Ana SayfaAstrolojiKoç Burcu Nasıl Aşık Olur, Nasıl Sever?

Koç Burcu Nasıl Aşık Olur, Nasıl Sever?

21 Mart-20 Nisan tarihleri arasında doğanların burcudur koç. Sabırsız, egoist gibi olumsuz özelliklerinin yanında yenilikçi, maceracı, lider özellikleriyle tanınır bu burcun insanları. Çabucak öfkelenmeleri ve inatçı kişilikleri onarın diğer belirgin özellikleri arasındadır. Tüm bu kişisel özellikler koç burcunun aşka bakışı, nasıl bir aşık olduğu hakkında önemli ipuçları verir. Koç burcu insanının aşk hayatına astroloji biliminin bakışı şöyledir.

 Koç Burcu İçin Aşk

Bu burcun insanları için aşk çok önemlidir. Doğaları gereği macera ve yenilik peşinde koşan koçlar için aşk olmazsa olmazdır.  Baharın başlangıcını simgeleyen bu burcun insanları için aşk yenilenmek ve canlanmak anlamına da gelir. Bu burç için aşk kendini ifade etmenin en net şeklidir. Bağımsızlık düşkünü olmalarına rağmen yalnızlığı sevmemeleri onları daima aşka çeker. Aradığı aşkı bulamayan bir koç mutlu değildir. Daima bu eksikliği hissederek yaşar. O kişiyi bulmak için bu nedenle özel bir çaba harcayıp, bir dedektif gibi iz sürerler. 

Koç Burcu Nasıl Sever   

Astroloji uzmanlarının koç burcu hakkındaki ortak kanısına göre koç burcu insanının hayatı ömrünü adayacağı kişiyi aramakla geçer. Bu nedenle doğru kişiyle karşılaştığına inandığı vakit o kişiyi hayatının merkezine koyar. Fakat aceleci ve sabırsız mizaçları çoğu kez onları yanıltır.  Bunu anladıklarında hemen yeni bir arayış peşine düşerler. 

Koç burcu insanı sadık bir aşıktır. Sadakati onu kıskanç bir hale getirir. Ufacık bir sadakatsizliği hissettiği vakit ilişkisine nokta koyabilir. Sevdiği kişi ile birlikte zaman geçirmeyi, sportif karşılaşmalara, festivallere gitmeye bayılır. Kendi maceracı ve yenilikçi ruhunu böylece partnerine de yansıtır. 

Koç Burcu Nasıl Sevilmek İster

Aşkı merkeze koyan bu burcun insanı merkezde olmak ister. Aynı bağlılık ve sadakati karşı tarafta görmek onun beklentisidir. Yanında doğal olabileceği, bağımsızlığının tehlikeye girmediği bir partner onun ilişkiye bakışını kuvvetlendirir. 

Koç burcu insanı için gündelik hayattaki lider duruşu aşk hayatında da geçerlidir. Kendi liderliğine saygı göstermeyen, kendisini baskılayan bir partner onu çabucak bu ilişkiden soğutur. İtaatkar, uysal bir partner onun için daha caziptir. Bunlar dışında kendine şefkatli davranılmasından oldukça hoşlanır. Tabiatındaki sabırsız, aceleci, öfkeli yanlarını dengeleyen bir partner onun için oldukça önemlidir. Kendi eksik kısımlarını tamamlayan ve bunu memnuniyetle yapan bir partner koç burcunun ilişkiye daha ciddi bir şekilde yaklaşmasını sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img