olacak. Yani evliyseniz ve mutlu değilseniz toplum baskısı düşüncesi ile bunu sürdürmek isteyebilirsiniz. Bekarsanız çevrenizin yardımıyla belli bir tanışma içinde bir ilişki kurma yoluna gidebilirsiniz.

Sadece dikkat edilmesi gereken süreciniz ocak-şubat-mart aylarıdır. Bu noktada gelişen ilişkiler ciddi anlamda ayağınızı yere bastıran bir ilişki mi bunu değerlendirmelisiniz.

Aşk hayatınız Nisan ayında finansal hayatınızın başarısı ile doğru orantılı olacaktır. Eğer kariyerinize ve finansal alanınıza emek verirseniz aşk hayatınızda da kazanan siz olacaksınız.

Mayıs ayında Venüs gerilemesi başlayacak. Bu sizlerin 3. evinizde olacak. Burada yakın çevrenizden biriyle flörtleşebilir ya da zihinsel anlamda uyumluluk yakaladığınız biri hayatınıza dahil olabilir. Ama bu noktada hemen koçluğunuzu devreye sokup ilişkiden bir sonuç beklememelisiniz. Bu dönemde böyle bir durum ile karşılaşırsanız mutlaka danışmanlık almanızı tavsiye edebilirim.

Koç Burcunun Olumlu Özellikleri
Cesaretli yapıları vardır ve istedikleri her şeyi yaparlar. Hedef belirlerler ve o hedef uğrunda her şeyi yaparlar. Girişken yapıları vardır. Aşık olduklarında partnerlerine karşı sadık olurlar. Doğal görünümleri ile çevresinde her zaman dikkat çekerler. Hayattan oldukça fazla zevk alırlar ve çevresindeki insanları da mutlu ederler. Araştırmayı severler, değişiklikten hoşlanırlar ve yenilikçi tarafları vardır. Dürüsttürler ve yalan söylemezler, yalan söyleyen insanları da sevmezler. İlk tanıştığı insanlara karşı bile içten tavır sergilerler. Akıllıdırlar ve pratik zekaya sahiptirler. Yönetici özelliğe sahiptirler, yönetmeyi severler. Açık sözlüdürler, fikirlerini söylemede çekinmezler. Hayata karşı güçlü bir duruş sergilerler. Yardımsever yapıları vardır yardıma ihtiyacı olan insanlar ile ilgilenirler. 

Koç Burcunun Olumsuz Özellikleri

Sabırsızdılar ve bu sabırsız olmaları sebebi ile bazı işlerini aceleye getirirler. Çok çabuk sıkılırlar. Özür dilemezler. Fikirlerini herkesin kabul etmesini isterler. Çok çabuk sinirlenirler ve sinirlendikleri zaman gözleri hiçbir şeyi görmez. Hatalı olduklarını genellikle kabul etmezler, kendilerini savunurlar. İnatçıdırlar. Aşırı kıskanç yapıları karşı tarafı bunaltabilir. İlgi görmekten hoşlanırlar ve sürekli ilgi görmek isterler. Beklemekten hoşlanmazlar ve sonuca hemen ulaşmak isterler. Yapmak istedikleri her şey konusunda sınırları zorlayabilirler. 

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç burcu kadını girişken, konuşkan ve hareketli yapıya sahiptirler. Esprili konuşması vardır. Alımlı ve narindirler. Sevmedikleri herhangi bir şeyi eleştirirler ve hoşlanmadıklarını dile getirirler. Toplum içerisinde cazibesi ile dikkat çekerler. İş hayatlarında hırslı ve azimlidirler. Aklına koyduklarını mutlaka gerçekleştirirler ve çizdikleri yoldan şaşmazlar. Zamanlarını iyi kullanırlar ve çalışkandırlar. Arkadaş çevresinde oldukça içten ve sempatik tavır sergilerler. Tedirgin, huzursuz ve rekabeti severler. Dostlarına, ailesine ve sevdiği insanlara fedakardırlar, istedikleri her şeyi yaparlar. Duygusal yapıları da vardır, hassastırlar. Evine ve ailesine çok düşkündürler, uğraş içerisindedirler. Mükemmeliyetçi yapıları vardır bu da bazen ileriye kaçabilir. Koç kadınları, sosyal faaliyet içerisinde olmayı ve spor yapmayı severler.

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç burcu, erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısı ile çevresindeki insanları etkiler. Otorite kurmayı sever. Bencildir, dik başlıdır ve hata yaptığında hata yaptığını kolay kolay kabul etmezler. Özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Dostları ve sevdiği insanlara son derece fedakardır ve yapamayacakları hiçbir şey yoktur. Cömerttir ve maddi konularda da özgür olmayı isterler. Kendi işini kurup yönetmek onlar için daha iyidir, emir altına girmeyi sevmezler. Koç burcu erkeği kırıldığı zaman karşı tarafa çok kırıcı olabilirler. Ailesine çok düşkündürler. Kendi evinde rahat ve huzurlu olmak isterler. 
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img